faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Radošajā mājā atkal ATVĒRTO DURVJU DIENAS!

07.02.2017 - 09.02.2017 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

No 7. līdz 9.februārim biedrības “Baltaine” Radošajā mājā Koknesē, Melioratoru ielā 1A no plkst.11.00 – plkst.15.00 ATVĒRTO DURVJU DIENAS.

• varēs iepazīties un spēlēt dažādas spēles

• apskatīt un iegādāties dažādus amatnieku darbus

• darīt praktiskus rokdarbus

• ja kāds vēlēsies, varēs mieloties ar pankūkām

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

„Latviskā mantojuma” kultūras zīme biedrībai „Baltaine”12.01.2017

11. janvārī kultūras ministre Dace Melbārde, “Latvijas Pašvaldību savienības” vadītājs Andris Jaunsleinis un LLTA „Lauku ceļotājs” prezidente Asnāte Ziemele pasniedza zīmi „Latviskais mantojums” 19 lauku tūrisma uzņēmējiem. Par latvisko tradīciju kopšanu "Latviskā mantojuma" kultūras zīmi saņēma Kokneses novada biedrības „Baltaine” Radošā māja.

Apbalvošanas ceremonijā Kokneses novada domes vārdā priekšsēdētājs Dainis Vingris sirsnīgi sveica biedrības „Baltaine” priekšsēdētāju Ingunu Žogotu un pateicās par radošo darbību un ieguldījumu latvisko tradīciju popularizēšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

TEŅA DIENA

17.01.2017

Seminārs "Senču mantojums"

25.02.2017 - 26.02.2017 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

Ja mēs zinām to, ko esam mantojuši no savas ģimenes,tas dod mums brīvību mainīt savu nākotni... /B. Hellingers/ 25. un 26. februārī Koknesē notiks seminārs- terapija pēc B. Hellingera metodes - Senču mantojums! Semināru vada sistēmisko izvietojumu konsultante, veselības aprūpes speciāliste Aloida Jurčenko. Daudziem cilvēkiem visā pasaulē ģimenes sistēmas sakārtojuma metode(www.hellinger.com) ir atklājusi jaunu skatījumu par partnerattiecību, sadzīves, veselības un biznesa problēmu cēloņsakarībām, kā arī palīdzējusi ieraudzīt ceļu to risināšanai.

Semināra laikā iepazīsim tos likumus, kas nosaka cilvēku savstarpējās attiecības un ietekmē cilvēku jūtas, domas, uzvedību, emocionālo un psihosomatisko veselību.

Norises laiks: 25. februārī no pl. 9.00 – 17.00; 26.februārī no pl. 9.00 – 17.00.

Pieteikšanās: zvanot pa tel. 26575499 vai rakstot, ingunazogota@inbox.lv

Kas ir “senču mantojums” un ko ar to darīt?

printēt Lasīt visu ziņu

Bluķa vakars Radošajā mājā

20.12.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

Bluķa vakars varējis būt katrs ceturtdienas vakars līdz Ziemassvētkiem, bet citi saka - tieši vakars pirms pašiem Ziemas Saulgriežiem, vēl citi domā - arī Ziemas Saulgriežu vakaru var saukt par Bluķa vakaru.

Radošajā mājā Bluķa vakaru svētījām 20.decembrī. Bija danči, bija dziesmas, bija zīlēšana... Un galvenais - apvilkām bluķi trīs reizes ap Radošo māju, lai nenāk mošķi citu gad'. Sadedzinājām visas likstas un bēdas. Un atbrīvojām ceļu saulītei, lai tā atkal var kāpt kalnā. Arī Tu vari pagūt apvilkt savai mājai bluķi apkārt, lai Tev un Tavai saimei labi klājas visu nākamo gadu! Sveiciens Ziemas Saulgriežos!!! Tieši šodien tie ir jau klāt! Un domāsim tikai labas domas! Darīsim tikai labus darbus! Un būsim laimīgi!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top