faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

TEŅA DIENA

17.01.2017

Seminārs "Senču mantojums"

25.02.2017 - 26.02.2017 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

Ja mēs zinām to, ko esam mantojuši no savas ģimenes,tas dod mums brīvību mainīt savu nākotni... /B. Hellingers/ 25. un 26. februārī Koknesē notiks seminārs- terapija pēc B. Hellingera metodes - Senču mantojums! Semināru vada sistēmisko izvietojumu konsultante, veselības aprūpes speciāliste Aloida Jurčenko. Daudziem cilvēkiem visā pasaulē ģimenes sistēmas sakārtojuma metode(www.hellinger.com) ir atklājusi jaunu skatījumu par partnerattiecību, sadzīves, veselības un biznesa problēmu cēloņsakarībām, kā arī palīdzējusi ieraudzīt ceļu to risināšanai.

Semināra laikā iepazīsim tos likumus, kas nosaka cilvēku savstarpējās attiecības un ietekmē cilvēku jūtas, domas, uzvedību, emocionālo un psihosomatisko veselību.

Norises laiks: 25. februārī no pl. 9.00 – 17.00; 26.februārī no pl. 9.00 – 17.00.

Pieteikšanās: zvanot pa tel. 26575499 vai rakstot, ingunazogota@inbox.lv

Kas ir “senču mantojums” un ko ar to darīt?

printēt Lasīt visu ziņu

Bluķa vakars Radošajā mājā

20.12.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

Bluķa vakars varējis būt katrs ceturtdienas vakars līdz Ziemassvētkiem, bet citi saka - tieši vakars pirms pašiem Ziemas Saulgriežiem, vēl citi domā - arī Ziemas Saulgriežu vakaru var saukt par Bluķa vakaru.

Radošajā mājā Bluķa vakaru svētījām 20.decembrī. Bija danči, bija dziesmas, bija zīlēšana... Un galvenais - apvilkām bluķi trīs reizes ap Radošo māju, lai nenāk mošķi citu gad'. Sadedzinājām visas likstas un bēdas. Un atbrīvojām ceļu saulītei, lai tā atkal var kāpt kalnā. Arī Tu vari pagūt apvilkt savai mājai bluķi apkārt, lai Tev un Tavai saimei labi klājas visu nākamo gadu! Sveiciens Ziemas Saulgriežos!!! Tieši šodien tie ir jau klāt! Un domāsim tikai labas domas! Darīsim tikai labus darbus! Un būsim laimīgi!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Lielais Orientēšanās Brauciens "Divi krasti"12.12.2016

2016.gada pēdējais Lielais Orientēšanās Brauciens norisinājās 10.decembrī, abos Daugavas krastos no Aizkraukles līdz Līvāniem.

Starts - kafejnīcā "Panna" IGA centrā, Aizkrauklē, finišs - mūzikas klubā Madonas novadā. Arī biedrības "Baltaine" Radošajā mājā bija divi kontrolpunkti. Viens - pie izkārtnes, kuru var redzēt jau ceļa malā, otrs - telpās, kur rallisti veica dažādus uzdevumus.

Dažu brīdi ekipāžu mūsu mājā bija daudz... tā, ka nācās krustu šķērsu tikt galā ar rallija dalībniekiem, kas jau kā kārtīgi rallisti ilgi nevarēja pie mums uzturēties... Laiks... Daži tika galā arī ar speciāliem uzdevumiem - atrast vecu tantiņu, pacienāt viņu ar mandarīniem un nofotografēties kopā, citi pamanījās pie mums Radošajā mājā izcept pankūkas, jo arī tāds bija uzdevums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Radošajā mājā zīmējam!

26.11.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

Radošajā mājā esam atkal sagaidījuši zīmēšanas nodarbības Daces Biķernieces vadībā. Šoreiz mācījāmies kompozīcijas pamatus un krāsu mācību. Strādājām akvareļa tehnikā un veidojām dažādas kompozīcijas. Laiks paskrēja vēja spārniem. Trīs stundas patīkamā nodarbē - tas jau nav daudz. Gribējās vēl un vēl, bet vakars bija vēls. Satiksimies atkal nākamnedēļ, 13.decembrī plkst.18.00. Tad zīmēsim Ziemassvētku apsveikuma kartiņas. Ja arī Tu gribi pievienoties, tad zvani (tālr.26575499, Inguna) un gaidām ciemos!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Radošajā mājā Radošā sestdiena

03.12.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

Radošajā mājā 3.decembrī aizvadīta skaista un radoša sestdiena, kad TRĪS nodarbībās ieguvām gan jaunas prasmes, gan jaunas dāvanas Ziemassvētkiem, gan prieku pašiem sev.

Pirmajā nodarbībā gatavojām ziemas rotājumus - saulītes, zvaigznītes, virtenes, puzurus... Galvenais materiāls, ar kuru strādājām, bija jūras meldri, kuri vākti jau Jāņos, tagad izmērcēti un ļoti patīkami darbam. Katrs, kas atnāca, aizgāja ar vairākiem skaistiem, dabīgiem, paša gatavotiem rotājumiem, kuri Ziemassvētkos noteikti noderēs. Paldies skolotājai Inetai Vēverei no Garciema!

Otrā nodarbībā gatavojām smukziepītes. Nu būsim tīri un skaisti! Un būs dāvanas Ziemassvētkiem! Paldies skolotājai Daigai Vilcānei no Jēkabpils!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Kultūras mantojuma zīme biedrībai "Baltaine"29.11.2016

Nākamā gada sākumā lauku tūrisma nozares kalendārā līdzās ir divi nozīmīgi datumi: 11. janvārī Kultūras ministre Dace Melbārde pasniegs zīmi "Latviskais mantojums" 19 lauku tūrisma uzņēmējiem. Savukārt, 12. janvārī Latvijas Valsts prezidents un "Zaļā sertifikāta" patrons Raimonds Vējonis pasniegs vides kvalitātes zīmi 35 lauku tūrisma saimniecībām.

2016. gada 10. novembrī notika ikgadējā zīmes "Latviskais Mantojums" komisijas sēde, kurā, piedaloties kultūras un vēstures mantojuma ekspertiem, zīmi piešķīra 19 saimniecībām. Kultūras zīme "Latviskais mantojums" izveidota pēc Latvijas lauku tūrisma asociācijas "Lauku ceļotājs" iniciatīvas un, sadarbībā ar LR Kultūras ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību, kopš 2013. gada tiek piešķirta lauku tūrisma uzņēmējiem, kuri saglabā, iekļauj mūsdienu dzīvē un rāda apmeklētājiem latviskās kultūras un sadzīves tradicionālās vērtības. Pēc šīs zīmes var pazīt vietas, kur saimnieki apmeklētājiem ir gatavi rādīt un stāstīt, cienāt ar latviskiem ēdieniem, mācīt amatus un prasmes, svinēt latviskos svētkus. Kopumā zīmi saņēmušas nu jau 73 saimniecības Latvijā, ar visām var iepazīties http://www.celotajs.lv/lv/c/wrth/heritage.

printēt Lasīt visu ziņu

Radošajā mājā RADOŠAS NODARBĪBAS

27.11.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

27. novembrī visu dienu biedrības "Baltaine" Radošajā mājā notika dažādas nodarbības. Sākām ar dabīgā lūpu balzāma gatavošanu kopā ar skolotāju Sanitu Jakuboviču, tad koklējām ar Ingunu Žogotu, bet vakarpusē visa lielā istaba bija pilna ar daždažādām smaržām, jo kopā ar skolotāju Annu Bangu tapa Adventes vainagi. Arī šonedēļ nodarbības turpināsies. Sestdien, 3.decembrī plkst.12.00 salmu un meldru Ziemassvētku rotājumu darināšana kopā ar skolotāju Inetu Vēveri (Garciems), 16.00 gatavojam Ziemassvētku smukziepītes kopā ar skolotāju Daigu Vilcāni (Jēkabpils), 18.00 dejojam kopā ar Agnesi Limanāni (Rīga).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top