Lapas karte
AA+A++
A AAA

Pasākumu cikls Radošajā mājā no Rudenājiem līdz Veļiem

08.10.2018

20181007_134953.jpglogo.jpgPiemiņas lietu radīšanas ceļš kopā ar Gitu Tenisu.

Plāns ir sekojošs: RADĪSIM DAROT, kas nozīmē sekojošo: - 1. nodarbība (7.oktobrī): piemiņas lieta - saturs un būtība, kādas tās mēdz būt un kādas varētu būt, kā rodas netradicionālas piemiņas lietas; kā vārdus izteikt zīmēs? ... vairāk analizēsim, pētīsim, šķirosim, izdomāsim ko jaunu ... bet beigās katrs apstāsies pie vienas lietas, ko mēģināsim realizēt.

- 2. nodarbība (14.oktobrī): izvēlētās piemiņas lietas dizains (materiāls, izskats, funkcija, noformējums utt.) un realizācijas iespējas - tehnikas, pieejamās tehnoloģijas (pakalpojumi, ko nevar izdarīt pats) utt. Vispārīgā informācija un jau individuālāks darbs ar katru.

Nākamās reizes praktiskais uzdevums - paša veidota glezniņa! Ja gribi - nāc ciemos un dari! Tiekamies jau 14.oktobrī plkst.11.00 Radošajā mājā, Koknesē! Līdzi jāņem dzija, smalka, dažādu krāsu, rāmītis glezniņai, stingrs kartons, šķēres, PVA līme, adata ar lielu aci, labāk gara. Ja vēl kaut ko gribi uzzināt - zvani Ingunai (t.26575499)! Bet 10.oktobrī Radošajā mājā durvis atkal būs atvērtas un pie mums var ciemoties ikviens, kas vien vēlas! Gaidīsim no plkst.10.00-14.00!  13.oktobrī plkst.19.00 būs gaidīta tikšanās ar Ernestu Skopāna un viņa filmām. Skatīsimies filmas uz lielā ekrāna! Atnāc arī Tu!  Bet jau 8.novembrī plkst.18.30 gaidīsim ikvienu uz vēl vienu interesantu tikšanos, šoreiz ar stāstnieci Anitu. Tā būs Vakara saruna dvēselei "Kas to būtu domājis...". Ieraksti šos datumus savā plānotājā un NĀC CIEMOS! Gaidīsim! 

 Inguna Žogota, biedrības "Baltaine" priekšsēdētāja (t.26575499)

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top