Lapas karte
AA+A++
A AAA

No Rudenājiem līdz veļiem

15.10.2018

20181014_123943.jpglogo_11.jpgRadošajā mājā šis rudens laiks ir jaunumu pilns! 13. un 14.oktobrī notika divas interesantas tikšanās.

13.oktobra vakarā biedrības "Baltaine" Radošajā mājā notika tikšanās ar Ernestu Skopānu un viņa filmām. Bagātīgs mantojums! Fantastiskas filmas un domāju, ka Ernesta safilmētais materiāls ir ļoti interesants ne tikai katram koknesietim, bet arī citiem. Mēs skatījāmies mazas filmiņas, kuras ir viņa audzēkņu filmētas un arī ģimenes filmu par Ernesta mammu "Avots"... Jaunāka bija filma par Koknesi, kurā mēs atpazinām gan paši sevi, gan koknesiešus un priecājāmies par skaisto Kokneses dabu. Šķiroties, norunājām satikties vēl kādu reizi, jo Ernesta filmu pūrs ir dižs! Paldies viņam!

14.oktobra rīta pusē, kad Latvijā valdīja brīnišķīga atvasara, nācām kopā uz Gitas Tenisas 2.nodarbību "Vārdi zīmēs". Gatavojām piemiņas lietu. Veidojām glezniņas no dzijas. Paldies, Gita, par idejām! Visi, kas bija atnākuši uz nodarbību, mājās devās katrs ar savu piemiņas lietu un jaunu prasmi, kā izgatavot interesantu dāvanu. 

Nākamā reize, kad gaidīsim ciemos šajā rudens laikā Radošajā mājā, būs 8.novembrī, plkst.18.30. Tā būs tikšanās ar stāstnieci Anitu. Viņa pie mums mēros ceļu no pašas Liepājas! Atrodiet laiku un atnāciet! Būs interesanti, jo šī būs vakara saruna dvēselei - "Kas to būtu domājis...".  

Ja kāds grib atnākt ciemos ātrāk, tad trešdien, 17.oktobrī no plkst.10.00-14.00 būs Atvērto durvju diena! 

Bet 20.oktobrī plkst.18.00 aicinām būt kopā ar folkloras kopām no Ogres, Suntažiem, Lielvārdes un Kokneses, lai svētītu veļu vakaru Kokneses pilsdrupās. 

Inguna Žogota, biedrības "Baltaine" priekšsēdētāja

(t.26575499)

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top