Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bebru pamatskola

Disko ceļojums

21.09.2020

dsc00372.jpgKad mācību trešā nedēļa tuvojas uz beigām, kad Bebru pamatskolā jau izveidojušies jauni pārvietošanās, personīgās higiēnas, pusdienošanas un citi paradumi, pie mums ierodas gandrīz vai pirmais ciemiņš – kurinātājs Ēriks – un, klasēm liekot ievērot distancēšanos, aizved disko ceļojumā uz tālām zemēm. Patiešām ir karsti, braucot vilcienos, kuru lokomotīve ir klašu audzinātāji, izkāpjot no vilciena, uzdejojot krievu, spāņu vai citas tautas deju, uzdziedot, atvadoties un atkal braucot tālāk.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Par mācību procesu uzsākot 2020./2021. mācību gadu

26.08.2020

Informācija skolēniem un vecākiem 

  • 2020./2021. mācību gadu Bebru pamatskolā plānojam uzsākt klātienē ar attālināto mācību elementiem.
  • septembrī plānojam Zinību dienas pasākumu skolēniem.
  • 2.-9. klases skolēnu vecākus lūdzam šogad pasākumā nepiedalīties vai vērot pasākumu atstatus.
  • klases skolēnu vecākus lūdzam vērot pasākumu atstatus, ievērojot organizatoru norādīto attālumu.
  • Ar izstrādātajām Kārtībām par epidemioloģisko drošības pasākumu ievērošanu var iepazīties e-klases sistēmā un Kokneses novada mājaslapā: https://www.koknese.lv
Lasīt visu ziņu

Bebru pamatskolas 5. salidojums pārcelts uz 2021. gada jūniju

27.04.2020

Balstoties uz valstī esošo situāciju un tās neprognozējamo mainību, klātienes mācību procesa pārtraukšanu un pulcēšanās aizliegumiem – plānotais Bebru pamatskolas 5. absolventu un darbinieku salidojums šī gada 20. jūnijā tiek pārcelts uz 2021. gada jūniju. 

Paldies darba grupai, kura iesaistījās salidojuma organizēšanā!  Turpināsim darbu nākamajā gadā!

Lasīt visu ziņu

Ko bērni šobrīd pārdomā

03.04.2020

vizbules.jpgValstī un pasaulē iestājies Lielo Pārbaudījumu laiks. Arī mēs Bebru pamatskolā esam šo pārbaudījumu, nelūgtā koronavīrusa gūstā, dzīvojam, kā to nosaka valdība. Mācāmies attālināti, komunicējam, izmantojot visdažādākās elektroniskās sabiedrības saziņas  iespējas.

Sestajā klasē literatūras mācībās skolēni ne tikai paši apguvuši, kas ir aforismi un par ko raksta Reinis Kaudzīte, bet radījuši kolosālas savas atziņas. Ļoti iespējams, ka kādam domu īsi un kodolīgi izteikt mazliet piepalīdzēja vecāki (paldies par to!), bet tajās skaidri nolasāms, kā mēs patlaban jūtamies, ko domājam, uz ko ceram un paļaujamies. Citos apstākļos, visticamāk, rastos pavisam cita satura domu pērles, bet patlaban bērni izsakās tā:

 *Dzīves sastaptie šķēršļi ļauj vieglāk apiet tos nākotnē.

 *Dzīvo katru dienu tā, lai prieks to atcerēties!

Lasīt visu ziņu

Ar palīdzības kravu uz "Ulubeli"

07.02.2020

dsc00220_1.jpgBebru pamatskolas skolēniem ir tradīcija ik gadu vairot cilvēcību caur rūpēm par dzīvniekiem un apciemot Dzīvnieku pansijā "Ulubele" nokļuvušos dzīvniekus. Vairākus mēnešus pirms brauciena skolotāja Dzintra Sniedze izsludina akciju, kurā ikviens aicināts ziedot dzīvniekiem nepieciešamo: barību, segas, rotaļlietas, traukus. Tas ir viens no ceļiem, kā izkopt bērnu emocionālo inteliģenci.

Šogad atsaucība izvērtās plaša – savu labo gribu palīdzēt izrādīja visu klašu kolektīvi, vairāki pedagogi, skolas darbinieki un pagasta iedzīvotāji. Pārsteidzoša izrādījās 4.klases labdarība, jo pilnīgi visi bērni atrada iespēju ziedot. Daudzi labvēļi raudzījās, lai iegādātā sausā barība būtu kvalitatīva. Smagos pārtikas maisus mazajiem uz skolu palīdzēja nest vecāki. Paldies visām ģimenēm, kuras  bērniem māca, kā tas ir - atteikties par labu citai dzīvai dvēselītei!

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top