Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bebru pamatskola

Mācāmies Latviju un gaismu svinēt citādi nekā ierasts

19.11.2020

img_20201119_wa0001.jpgLatviju paņem rokās, Latviju pieliec pie auss!

Izgaršo Latviju, sasmaržo Latviju,

Un Latvija paliks tevī.

Latvija garšo kā maize, un maize garšo kā Latvija,

Latvija salda kā konfekte un skābene skāba.

Es pieskaros, pieskaros Latvijai

Un sajūtu, sajūtu prieku,

Es pieskaros, pieskaros Latvijai

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Skola piemiņas liesmiņu mirdzumā

12.11.2020

sko.jpgLāčplēša dienai par godu iededzot svecīti mājas logā, karavīru atdusas vietā vai skolas pagalmā, svarīgi apzināties, kāpēc un kam to darām.

Bebru pamatskolas skolēni 11. novembrī iededza liesmiņas, lai skola mirdzētu pateicības un cieņas ugunīs tiem bezbailīgajiem cīnītājiem, kuri smagās kaujās 1919. gadā šai dienā izcīnīja Latvijai brīvību. Katras klases kolektīvs atrada laiku un vietu, kur atcerēties vēsturiskos notikumus.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Labo darbu fotokolāža

19.10.2020

img_20201018_wa0011.jpgMēs nestāstīsim, ko, kur un cik daudz padarījām Labo darbu nedēļā un arī pēc tās. Mēs vēlamies, lai paveiktie darbi paši runā par mums, labo darbu darītājiem. Bebru pamatskolas skolēniem pazīstams Annas Brigaderes Sprīdītis, kurš ķēniņam sacīja: "Ja tev stipru vīru vajag, tad tu zini, kur tos meklēt." 

Lasīt visu ziņu

Pārgājiens pa novada vēstures takām

05.10.2020

img_20201004_wa0014.jpgIr Covid-19 izplatības ierobežošanas laiks, un kas var būt labāks par izvēli klases ekskursiju uz veselības drošībai nezināmu Latvijas vietu aizstāt ar pārgājienu pa dzimto novadu? Bebru pamatskolas 5. klase izplānoja maršrutu uz Jaunbebru Kartupeļu dumpja atceres vietu. Ceļš no Vecbebriem uz Jaunbebriem bagāts ar daudzām izziņu bagātinošām apstāšanās vietām. 2.oktobris vēl piederēja šī gada rudens siltajām un vasarīgi zaļajām dienām, kas iedvesmoja iet kājām, nevis sēsties komfortablā transporta līdzeklī.

Tā kā iestājies jau veļu laiks, mums somās bija svecītes, ko iedegt Otrajā pasaules karā kritušajiem karavīriem Brāļu kapos Recijās un Pirmajā pasaules karā dzīvības zaudējušajiem, kas atdusas zem kurgāna Jaunbebru pils parka malā.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Skolas lepnums – uzvara rudens krosā

01.10.2020

img_20200930_wa0005.jpgBebru pamatskolas sportistu komanda 29. septembrī no Aizkraukles novada Sporta skolas organizētajām skolēnu sacensībām rudens krosā, kas notika Pļaviņu "Janku" trasē, atveda kausu un Diplomu par izcīnīto 1. vietu pamatskolu grupā. Augstāko vietu iegūst komanda ar mazāko punktu summu. Bebru pamatskolas komandas rezultāts: 26 punkti.

 1000 m skrējienā 1. vietu izcīnīja 9. klases skolniece Ramona Bičenko. Labus rezultātus uzrādīja arī visjaunākās D grupas dalībnieki.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Projekts "PuMPuRS" Līderība un komanda. Lapsas Bebros

25.09.2020

img_20200923_wa0030.jpg21. septembris. Bebru pamatskolas 7., 8., 9. klašu kolektīvi ar savām audzinātājām dodas uz Birzgales "Ritēm".  Meža ielokā visus sagaida skaists dabas stūrītis ar atraktīviem jauniešiem, kuri iepazīstina ar sevi  un dod mums pirmo uzdevumu – āra nojumē iekurt ugunskuru no mežā atrodamā materiāla. Te jau parādās pirmās dzīves prasmes un iemaņas. To paveicam un pamazām iejūtamies jaunajā vietā, kur mūs sagaida darbošanās dažādās  aktivitātēs.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Biedrība "Piedzīvojumu Gars" uzsākusi "PuMPuRS" projektu Bebru pamatskolā

24.09.2020

picture_2_pumpurs_logo_2.jpg21.septembrī Bebru pamatskolas 7.- 9.klašu jaunieši devās elpu aizraujošā piedzīvojumā uz biedrības "Piedzīvojuma Gars" lauku bāzi "Rites", Birzgales pagastā, Ķeguma novadā. Jaunieši savās klašu grupās pārvarēja bailes no augstuma, uzlaboja stratēģiskās un problēmu risināšanas spējas, apguva pamatus augsto virvju uzdevumos, kā arī viens otru atbalstīja un ļāva savai klasei paveikt vairāk, kā varbūt ikdienā varētu likties.

Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top