Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bebru pamatskola

Sportiska diena

30.09.2013 kur : Bebru pamatskola

p1270978.jpgSeptembra pēdējā diena Bebru pamatskolā sākās ar kopīgu rīta rosmi, ko vadīja sporta skolotāja J. Čerņauska. Soļošana un skriešana uz vietas, pastiepšanās, izlocīšanās – tādi bija vingrojumi, kas vairoja skolēnu un skolotāju možumu. No sporta zāles uz mācību stundām ikviens aizgāja daudz pacilātāks nekā citos skolas rītos.

Lasīt visu ziņu

Pa dzejas ziedošām takām

11.09.2013 kur : Bebru pamatskola

p1270619.jpg11. septembrī Bebru pamatskolā ar „Autobuss debesīs” dziesmu „Astoņi kustoņi” sākās Dzejas diena, veltīta Ojāram Vācietim. Kopā ar spilgtajiem saules stariem skolēni un skolotāji rotāja skolas tradīciju Dzejas mēnesī godināt kādu no latviešu ievērojamākiem dzejdariem.

Gaidot šo notikumu, katra klase veidoja rudens ziedu, augļu un dārzeņu kompozīcijas (klājumus). Un tā skolas pagalmā dažādās vietās uzradās koši jo koši Ojāra Vācieša dzejas tēli: cimdiņš, ābele, pulkstenis, dumjais gliemezis, muša, sveces, astoņi kustoņi un citi. Tie atdzīvojās, kad autori pasākuma dalībniekus aicināja pie sava meistardarba un runāja vai dziedāja Ojāra Vācieša dzejas tekstus.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Bebru pamatskolas volejbolistiem sudraba medaļas vasaras spēlēs „TIO volejs 2013”

28.08.2013

citi-dati-f--117.jpg„Pēc grūta darba, saldi augļi!”, šo sakāmvārdu var attiecināt arī uz Bebru pamatskolas skolēniem un absolventiem, kuri ir draugos ar volejbolu. 23. augustā Latvijas Volejbola federācijas organizētājās Vasaras spēļu „TIO volejs 2013” finālsacensībās Rīgā, Daugavas stadionā, trīs 2. vietas un sudraba medaļas ieguva Bebru pamatskolas zēnu, meiteņu un absolventu komandas. Mājup bebrēnieši pārveda ne tikai skaistās sudraba medaļas, katrs komandas dalībnieks saņēma arī diplomu ar Latvijas Volejbola federācijas prezidenta Ata Sausnīša parakstu, TIO sporta krekliņu, „Pūres” un „TIO” saldumus.

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Mēs varam labāk!

17.06.2013

p1260771.jpgBebru pamatskolas 4.klases skolēni un audzinātāja Dzintra Sniedze ieguva 3.vietu starp visām Latvijas 4.klasēm skolvadības sistēmas un izglītības portāla „e-klase” un laikraksta „Diena” pielikuma „Skolas Diena” rīkotajā sekmju vērtējumu progresa konkursā „Mēs varam labāk!” 2012./2013. mācību gadā.

Lasīt visu ziņu

Ģimenes diena Imanta Ziedoņa zīmē

15.05.2013 kur : Bebru pamatskola

p1260441.jpg15. maija pēcpusdiena Bebru pamatskolā pulcēja skolēnu vistuvākos cilvēkus: mammas, tētus, vecmāmiņas, brāļus, māsas, jo tā bija rīkota par godu Ģimenes dienai.

Māmiņām, ģimenei veltītā diena pie mums tradicionāli bijusi kā mācību gadā paveiktā rezumējums, bet šoreiz to iekrāsoja izcilā dzejnieka Imanta Ziedoņa domu graudi, pārdomas, fantāzijas, humors, filozofija.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Bebru pamatskolas Lielā Talka

23.04.2013 kur : Bebru pamatskola

Mēs Lielo Talku organizējām laicīgi, 25. aprīlī, it kā paredzēdami sliktos sestdienas laikapstākļus. Spēcīga vēja iedvesmoti, skolēni grābekļiem un sarkanajiem atkritumu maisiem rokās devās uz saviem Latvijas dabas sakopšanas objektiem. Vieniem darba vieta bija Mežaparks, citiem skolas apkārtne, bet vairums klašu kolektīvu tīrīja ceļmalas. Tā kā Bebru centrs atrodas lielceļu krustojumā, atbrīvojām no atkritumiem ceļmalas un grāvjus virzienā uz Koknesi, Ērgļiem, Tupišēniem, Meņģeli un Ozoliem. Secinājumu pēc darba bija daudz. Daži no tiem: „Cilvēku cūcībai nav robežu – grāvjos mētājas ne tikai papīri, pudeles, trauki, katli, spaiņi, kannas, lupatas, bet arī apakšveļa, apavi un televizors.” „Atkritumu kvantumi salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem tomēr samazinās.” „Pēc padarītā darba ir gandarījuma, tīrības un svaiguma sajūta.”

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības tikšanās

10.04.2013 kur : Bebru pamatskola

tiksanas-007.jpg10. aprīlī Bebru pamatskolā notika Kokneses novada latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības tikšanās. Skolotājas tika informētas par aktualitātēm eksāmenos, tika pārrunāts arī jautājums par nākamā gada iespējamo 12. klases latviešu valodas centralizētā eksāmena norisi jau aprīlī. Skolotāju viedokļi šai jautājumā bija dažādi.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top