Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bebru pamatskola

Balti nāca Ziemassvētki

19.12.2013

p1280278.jpgJa Sniega māte pat decembra vidū vēl nav savu uzdevumu augstumos un dabā aizvien valda sniega deficīts, tad cilvēkam neatliek nekas cits, kā ņemt rokās baltu papīru, baltus dzijas kamolus, gaišus sadzīves materiālus un pašam radīt ilgi gaidīto baltumu.

Bebru pamatskolas skolēni un viņu vecāki labprāt atsaucās aicinājumam palīdzēt vairot balto, konkrētāk, radīt katram savu Balto Egli. Ja apkārt ir pārāk daudz tumsas, nevajag ar to cīnīties. Jāiededz gaisma. Un tā mūsu skolas logu rūtīs jau divas nedēļas balto ne tikai elektriskā gaisma, bet visdažādākās egles un eglītes – skarainas, stilīgas, pūkainas, zvaigžņainas. Mums ir telpiskas egles, virpuļojošas egles, egles, kas gatavotas no papīra rociņām.

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Dāvana Likteņdārzam

15.11.2013

p1280083.jpgLiec, Laimiņa, man mūžiņu, Liec liepā, ābelē: Kā liepai man izaugt, Kā ābelei noziedēt. Dainu latvietis mēru savai dzīvei bieži ņēmis no koka. Mūsdienu latvietim joprojām koks nozīmē ļoti daudz. Koks ir spēka, pamatīguma, pilnvērtīgas, tikumīgas dzīves simbols.

Bebru pamatskolas 1. – 4. klases skolēni mājturības stundās gatavoja kolektīvu darbu – dāvanu Likteņdārzam, kurā augs simtiem visdažādāko koku kā dzīva, zaļojoša piemiņa Latvijai zudušajiem cilvēkiem. To izprotot un apzinoties, bērni kopā ar skolotāju Ligitu Locāni izveidoja ābeli visos četros gadalaikos. Strādājot tikai ar dabas materiāliem, grieza, līmēja, no īstām koka mizām izveidoja ābeles stumbru un zarus.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Lāčplēša diena Bebru pamatskolā

11.11.2013 kur : Bebru pamatskola

p1280090.jpgSarkanbaltsarkanām lentītēm rotāti skolotāju apģērbi, mācību kabinetos iedegtas sarkanas un baltas sveces, skolas priekštelpas patriotisks noformējums, apskatei izstādīti skolēnu praktiskie komandu darbi „Mana Latvija” – tā Bebru pamatskolā iesākās Patriotisma nedēļa.

Lielie plakāti, ar kuriem katra klase vizuālās mākslas stundās paudusi savu lepnumu par valsti, savus priekšstatus par Latviju un tās vērtībām, ļoti priecē, pozitīvi noskaņo un vairo ikviena piederības sajūtu savai valstij.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Negaidīts pārsteigums – pasta sūtījums

09.10.2013

p1280035.jpgLielas, gaiši brūnas, polsterētas aploksnes pastniece ienesa Bebru pamatskolā. Adresāts – skolas bibliotēka, 9. klases skolēni M. Brants, L. Pavloviča un 8. klases skolniece E. Šmite. Adresants – Latviešu valodas aģentūra. Sūtījums – aģentūras izdota skolēnu radošo darbu grāmata „Starp tevi un mani ir valoda”. Katram savs autoreksemplārs!

Patīkami, aizkustinoši ir lasīt publicētos domrakstus, kurus skolēni rakstīja, kad mācījās 6. un 7. klasē. Rosinoši, radošām idejām bagāti ir citu Latvijas skolu skolēnu zīmējumi, sacerējumi, kolāžas. Valoda ir tautas pamatvērtība. Tas pausts ikvienā publicētajā darbā.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Skolotāju paldies skolēniem

08.10.2013 kur : Bebru pamatskola

p1280038.jpgUz tradicionālo iknedēļas apspriedi pie direktores 8. oktobra rītā pulcējās ne tikai Bebru pamatskolas skolotāji, bet arī 9. klases skolēni. Kopā sanākšanas mērķis bija izvērtēt aizvadīto Skolotāju dienu, kurā mācību stundas, darba līniju, pagarinātās dienas grupas nodarbības vadīja pedagogu jaunie kolēģi – devītie. Viņi paguvu savus skolotājus svētkos iepriecināt arī ar sirsnīgu koncertu un Dārtas mammas izcepto gardumu.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mākslu apgarotā Skolotāju dienas ekskursija

30.09.2013

p1270913.jpgMazliet apsteiguši laiku, mēs, Bebru pamatskolas skolotāji, savu svētku dāvanu – tradicionālo Skolotāju dienas ekskursiju – esam atsaiņojuši. Ekskursija ritēja, veselu dienu baudot augstvērtīgu dažādu žanru, laiku un stilu mākslu Latgalē.

Un tā, pirmais pārsteigums – Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs – daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas komplekss, kultūras un izglītības centrs Daugavpils/Dinaburgas cietoksnī, artilērijas Arsenāla ēkā. Tā ir vienīgā vieta Austrumeiropā, kur piedāvāta iespēja iepazīties ar pasaules slavenā mākslinieka abstraktā ekspresionisma pamatlicēja Marka Rotko oriģināldarbiem.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Bebru pamatskolas skolēnu rudens ekskursijas

30.09.2013

p1270737.jpgBebru pamatskolas skolēnu ekskursijas aizvien izvērtušās par teicamu palīglīdzekli karjeras izglītībā. Katra brauciena laikā tiek iepazītas vairākas profesijas, ražotnes – cilvēki, teicami sava aroda pratēji.

Šī gada rudens ekskursija 1., 2. un 4. klasi (audzinātājas L. Locāne un L. Haritonova) aizveda uz Ķeipeni, kur piparkūku ražotnē skolēni uzzināja, kā nodibināt ienesīgu un stabilu ģimenes uzņēmumu. Ķeipenes bijušajā dzelzceļa stacijas laukumā Kino muzejs sniedza priekšstatu par kino vēsturi. Izšūpojušies Šūpoļu parkā, skolēni pastaigājās pa Meža taku Jumpravā, vērojot koku sugu daudzveidību.

Lasīt visu ziņu galerija (12)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top