faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Mācību gada noslēgums Bebru pamatskolā

30.05.2012 kur : Bebru pamatskola

Mācības Bebru pamatskolas skolēni tradicionāli beidz ar Sporta dienu un svinīgo pasākumu, kad, svētku drēbēs saposies, viss skolas kolektīvs atskatās uz paveikto mācību un ārpusstundu darbā.

30. maija rīts pienāca vējains un apmācies, tāpēc ieplānotās sporta aktivitātes notika skolas sporta zālē, kur pulksten deviņos sporta skolotāja Jeļena Čerņauska skolas direktorei Lidijai Degtjarevai ziņoja par ierindā nostādītajām un sporta dienai sagatavotajām klasēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Pavasara ekskursijas29.05.2012

Gudras, gardas, atraktīvas- tā Bebru pamatskolas skolēni var raksturot savas mācību ekskursijas, kas notikušas mācību gada noslēgumā.

Pirmie pavasara ekskursiju sezonu uzsāka 7. klases skolēni kopā ar audzinātāju Dzidru Žmuideni. Viņi vienas dienas laikā paguva izdarīt pārsteidzoši daudz: pabūt „Skrīveru Saldumos” un pagatavot konfektes „Gotiņa”, viesoties Rīgas Domē un Melngalvju namā, izbaudīt Dabas muzeja aktivitātes un aplūkot trušu izstādi, izpriecāties par boulinga spēli un izslidoties „Lido” slidotavā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Pēdējais zvans

22.05.2012 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskolas 9. klases skolēniem jau izskanējis Pēdēja zvana pasākums, atstājot 18. maija pēcpusdienu atmiņā kā šī gada absolventu Pateicības dienu. Savu paldies par palīdzību pamatizglītības ieguvē devītie teica vecākiem, skolotājiem un skolas tehniskajam personālam, kopā ar dāvanu pasniedzot sarūpētus mākslinieciskus pārsteigumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Lielā talka Mežaparkā

27.04.2012 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Katru pavasari Bebru pamatskola ar prieku piedalās Lielajā talkā. Iepriekšējos gados no atkritumiem atbrīvojām lielceļu malas, bet šogad, 27. aprīlī, beidzot sagaidījuši labus laika apstākļus, strādājām Bebru pagasta estrādes teritorijā.

Galvenie darba rīki mums bija no mājām līdzi paņemtie grābekļi. Katra klase kopā ar audzinātāju tika pie sava objekta, kas dienas laikā bija jāatbrīvo no pērno lapu seguma un kritušo zaru biruma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Dzimšanas dienu svin ar mūziklu „Sarkanbikses un vilks”!

26.03.2012 kur : Bebru pamatskola

Vai jūs zināt, kas ir „Bebrēns”? Pareizi domās tie, kuri teiks, ka viņš jāmeklē Bebros. Nekļūdīsies tie, kuri rādīs ceļu uz Bebru pamatskolu. Jā, jau 15 gadus viņa vārdā sauc skolēnu literārās jaunrades pulciņu un literāro žurnālu. Visus šos 15 gadus kopā ar „Bebrēnu” un jaunajiem autoriem ir latviešu valodas skolotāja Linda Šmite. Viņai ir izdevies skolēnos atmodināt, uzburt radošo dzirksti. Radīt prieku. Ļaut domai piedzimt par vārdu. Bet, lai tas notiktu – mācīties ieraudzīt, sajust, meklēt… Un, lūk, nu jau „Bebrēna” devumu varētu izdot prāvā grāmatā. Tāpat kā Bebru pamatskolas vokālā ansambļa 15 gados izdziedātās dziesmas kopā ar ansambļa vadītāju, mūzikas skolotāju Liānu Haritonovu. „Bebrēns” un vokālais ansamblis ir dzimuši vienā gadā un savas dzimšanas dienas svin kopā! Gaidot 15. dzimšanas dienu, „Bebrēna” un ansambļa dalībnieki tapa par vienotu radošu komandu, lai iestudētu mūziklu „Sarkanbikses un vilks”. Garajos ziemas vakaros dīkā nesnaužot, skolēni un skolotāji ir radījuši lielisku kopdarbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top