Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bebru pamatskola

Angļu valodas konkurss – spēļu diena „ Game day” 5.klašu skolēniem

30.04.2014 kur : Bebru pamatskola

p1290152.jpg30.aprīlis - Bebru pamatskolā ierodas 5.klašu skolēni no Kokneses un Pļaviņu novadiem, lai piedalītos angļu valodas pasākumā "Game Day". Izloze, savas vietas atrašana pie galdiņa, skolas vizītkartes izveidošana un komandas nosaukums - tas ir sākums jaukai kopības sajūtai. Seko kopīga dziesma par skolu un draudzību angļu valodā.

Komandas rāda savu mājas darbu - prezentāciju par tās dalībniekiem. Un konkurss var sākties. Skolēni sacenšas krustvārdu mīklu minēšanā, teikumu veidošanā, informācijas meklēšanā un parāda savas zināšanas vārdu apguvē.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Konkursa „Mans lepnums – Bebru pagasts” noslēgums

24.04.2014

p1280986.jpgVeiksmīgi aizritējis jau trešais radošo darbu konkurss, kuru Bebru pamatskolā rīko tēlnieka V. Jākobsona muzejs sadarbībā ar mecenātu, V. Jākobsona skolnieku A. Kristonu.

Šajā mācību gadā konkursanti iejutās tēlnieka lomā un radīja visdažādākās skulptūras Bebriem, savos jaunrades darbos lepojoties par Bebriem. Žūrija, izvērtējot iesniegtos darbus, sākumskolas grupā par labākajiem atzina Evas Tomaševskas (1. vieta), Jekaterinas Ketijas Kmitas (2. vieta), Edija Kosmačevska (3. vieta) darbus. Pamatskolas grupā uzvarēja Rolands Lipenītis (1. vieta), Liene Pavloviča (2. vieta) un Renāte Grikpede (3. vieta).

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mans lepnums – Bebru pagasts

07.03.2014

p1280769.jpgJau trešo gadu Bebru pamatskolas skolēni piedalās Bebru pagasta pārvaldes, V. Jākobsona memoriālās mājas – muzeja un Bebru pamatskolas rīkotajā konkursā „Mans lepnums – Bebru pagasts”. Šī konkursa idejas autors un mecenāts ir tēlnieka V. Jākobsona skolnieks, ārsts un mūziķis Andris Kristons. Divos iepriekšējos konkursos skolēniem tika radīta iespēja radoši izpausties zīmēšanā un literārajā jaunradē, šajā mācību un tēlnieka V. Jākobsona 115. dzimšanas dienas gadā – tēlniecībā.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Tēvu diena

26.02.2014 kur : Bebru pamatskola

p1280676.jpgAr 4. – 9. klašu skolēnu nostāšanos ierindā, ar skolas himnas nodziedāšanu un skanīgu R. Paula kora dziesmu „Maza mana tēvu zeme” 26.februārī Bebru pamatskolā, kā tas jau noticis daudzus gadus, iesākās Tēvu dienas pasākums. Tam skolēni gatavojušies ilgi. Katra klase demonstrēja savu meistarību ierindas mācībā.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Otrajā projektu darba dienā

19.02.2014 kur : Bebru pamatskola

p1280633.jpgProjektu darba dienu 19. februārī Bebru pamatskolas sākumskolas skolēniem vēl interesantāku darīja viesi no Anglijas, precīzāk, 4.klases skolniece deviņgadīgā Paula Ledaine, viņas māsa un māmiņa, Bebru pamatskolas absolvente Sanita Ledaine.

Ar lielu interesi skolēni klausījās Paulas drošajā stāstījumā par sevi. Vispirms Paula runāja angliski, pēc tam latviski. Viņa ir atjautīga, atvērta meitene, kura prot labi komunicēt ar diezgan lielu auditoriju. Protams, bērniem svarīgi bija ar skolu un izglītošanos saistīti jautājumi, lai varētu salīdzināt skološanos Latvijā un Anglijā.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Karnevāls

24.01.2014 kur : Bebru pamatskola

p1280371.jpg24. janvāris lieliem un maziem Bebru pamatskolā bija gaidīta diena. Karnevāls. Masku balle, kad ikvienam iespēja atteikties no sava „es” un uzņemt sevī tēlojamo garu.

Latviešu kultūrā maskošanās ir sena un izkopta tradīcija, kas kalpo auglības veicināšanai. Visas maskas iedalāmas zoomorfajās jeb dzīvniekveidīgajās maskās un antropomorfajās jeb cilvēkveidīgajās maskās. Kuru masku pārsvars bija Bebru pamatskolas masku ballē? Protams, vairākums skolēnu izvēlējās cilvēkveidīgās. Pie mums ieradās Monstru lelle, Vēderdejotāja, Pirāti, Fejas, Zorro, Čigānietes, Klauns, Spociņi, Rūķis, Princese Elza, Bebru dāma, Velns, Malnais Sprīdītis, Panks, Pepija Garzeķe un Pepija Zeķubikse, Parisa Hiltone, Jana, Terorists, Trollis, Princeses. Velni. Lai atvaino kāda nenosauktā cilvēkveidīgā maska!

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Pirmā projektu darba diena

22.01.2014

p1280332.jpgLai labāk sagatavotos Bebru pamatskolas 4. salidojumam, skolēni uzsāka projektu darbus, kas saistīti ar datu bāzes pilnveidi par mūsu skolas absolventu karjeras izglītību. Darba gaitā skolēni apgūs prasmes mutiski un rakstiski komunicēt ar intervējamo cilvēku, pierakstīt iegūto informāciju, to apkopot, uzrakstīt secinājumus.

Lasīt visu ziņu galerija (9)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top