Kokneses novada latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības tikšanās

10.04.2013 kur : Bebru pamatskola

10. aprīlī Bebru pamatskolā notika Kokneses novada latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības tikšanās. Skolotājas tika informētas par aktualitātēm eksāmenos, tika pārrunāts arī jautājums par nākamā gada iespējamo 12. klases latviešu valodas centralizētā eksāmena norisi jau aprīlī. Skolotāju viedokļi šai jautājumā bija dažādi.

printēt Lasīt visu ziņu

Jauna tradīcija

27.02.2013 kur : Bebru pamatskola

27. februārī Bebru pamatskolas organizētajā Tēvu dienā dzima jauna tradīcija – skolēnu ierindas skate. Ideja par šāda pasākuma organizēšanu radās valsts dzimšanas dienas svinībās. Disciplinētības, patriotisma, fiziskās un morālās stājas nevar būt par daudz, tā lēma skolotāji, kas palīdzēja skolēniem sagatavoties Patriotisko dziesmu konkursam. Nu iecere ir īstenota.

 5.- 9. klašu kolektīvi ir nodemonstrējuši savu prasmi izpildīt klases komandiera pavēles: nostāties ierindā, līdzināties, izdarīt pagriezienus, soļot ar sasauksmi un dziesmu. Komandiera pienākumus augstā līmenī veica Ralfs Eiduks, Audris Arzovs, Samanta Vilmane un Krišs Vīksne.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Projekta diena Bebru pamatskolā

19.02.2013 kur : Bebru pamatskola

„Mans lepnums – Bebru pagasts” – ar šādu devīzi jau otro mācību gadu, skolas absolventa A. Kristona un V. Jākobsona muzeja rosināti, skolēni mācību dienu velta radošu darbu izstrādei, konkursam. Iepriekšējā gadā tie bija zīmējumi, šogad – literārās jaunrades sacerējumi jebkurā no daiļliteratūras žanriem.

Lai 19. februāra rīts skolēnus radoši iedvesmotu un noskaņotu šim nopietnajam darbam, bija organizētas divas tikšanās ar Bebru pagasta ievērojamiem, uzņēmīgiem, darbīgiem cilvēkiem, proti, ar z/s „Vecsiljāņi” siera galveno meistari Ievu Midegu, kuras vārdā arī nosaukts Latvijā vienīgais no nepasterizēta piena ražotais siers, un Uldi Krievāru – z/s „Pilslejas” īpašnieku, Ministru prezidenta padomnieku lauksaimniecības jautājumos, „Trikāta KS" valdes priekšsēdētājs, biedrības "Zemnieku saeima" pārstāvis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Blaumaņa vizuālo darbu konkurss15.02.2013

Bebru pamatskolā ir noslēdzies Latvijas Nacionālās kultūras centra un Ērgļu Mākslas un mūzikas skolas rīkotais Rūdolfa Blaumaņa vizuālo darbu konkurss „Blaumaņa brīnumzālītes”, kura mērķis ir rosināt skolēnu interesi par R. Blaumaņa literāro daiļradi un attīstīt viņos radošo pašizteiksmi. Iesniegtie darbi attēlo tādas „brīnumzālītes” kā mīlestību, smieklus un darbu un pārsteidz ar izvēlēto tehniku dažādību, krāsu izvēli, kā arī ar patstāvīgi izlasītajiem mazāk zināmajiem Blaumaņa darbiem. Vizuālās mākslas skolotāja Dz. Sniedze organizējusi arī Blaumaņa literāro darbu ekranizējumu noskatīšanos. Labāko darbu kopijas paliks skolā, lai ilustrētu skolas literārā žurnāla kārtējo numuru.

Linda Šmite, Dzintras Sniedzes foto

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Vizu, vizu, Metenīt!

12.02.2013 kur : Bebru pamatskola

Kam tās ragavas un ragutiņas pie Bebru pamatskolas namdurvīm? Sākumskolas skolēniem un audzinātājām. Pēcpusdienā ieplānoti pavasara gaidīšanas svētki, atvadīšanās no ziemas.

Vizu, vizu, Metenīti, no kalniņa lejiņā;

Lai aug mani gari lini zeltotām podziņām.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku pasākums Bebru pamatskolā

20.12.2012 kur : Bebru pamatskola

Skolēni, lieli un mazi, jau saņēmuši savas Ziemassvētku tūtas, skolas kolektīvam nodevuši laba vēlējumus Jaunajā gadā, bet pats galvenais – guvuši skaistuma, labestības un prieka pārdzīvojumu pie grezni pušķotās skolas eglītes.

20. decembrī Bebru pamatskolas Ziemassvētku pasākumu atklāja skolas vokālais ansamblis ar ļoti skaistu un skanīgu Ziemassvētku dziesmu. Nez kāds izvērstos šis vakars, ja pie mums darbos aizņemtais Ziemassvētku vecītis nebūtu atsūtījis pašu Sniega māti – ļoti atraktīvu, humoru un bērnus mīlošu sievu? Viņa bija tā, kura iepazinās ar skolas čaklākajiem skolēniem (un tādu bērnu Bebru pamatskolā netrūkst), deva radošus uzdevumus katrai klasei, aicināja izrotāt priežu zarus ar novēlējumiem, slavēja talantīgos dziedātājus, dejotājus un stāstniekus, veda rotaļās sākumskolas skolēnus. Pa to laiku aiz skolas logiem lielām un smagām sniega pārslām sniga sniegs. Sniega mātei darbi tiešām šķiras.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

„Es dziedāšu par tevi, tēvu zeme”

15.11.2012 kur : Bebru pamatskola

Šī Tirzmalietes dzejoļa rinda bija izraudzīta par devīzi Patriotisko dziesmu konkursam, kas jau otro gadu pēc kārtas notika Bebru pamatskolā. Lai vairotu lepnumu par Latviju un valsts svētku noskaņu, lai skolēniem mācītu skatuves kultūru, katras klases audzinātājs kopā ar mūzikas skolotāju L.Haritonovu gandrīz divas nedēļas strādāja, sagatavojot ikvienas klases muzikāli teatrālu priekšnesumu. Tā bija izdomas bagāta un nopietni gatavota dāvana Latvijai 94. dzimšanas dienā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top