Skolotāju paldies skolēniem

08.10.2013 kur : Bebru pamatskola

Uz tradicionālo iknedēļas apspriedi pie direktores 8. oktobra rītā pulcējās ne tikai Bebru pamatskolas skolotāji, bet arī 9. klases skolēni. Kopā sanākšanas mērķis bija izvērtēt aizvadīto Skolotāju dienu, kurā mācību stundas, darba līniju, pagarinātās dienas grupas nodarbības vadīja pedagogu jaunie kolēģi – devītie. Viņi paguvu savus skolotājus svētkos iepriecināt arī ar sirsnīgu koncertu un Dārtas mammas izcepto gardumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mākslu apgarotā Skolotāju dienas ekskursija30.09.2013

Mazliet apsteiguši laiku, mēs, Bebru pamatskolas skolotāji, savu svētku dāvanu – tradicionālo Skolotāju dienas ekskursiju – esam atsaiņojuši. Ekskursija ritēja, veselu dienu baudot augstvērtīgu dažādu žanru, laiku un stilu mākslu Latgalē.

Un tā, pirmais pārsteigums – Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs – daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas komplekss, kultūras un izglītības centrs Daugavpils/Dinaburgas cietoksnī, artilērijas Arsenāla ēkā. Tā ir vienīgā vieta Austrumeiropā, kur piedāvāta iespēja iepazīties ar pasaules slavenā mākslinieka abstraktā ekspresionisma pamatlicēja Marka Rotko oriģināldarbiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Bebru pamatskolas skolēnu rudens ekskursijas30.09.2013

Bebru pamatskolas skolēnu ekskursijas aizvien izvērtušās par teicamu palīglīdzekli karjeras izglītībā. Katra brauciena laikā tiek iepazītas vairākas profesijas, ražotnes – cilvēki, teicami sava aroda pratēji.

Šī gada rudens ekskursija 1., 2. un 4. klasi (audzinātājas L. Locāne un L. Haritonova) aizveda uz Ķeipeni, kur piparkūku ražotnē skolēni uzzināja, kā nodibināt ienesīgu un stabilu ģimenes uzņēmumu. Ķeipenes bijušajā dzelzceļa stacijas laukumā Kino muzejs sniedza priekšstatu par kino vēsturi. Izšūpojušies Šūpoļu parkā, skolēni pastaigājās pa Meža taku Jumpravā, vērojot koku sugu daudzveidību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Sportiska diena

30.09.2013 kur : Bebru pamatskola

Septembra pēdējā diena Bebru pamatskolā sākās ar kopīgu rīta rosmi, ko vadīja sporta skolotāja J. Čerņauska. Soļošana un skriešana uz vietas, pastiepšanās, izlocīšanās – tādi bija vingrojumi, kas vairoja skolēnu un skolotāju možumu. No sporta zāles uz mācību stundām ikviens aizgāja daudz pacilātāks nekā citos skolas rītos.

printēt Lasīt visu ziņu

Pa dzejas ziedošām takām

11.09.2013 kur : Bebru pamatskola

11. septembrī Bebru pamatskolā ar „Autobuss debesīs” dziesmu „Astoņi kustoņi” sākās Dzejas diena, veltīta Ojāram Vācietim. Kopā ar spilgtajiem saules stariem skolēni un skolotāji rotāja skolas tradīciju Dzejas mēnesī godināt kādu no latviešu ievērojamākiem dzejdariem.

Gaidot šo notikumu, katra klase veidoja rudens ziedu, augļu un dārzeņu kompozīcijas (klājumus). Un tā skolas pagalmā dažādās vietās uzradās koši jo koši Ojāra Vācieša dzejas tēli: cimdiņš, ābele, pulkstenis, dumjais gliemezis, muša, sveces, astoņi kustoņi un citi. Tie atdzīvojās, kad autori pasākuma dalībniekus aicināja pie sava meistardarba un runāja vai dziedāja Ojāra Vācieša dzejas tekstus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Bebru pamatskolas volejbolistiem sudraba medaļas vasaras spēlēs „TIO volejs 2013”28.08.2013

„Pēc grūta darba, saldi augļi!”, šo sakāmvārdu var attiecināt arī uz Bebru pamatskolas skolēniem un absolventiem, kuri ir draugos ar volejbolu. 23. augustā Latvijas Volejbola federācijas organizētājās Vasaras spēļu „TIO volejs 2013” finālsacensībās Rīgā, Daugavas stadionā, trīs 2. vietas un sudraba medaļas ieguva Bebru pamatskolas zēnu, meiteņu un absolventu komandas. Mājup bebrēnieši pārveda ne tikai skaistās sudraba medaļas, katrs komandas dalībnieks saņēma arī diplomu ar Latvijas Volejbola federācijas prezidenta Ata Sausnīša parakstu, TIO sporta krekliņu, „Pūres” un „TIO” saldumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Mēs varam labāk!17.06.2013

Bebru pamatskolas 4.klases skolēni un audzinātāja Dzintra Sniedze ieguva 3.vietu starp visām Latvijas 4.klasēm skolvadības sistēmas un izglītības portāla „e-klase” un laikraksta „Diena” pielikuma „Skolas Diena” rīkotajā sekmju vērtējumu progresa konkursā „Mēs varam labāk!” 2012./2013. mācību gadā.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top