faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ziemassvētku pasākums Bebru pamatskolā

20.12.2012 kur : Bebru pamatskola

Skolēni, lieli un mazi, jau saņēmuši savas Ziemassvētku tūtas, skolas kolektīvam nodevuši laba vēlējumus Jaunajā gadā, bet pats galvenais – guvuši skaistuma, labestības un prieka pārdzīvojumu pie grezni pušķotās skolas eglītes.

20. decembrī Bebru pamatskolas Ziemassvētku pasākumu atklāja skolas vokālais ansamblis ar ļoti skaistu un skanīgu Ziemassvētku dziesmu. Nez kāds izvērstos šis vakars, ja pie mums darbos aizņemtais Ziemassvētku vecītis nebūtu atsūtījis pašu Sniega māti – ļoti atraktīvu, humoru un bērnus mīlošu sievu? Viņa bija tā, kura iepazinās ar skolas čaklākajiem skolēniem (un tādu bērnu Bebru pamatskolā netrūkst), deva radošus uzdevumus katrai klasei, aicināja izrotāt priežu zarus ar novēlējumiem, slavēja talantīgos dziedātājus, dejotājus un stāstniekus, veda rotaļās sākumskolas skolēnus. Pa to laiku aiz skolas logiem lielām un smagām sniega pārslām sniga sniegs. Sniega mātei darbi tiešām šķiras.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

„Es dziedāšu par tevi, tēvu zeme”

15.11.2012 kur : Bebru pamatskola

Šī Tirzmalietes dzejoļa rinda bija izraudzīta par devīzi Patriotisko dziesmu konkursam, kas jau otro gadu pēc kārtas notika Bebru pamatskolā. Lai vairotu lepnumu par Latviju un valsts svētku noskaņu, lai skolēniem mācītu skatuves kultūru, katras klases audzinātājs kopā ar mūzikas skolotāju L.Haritonovu gandrīz divas nedēļas strādāja, sagatavojot ikvienas klases muzikāli teatrālu priekšnesumu. Tā bija izdomas bagāta un nopietni gatavota dāvana Latvijai 94. dzimšanas dienā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Nepērc svešu!

09.11.2012 kur : Bebru pamatskola

Tieši tā varētu nosaukt vienu no Bebru pamatskolas skolēnu aktivitātēm, proti, piedalīšanos Mārtiņdienas tirdziņā, kas notika dienu pirms Mārtiņiem- 9. novembra pēcpusdienā.

Tā kā mūsu valstī paplašinās kustība „Nepērc svešu!”, arī mēs domājām tikai par pašmāju labumiem - kā tos reklamēt, pārdot un kā iegādāties.

Kāpēc dzert aizjūras ražojumu„Coca Cola” vai kādu citu neveselīgu un dārgu dzērienu, ja mums ir pašiem savu burkānu sula – svaiga, skaisti oranža, salda? Padzer to pāris nedēļas, un nevajadzēs meklēt solāriju vai tonālo sejas krēmu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

„Bebrēns” atkal klāt01.11.2012

Kopš 1997. gada Bebru pamatskolas skolēni 3 - 4 reizes mācību gadā savu literāro jaunradi atspoguļo skolas žurnālā „Bebrēns”. Arī šogad esam izdevuši pirmo numuru. Lasītājiem piedāvājam 5.- 7. klašu skolēnu dzejoļus par rudeni un pirmo sniegu. Ir sacerētas interesantas teikas par to, kā radās miegs, koku lapas, Piena Ceļš un citas.

Tā kā divi skolēni piedalījās R. Blaumaņa 8. literārās prēmijas konkursā, „Bebrēns” ļauj iepazīt šos žūrijai iesniegtos darbus.

printēt Lasīt visu ziņu

Krāsainā rudens ballīte

26.10.2012 kur : Bebru pamatskola

Piektdien, 26. oktobrī, Bebru pamatskolas 1.-4. klašu skolēni svinēja krāsainu rudens ballīti par godu skolēnu rudens brīvdienu sākumam. Daba arī vēlējās piedalīties šai pasākumā, jo uzskatīja, ka krāsainajos svētkos par maz ir baltās krāsas. Tā ieradās ar lielu vezumu pirmā sniega, un baltais fons bija teicama vieta, uz kuras izcelties pārējām krāsām.

Svētki tika rīkoti arī par godu pārejai uz ziemas laiku, kad izsenis godā celta ķekatās iešana un mīklu minēšana. Tas viss notika pasākuma saimnieku 4. klases izrotātajās telpās. Pie ceturtajiem, koši izgreznojušies, viesos nāca 1., 2. un 3. klase. Tērpu demonstrēšanas mērķis bija parādīt rudens krāsu spilgtumu. Lielo un mazo ciemiņu bālie vaigi tika iekrāsoti ar sarkanajām dzērvenēm. Gardās un ļoti veselīgās ogas visi lietoja gan iekšķīgi, gan ārīgi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Ķiplociņš Bebru pamatskolā

12.10.2012 kur : Bebru pamatskola

Ar krāšņām dziesmām pie mums 12. oktobrī ieradās Rikko lelles. Jaunā sērija „Ķiplociņš lielveikalā” un mazās, skaistās lellītes spēja saviļņot visus, kas ieradās vērot notikumu gaitu. Noskatoties gandrīz stundu ilgo smieklu mirkli, bija iespēja pamanīt, kā mākslinieks Balodis attēlo ļaunos mikrobus. Gardās, pašpārliecinātās rozā konfektītes dejoja tik labi, ka aizrāva ar vislielāko interesi. Arī kociņkonfekte Čupa- Čups laidās trakulīgā dejā. Atskanēja daudz nezināmu un jautru dziesmiņu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Mācību gada noslēgums Bebru pamatskolā

30.05.2012 kur : Bebru pamatskola

Mācības Bebru pamatskolas skolēni tradicionāli beidz ar Sporta dienu un svinīgo pasākumu, kad, svētku drēbēs saposies, viss skolas kolektīvs atskatās uz paveikto mācību un ārpusstundu darbā.

30. maija rīts pienāca vējains un apmācies, tāpēc ieplānotās sporta aktivitātes notika skolas sporta zālē, kur pulksten deviņos sporta skolotāja Jeļena Čerņauska skolas direktorei Lidijai Degtjarevai ziņoja par ierindā nostādītajām un sporta dienai sagatavotajām klasēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top