Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bebru pamatskola

„Bebrēns” sveic Ziemassvētkos

11.12.2014

p1300882_1.jpgPēc ražīga darba literārās jaunrades pulciņā Bebru pamatskolas skolēni savus 1. semestrī radītos darbus apkopojuši skolas žurnālā „Bebrēns”. Kāds tad sanācis šī gada jaundzimušais kopdarbs?

Pirmkārt, krāsains un saturiski daudzveidīgs. Rudenī jaunie talanti ielūkojās ugunīgajās kļavu lapās un izlasīja uz tām uzrakstītās Dieva vēstules. Kad dabā kļuva draudīgi tumšs, iejutās tumsas lomā un rakstīja tumsas grēksūdzi.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Angļu valodas stundu Bebru pamatskolā vada Amerikas vēstniecības darbinieki

14.11.2014

p1300712.jpgNovembra sākumā Bebru pamatskolā viesojās Amerikas vēstniecības darbinieces - koordinatore Jane Postner (Community Liaison Office Coordinator), Latvijas starptautiskās skolas skolotāja Kimberly Callahan un tulkotāja Krista Kalniņa.

Minētās personas piedalās skolēnu izglītošanas projektā un vada angļu valodas stundas dažādās Latvijas vietās sākumskolas skolēniem. Mūsu skolas apmeklējums arī bija iekļauts šajā projektā. Skolēni pulcējās vienkopus un ar priecīgu saucienu „Hello!” sagaidīja amerikānietes. Tālāk sekoja iepazīšanās un stunda varēja sākties. Skolēni darbojās grupās pa trim. Kopīgi tika noskaidrotas interesantākās un mīļākās vietas Bebru pagastā. Skolēniem īpaši tuva bija sava skola, biškopības un tēlnieka Jākobsona muzeji, Mežaparks, stadions un skeitparks. Bet viena grupa izvēlējās Kokneses pilsdrupas par skaistāko vietu Kokneses novadā. Katrai izvēlētajai vietai tika izveidots savs sauklis. No ieteiktajiem labākajiem saukļiem - kopīgs lēmums - „Lai dzīvo Bebri!”.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Par godu Latvijas dzimšanas dienai patriotisko dziesmu koncerts

14.11.2014 kur : Bebru pamatskola

p1300838.jpgLatvijas dzimšanas dienas nedēļā Bebru pamatskolas skolēni sevi, skolotājus un vecākus priecēja ar patriotisko dziesmu koncertu. Katra klase bija iestudējusi krāšņu priekšnesumu. Tā nebija tikai dažādu žanru dziesma, ko skolēni kā dāvanu sniedza dzimtenei. Bija pārdomātas kustības, rekvizīti, kas papildināja dziedājumu. Piemēram, 8.klase noformējumam bija izvēlējusies valsts karogu un karavīra šineli, pirmā un trešā klase – garu tautisko jostu, no kuras izvija Latvijas kontūru.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Mārtiņdiena Bebru pamatskolā

10.11.2014 kur : Bebru pamatskola

p1300718.jpgDienā, kad latvieši izsenis atvēra vārtus ziemai, Bebru pamatskolas 1. – 4. klases skolēni svinēja ne tikai veļu laika beigas un budēļu gaitu sākumu. Skolēniem Mārtiņdiena izvērtās par Pupiņu nedēļas noslēguma dienu. Visu iepriekšējo nedēļu bērni radoši strādāja ar krāsainajām, raibajām pupiņām un lielajām cūku pupām, tās līmējot, liekot latvju rakstos, pildot kārtās un sacerot par pupām jaunrades darbus. Tā mūsu skolā, pateicoties sākumskolas skolotājām, radušies jauni un neredzēti mākslas darbi: gleznas, pupiņu koki, instalācijas, dekori.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Skolotāju diena

02.10.2014 kur : Bebru pamatskola

dsc02014.jpg12. Saeimas vēlēšanas šogad valstī aizēnoja Skolotāju dienu, bet Bebru pamatskolas skolēni un skolotāji prata savus svētkus svinēt jo krāsaini. 2. oktobrī skolotāji devās ekskursijā uz Makašānu Amatu vidusskolu un Rēzekni, kur saņēma svētību no Latgales Māras, pabija kultūrvēstures muzejā, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļš” un koncertzālē „Gors”, precīzāk, Austrumlatvijas reģionālajā daudzfunkcionālajā centrā.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Par dzimto valodu un dzimto zemi

12.09.2014 kur : Bebru pamatskola

p1300348.jpgAizkustinājuma pilna, saturīga un līdzpārdzīvojumu izraisoša izvērtās Latvijas vēstures mācību stunda Bebru pamatskolas pagalmā 12. septembra pēcpusdienā. Rokās sadevušies skolēni un skolotāji izveidoja dzīvu ķēdi, tieši tādu, kāda radās pirms 25 gadiem, kad triju Baltijas republiku iedzīvotāji savienoja Tallinu, Rīgu un Viļņu, paužot savu kvēlāko sapni par pašnoteikšanos, par savu valstu neatkarību.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Ģimenes dienas koncerts

09.05.2014

Bebru pamatskolas skolēni, godinot māmiņas gaidāmajā Mātes dienā, bija sarūpējuši stundu garu koncertu, kurā mijās tautiskās dejas ar kora un vokālā ansambļa dziesmām. Skanēja izteiksmīgi runāti dzejoļi un bija iepazīstams sākumskolas skolēnu iestudētais uzvedums par Rīgu. Koncertu papildināja Kokneses mūzikas skolas audzēknes Ketijas Kmitas klavierspēle.

Starp priekšnesumiem, kā tas šajā laikmetā raksturīgs, iespraucās reklāma. Tā vēstīja par skolas literāro žurnālu „Bebrēns”.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top