Skolotāju diena

02.10.2014 kur : Bebru pamatskola

12. Saeimas vēlēšanas šogad valstī aizēnoja Skolotāju dienu, bet Bebru pamatskolas skolēni un skolotāji prata savus svētkus svinēt jo krāsaini. 2. oktobrī skolotāji devās ekskursijā uz Makašānu Amatu vidusskolu un Rēzekni, kur saņēma svētību no Latgales Māras, pabija kultūrvēstures muzejā, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļš” un koncertzālē „Gors”, precīzāk, Austrumlatvijas reģionālajā daudzfunkcionālajā centrā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Par dzimto valodu un dzimto zemi

12.09.2014 kur : Bebru pamatskola

Aizkustinājuma pilna, saturīga un līdzpārdzīvojumu izraisoša izvērtās Latvijas vēstures mācību stunda Bebru pamatskolas pagalmā 12. septembra pēcpusdienā. Rokās sadevušies skolēni un skolotāji izveidoja dzīvu ķēdi, tieši tādu, kāda radās pirms 25 gadiem, kad triju Baltijas republiku iedzīvotāji savienoja Tallinu, Rīgu un Viļņu, paužot savu kvēlāko sapni par pašnoteikšanos, par savu valstu neatkarību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Ģimenes dienas koncerts09.05.2014

Bebru pamatskolas skolēni, godinot māmiņas gaidāmajā Mātes dienā, bija sarūpējuši stundu garu koncertu, kurā mijās tautiskās dejas ar kora un vokālā ansambļa dziesmām. Skanēja izteiksmīgi runāti dzejoļi un bija iepazīstams sākumskolas skolēnu iestudētais uzvedums par Rīgu. Koncertu papildināja Kokneses mūzikas skolas audzēknes Ketijas Kmitas klavierspēle.

Starp priekšnesumiem, kā tas šajā laikmetā raksturīgs, iespraucās reklāma. Tā vēstīja par skolas literāro žurnālu „Bebrēns”.

printēt Lasīt visu ziņu

Angļu valodas konkurss – spēļu diena „ Game day” 5.klašu skolēniem

30.04.2014 kur : Bebru pamatskola

30.aprīlis - Bebru pamatskolā ierodas 5.klašu skolēni no Kokneses un Pļaviņu novadiem, lai piedalītos angļu valodas pasākumā "Game Day". Izloze, savas vietas atrašana pie galdiņa, skolas vizītkartes izveidošana un komandas nosaukums - tas ir sākums jaukai kopības sajūtai. Seko kopīga dziesma par skolu un draudzību angļu valodā.

Komandas rāda savu mājas darbu - prezentāciju par tās dalībniekiem. Un konkurss var sākties. Skolēni sacenšas krustvārdu mīklu minēšanā, teikumu veidošanā, informācijas meklēšanā un parāda savas zināšanas vārdu apguvē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Konkursa „Mans lepnums – Bebru pagasts” noslēgums24.04.2014

Veiksmīgi aizritējis jau trešais radošo darbu konkurss, kuru Bebru pamatskolā rīko tēlnieka V. Jākobsona muzejs sadarbībā ar mecenātu, V. Jākobsona skolnieku A. Kristonu.

Šajā mācību gadā konkursanti iejutās tēlnieka lomā un radīja visdažādākās skulptūras Bebriem, savos jaunrades darbos lepojoties par Bebriem. Žūrija, izvērtējot iesniegtos darbus, sākumskolas grupā par labākajiem atzina Evas Tomaševskas (1. vieta), Jekaterinas Ketijas Kmitas (2. vieta), Edija Kosmačevska (3. vieta) darbus. Pamatskolas grupā uzvarēja Rolands Lipenītis (1. vieta), Liene Pavloviča (2. vieta) un Renāte Grikpede (3. vieta).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mans lepnums – Bebru pagasts07.03.2014

Jau trešo gadu Bebru pamatskolas skolēni piedalās Bebru pagasta pārvaldes, V. Jākobsona memoriālās mājas – muzeja un Bebru pamatskolas rīkotajā konkursā „Mans lepnums – Bebru pagasts”. Šī konkursa idejas autors un mecenāts ir tēlnieka V. Jākobsona skolnieks, ārsts un mūziķis Andris Kristons. Divos iepriekšējos konkursos skolēniem tika radīta iespēja radoši izpausties zīmēšanā un literārajā jaunradē, šajā mācību un tēlnieka V. Jākobsona 115. dzimšanas dienas gadā – tēlniecībā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Tēvu diena

26.02.2014 kur : Bebru pamatskola

Ar 4. – 9. klašu skolēnu nostāšanos ierindā, ar skolas himnas nodziedāšanu un skanīgu R. Paula kora dziesmu „Maza mana tēvu zeme” 26.februārī Bebru pamatskolā, kā tas jau noticis daudzus gadus, iesākās Tēvu dienas pasākums. Tam skolēni gatavojušies ilgi. Katra klase demonstrēja savu meistarību ierindas mācībā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top