Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bebru pamatskola

Īpaša diena

24.02.2015 kur : Bebru pamatskola

p1310279_1.jpg24. februārī Bebru pamatskolā atkal satikās skolēnu tēti, vectēvi, brāļi un citi tuvinieki, jo viņus kopā bija saukusi pirms daudziem gadiem februārī iedibinātā tradicionālā svētku diena – Tēva diena.

Satikšanās tika organizēta mazliet neierasti. Tās bija četras pieturvietas mūsu skolas trijos stāvos, kur bija iespēja gūt pozitīvas emocijas, atpūsties, izklaidēties un paraudzīties uz saviem bērniem no cita skatupunkta.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Esam līderu pozīcijā

12.02.2015

p1310224_1.jpgSkolēnu sekmju progresa konkursu „Mēs varam labāk!” rīko E-klase un Skolas Diena un līdz maijam apkopos mācību rezultātus, lai redzētu, kuras klases tobrīd ir līderes vidējās atzīmes uzlabošanas sacensībā.

Prieks bija pamanīt, ka janvārī starp 4. klasēm otro labāko vidējās atzīmes kāpinājumu uzrādījusi Bebru pamatskolas 4. klase, kuras vērtējumi janvārī, salīdzinot ar pirmā semestra noslēguma vērtējumiem pieauguši par 10, 576%.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Dzejas karnevāls Bebru pamatskolā

26.01.2015 kur : Bebru pamatskola

p1310078.jpgTik jautra kā burbuļu avotiņš, Tik sēra kā pāri tam vītoliņš, Deg acīs zaļš spītības uguntiņš, Iz pirkstu galiem skrej zibentiņš. Tik zināmas sajūtas! Ļoti pazīstamas emocijas dzejolī „Tāda es esmu” attēlojusi dzejniece Aspazija, kuras dzeju lasījām, gatavojoties skolas karnevālam. Šī gada masku balle bija veltīta Aspazijas 150. dzimšanas dienai.

Visā valstī 2015. gads ir pasludināts par Raiņa un Aspazijas gadu. Arī pie mums tas sācies Aspazijas dzejas tēlu klātbūtnē. Protams, ka visiemīļotākais tēls izrādījās Aspazijas Nebēdne meitene, kurā iejutās gan puiši, gan meitenes.

Šajā sniegotajā ziemas mēnesī mūsu skolas dārzā saplauka daudz ziedu: Magones, Zilās ilgu puķes. 6. klase skolā ieveda Ziedoni, 8. klase izspēlēja lepno rožu izsmietā Dadzīša pārdzīvojumus vējā, kad viņam tika atņemta vienīgā draudzenīte Smildziņa. 1. un 3. klase iepazīstināja, kā Aspazijas dzejas varone naktī lasa grāmatiņu.

2. klasīte pierādīja, ka iespējams ne tikai dziesmu popūrijs. Kaut ko līdzīgu tam var izveidot arī no veiksmīgi apvienotiem dzejoļiem un dzejas varoņiem.

Dejas, danči, sevis prezentēšana mijās ar valodas spēlēm, kas sniedza zināšanas par Aspazijas dzīvi dzimtenē un emigrācijā, par viņas sasniegumiem un apbalvojumiem. 23. janvāra pasākums izvērtās par neaizmirstamu izklaidējoši informatīvu pasākumu.

Bebru pamatskolā jau izveidojusies tradīcija krāsaini un atraktīvi svinēt dzejnieku un rakstnieku apaļās dzimšanas dienas. Tādas mēs ar izklātiem ziedu paklājiem sarīkojām A. Brigaderei un O. Vācietim.

Bebru pamatskolas informācija

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Vietalvas amatierteātra izrāde Bebros

16.01.2015

wp_20150116_035.jpg16. janvāra vakarā Bebru pamatskolā Vietalvas amatierteātris viesojās ar izrādi "Mīlas mokās ļaudis lokās", režisore Agita Lindenberga, autors Neretietis. Paldies apmeklētāju pulkam! Pēc izrādes māksliniekus Bebru pagasta pārvalde cienāja ar gardo rozīņu kliņģeri.

Marika Cegele,

Kultūras pasākumu organizatore Bebru pagastā

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Ziemassvētku vecītis dāvanas ved zirga pajūgā

22.12.2014 kur : Bebru pamatskola

sam_0233-001.jpgViens zelta stars no zvaigžņu spieta. Mums katram tieši sirdī krīt, Jo tieši sirdī ir tā vieta, Kur Ziemassvētku brīnums mīt.22. decembrī Bebru pamatskolas zālē Ziemassvētku vecītis, rūķi un Ziemassvētku vecīša palīdze apciemoja pirmsskolas vecuma bērnus, kuri neapmeklē bērnudārzu. Ziemassvētku vecītis skolas pagalmā iebrauca zirdziņa pajūgā! Paldies pasākuma vadītājai Annai Romanovskai un visiem tiem, kuri piedalījās pasākuma tapšanā!

 Marika Cegele,

Kultūras pasākumu organizatore Bebru pagastā

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Ziemassvētkus gaidot

18.12.2014 kur : Bebru pamatskola

p1300998.jpgBebru pamatskola Ziemassvētku noskaņā dzīvo teju visu decembri. Pirmie pie rotājumiem tika lielie skolas logi. Tad Kristus dzimšanas un gaismas atgriešanās svētkiem daiļoja iekštelpas. Pirmā izgreznotā eglīte skolā ieradās jau 11. decembrī, jo skolēni palīdzēja pagasta vecļaudīm sagatavoties svētku svinēšanai.

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Vislielākā greznība cilvēcisko attiecību krāšņums

12.12.2014 kur : Bebru pamatskola

p1300898.jpgVai līst sudraba lietutiņš, vai uz zariem krīt sniegs, katru gadu no jauna atnāk Ziemassvētki! Katru gadu no jauna, šogad jau septiņpadsmito reizi, Bebru pamatskolā pie Ziemassvētku eglītes satikās Bebru pagasta vecļaudis. Un katru gadu no jauna mēs pārliecināmies, ka vislielākā greznība uz pasaules ir cilvēcisko attiecību krāšņums, jo viņiem ir svarīgi būt kopā, lai cits citu uzmundrinātu, apvaicātos kā klājas un izteiktu laimes vēlējumus nākamā gada gājumam.

Lasīt visu ziņu galerija (15)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top