Lapas karte
AA+A++
A AAA

Bebru pamatskola

Ziemassvētku tirdziņš

16.12.2015 kur : Bebru pamatskola

1sem_1.jpgBebru pamatskolas skolēniem mācību gada pirmā semestra noslēgums izvērtās ļoti priecīgs, negaidītiem pārsteigumiem bagāts.

Jau 16. decembrī Ziemassvētku tirdziņā, uz kuru pirkt un pārdot vienmēr aicina skolotāja Dz. Karlsone, virmoja īsta svētku gaisotne. Katrs skolas tirdziņš piedāvāto preču ziņā atšķiras no iepriekšējā. Šogad nepameta sajūta, ka mums nekā netrūkst, pat mūzikas, satikšanās un izrunāšanās prieka. Mums ir viss, jo esam čakli rokdarbnieki, cepēji, māju saimnieki, latvisko tradīciju turpinātāji. Skolas tirdziņā varēja iegādāties vaska sveces, koka karotes, mājās sietu sieru, mājās ceptas tortes, kūkas, picas, cepumus. Tika pārdoti konservējumi, sulas, kartupeļi. Bija gardas lietas un greznas lietas. To labāk vienreiz redzēt, nekā daudzreiz par to dzirdēt.

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Sporta pēcpusdiena kā tradīcija

26.11.2015 kur : Bebru pamatskola

dsc02155_1.jpg26. novembrī Bebru pamatskolas vecāku padome organizēja skolēniem sporta pēcpusdienu “Veselā miesā vesels gars”. Šī jau kļūst par Bebru pamatskolas tradīciju, kad bērni kopā ar vecākiem izkustas, aktīvi atpūšas.

Pasākums sākās ar video filmas “Cigarete - klusā nāve” noskatīšanos un redzētā izvērtēšanu. Sportiskās aktivitātes sporta zālē ievadīja kopīga iesildīšanās. To vadīja Ketijas mamma Liāna Teplova. Pēc tam veikli tika izveidotas četras jauktās komandas, un bērniem tik tīkamās stafetes varēja sākties. Komandās piedalījās arī sportiskie vecāki: Gita Birkāne, Gita Kosmačevska, Agita Leķe.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Bebru pagasta skolēni iesaistās zemes vākšanas akcijā Likteņdārzam

03.09.2015 kur : Bebru pamatskola

p1340023_1.jpg3. septembrī, atsaucoties Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedru aicinājumam piedalīties zemes vākšanas akcijā kalnam Likteņdārzā, Bebru pamatskolas un Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas skolēni un skolotāji pulcējās Bebru pamatskolas pagalmā, lai uz Likteņdārzu aizvestu savāktos ap 400 laukakmeņu un 100 kilogramu savāktās zemes.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Bebru pamatskolas 4. salidojums

20.06.2015 kur : Bebru pamatskola

p1320747_2.jpgDienā pirms vasaras saulgriežiem, 20. jūnijā, Bebru pamatskolas durvis bija atvērtas atkal tikšanās priekam un saulainām atmiņām absolventu, skolotāju un darbinieku tikšanās brīdī – Bebru pamatskolas 4. Salidojumā.

Pirms salidojuma atklāšanas koncerta tuvi un tāli – sirsnīgi gaidīti savējie varēja aplūkot skolas vēsturei veltītu izstādi un apmeklēt tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālo māju – muzeju. Par skolas šodienu un skolēnu sasniegumiem vēstīja Bebru pamatskolas literārā jaunrades pulciņa un skolotājas Lindas Šmites sagatavotais žurnāla „Bebrēns” speciālizlaidums. Piemiņas brīdī Zutēnu kapos, pieminot mūžībā aizsauktos Bebru pamatskolas skolotājus un pāragri no dzīves atvadījušos absolventus, viņu atdusas vietās noliktie margrietiņu pušķīši izteica bez vārdiem – labie darbi nepazūd un atmiņas neizgaist.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Bebru pagasta bērni projekta ''Garā pupa'' ekskursijā Rīgā

17.05.2015

dscn5616_1.jpgSaulainajā sestdienā, 9. maijā, Bebru pagasta bērni devās pavasara sezonas bērnu kultūras projekta "Garā pupa" rīkotajā bezmaksas ekskursijā uz Rīgu, ko organizēja biedrība "Ascendum", sedzot visus izdevumus, skola nodrošināja transportu.

Šis projekts jau septīto sezonu sniedz iespēju reģionu bērniem iepazīt galvaspilsētu un tās dāvātās kultūras iespējas.

Lasīt visu ziņu

Vienoti sportā

11.04.2015 kur : Bebru pamatskola

p1310465-001_1.jpgAr nostāšanos ierindā, sasveicināšanos un jautrām stafetēm Bebru pamatskolā 11. martā sākās skolas padomes rīkotā sporta diena skolēniem, vecākiem un skolotājiem. Pēc stafetēm sākumskolas un pamatskolas skolēni spēlēja tautas bumbu. Kad beidzās volejbola spēles meistarības pārbaude, katrs varēja sevi apliecināt individuāli, metot bumbu basketbola grozā.

Klašu audzinātāji un vecāki izvēlējās, kuros sporta veidos piedalīties, bet itin visās aktivitātēs dalību ņēma skolas direktore L. Degtjareva.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais

17.03.2015

p1310610_1.jpgIr noslēdzies Bebru pamatskolas un memoriālās mājas – muzeja „Galdiņi” rīkotais 4. konkurss „ Mans lepnums – Bebru pagasts”, kas tēlnieka Voldemāra Jākobsona 116. dzimšanas dienas gadā bija veltīts mākslas darbu radīšanai no vecām, savu mūžu nokalpojušām lietām.

Un tā skolā iekļuva veci gludekļi, kannas, čemodāns, kurpe, puķu podi, burkas, plastmasas pudeles, karotes. Pat automašīnas riepas un stūre. Visas sadzīves lietas nemaz nenosaukt. No visa vecā un ne visai glītā dienas laikā radās daudz kas jauns un skaists. Uz vietas skolā tapa vairāk par 30 darbiem. Konkursa noteikums ir stingrs – darbam jātop uz vietas bez vecāku palīdzības. Protams, atbalsts no vecākiem bija saņemams līdz radīšanas brīdim. Ar ideju, ar darba instrumentu, piederumu sagādi – ar to visu daudzi vecāki bija līdzējuši. Paldies viņiem par ieinteresētību šajā notikumā! Bet tālākais – pacietība, rūpība, precizitāte, gaume – tas bija bērnu ziņā. Drīkstēja strādāt pārī, un daudzi skolēni labprāt izvēlējās pāru darbu. Radās interesantas kompozīcijas, krēsli, lampas, glezna, puķu galdiņš, plauktiņš, ziedu statīvs, vēja zvani un citas skaistumlietas.

Lasīt visu ziņu galerija (19)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top