Ziemassvētku vecītis dāvanas ved zirga pajūgā

22.12.2014 kur : Bebru pamatskola

Viens zelta stars no zvaigžņu spieta. Mums katram tieši sirdī krīt, Jo tieši sirdī ir tā vieta, Kur Ziemassvētku brīnums mīt.22. decembrī Bebru pamatskolas zālē Ziemassvētku vecītis, rūķi un Ziemassvētku vecīša palīdze apciemoja pirmsskolas vecuma bērnus, kuri neapmeklē bērnudārzu. Ziemassvētku vecītis skolas pagalmā iebrauca zirdziņa pajūgā! Paldies pasākuma vadītājai Annai Romanovskai un visiem tiem, kuri piedalījās pasākuma tapšanā!

 Marika Cegele,

Kultūras pasākumu organizatore Bebru pagastā

Ziemassvētkus gaidot

18.12.2014 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskola Ziemassvētku noskaņā dzīvo teju visu decembri. Pirmie pie rotājumiem tika lielie skolas logi. Tad Kristus dzimšanas un gaismas atgriešanās svētkiem daiļoja iekštelpas. Pirmā izgreznotā eglīte skolā ieradās jau 11. decembrī, jo skolēni palīdzēja pagasta vecļaudīm sagatavoties svētku svinēšanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Vislielākā greznība cilvēcisko attiecību krāšņums

12.12.2014 kur : Bebru pamatskola

Vai līst sudraba lietutiņš, vai uz zariem krīt sniegs, katru gadu no jauna atnāk Ziemassvētki! Katru gadu no jauna, šogad jau septiņpadsmito reizi, Bebru pamatskolā pie Ziemassvētku eglītes satikās Bebru pagasta vecļaudis. Un katru gadu no jauna mēs pārliecināmies, ka vislielākā greznība uz pasaules ir cilvēcisko attiecību krāšņums, jo viņiem ir svarīgi būt kopā, lai cits citu uzmundrinātu, apvaicātos kā klājas un izteiktu laimes vēlējumus nākamā gada gājumam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

„Bebrēns” sveic Ziemassvētkos11.12.2014

Pēc ražīga darba literārās jaunrades pulciņā Bebru pamatskolas skolēni savus 1. semestrī radītos darbus apkopojuši skolas žurnālā „Bebrēns”. Kāds tad sanācis šī gada jaundzimušais kopdarbs?

Pirmkārt, krāsains un saturiski daudzveidīgs. Rudenī jaunie talanti ielūkojās ugunīgajās kļavu lapās un izlasīja uz tām uzrakstītās Dieva vēstules. Kad dabā kļuva draudīgi tumšs, iejutās tumsas lomā un rakstīja tumsas grēksūdzi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Angļu valodas stundu Bebru pamatskolā vada Amerikas vēstniecības darbinieki14.11.2014

Novembra sākumā Bebru pamatskolā viesojās Amerikas vēstniecības darbinieces - koordinatore Jane Postner (Community Liaison Office Coordinator), Latvijas starptautiskās skolas skolotāja Kimberly Callahan un tulkotāja Krista Kalniņa.

Minētās personas piedalās skolēnu izglītošanas projektā un vada angļu valodas stundas dažādās Latvijas vietās sākumskolas skolēniem. Mūsu skolas apmeklējums arī bija iekļauts šajā projektā. Skolēni pulcējās vienkopus un ar priecīgu saucienu „Hello!” sagaidīja amerikānietes. Tālāk sekoja iepazīšanās un stunda varēja sākties. Skolēni darbojās grupās pa trim. Kopīgi tika noskaidrotas interesantākās un mīļākās vietas Bebru pagastā. Skolēniem īpaši tuva bija sava skola, biškopības un tēlnieka Jākobsona muzeji, Mežaparks, stadions un skeitparks. Bet viena grupa izvēlējās Kokneses pilsdrupas par skaistāko vietu Kokneses novadā. Katrai izvēlētajai vietai tika izveidots savs sauklis. No ieteiktajiem labākajiem saukļiem - kopīgs lēmums - „Lai dzīvo Bebri!”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Par godu Latvijas dzimšanas dienai patriotisko dziesmu koncerts

14.11.2014 kur : Bebru pamatskola

Latvijas dzimšanas dienas nedēļā Bebru pamatskolas skolēni sevi, skolotājus un vecākus priecēja ar patriotisko dziesmu koncertu. Katra klase bija iestudējusi krāšņu priekšnesumu. Tā nebija tikai dažādu žanru dziesma, ko skolēni kā dāvanu sniedza dzimtenei. Bija pārdomātas kustības, rekvizīti, kas papildināja dziedājumu. Piemēram, 8.klase noformējumam bija izvēlējusies valsts karogu un karavīra šineli, pirmā un trešā klase – garu tautisko jostu, no kuras izvija Latvijas kontūru.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Mārtiņdiena Bebru pamatskolā

10.11.2014 kur : Bebru pamatskola

Dienā, kad latvieši izsenis atvēra vārtus ziemai, Bebru pamatskolas 1. – 4. klases skolēni svinēja ne tikai veļu laika beigas un budēļu gaitu sākumu. Skolēniem Mārtiņdiena izvērtās par Pupiņu nedēļas noslēguma dienu. Visu iepriekšējo nedēļu bērni radoši strādāja ar krāsainajām, raibajām pupiņām un lielajām cūku pupām, tās līmējot, liekot latvju rakstos, pildot kārtās un sacerot par pupām jaunrades darbus. Tā mūsu skolā, pateicoties sākumskolas skolotājām, radušies jauni un neredzēti mākslas darbi: gleznas, pupiņu koki, instalācijas, dekori.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top