Konkursā “Interesanti man kā vēsturniekam/cei” sacenšas erudītākie Aizkraukles reģiona jaunieši13.04.2016

Piektdien, 8.aprīlī, Aizkraukles novada ģimnāzijā notika sadarbības novadu Vēstures metodiskās apvienības (MA) organizētais erudīcijas konkurss skolu 6.-7. un 10.-11.klašu skolēniem ar zīmīgu nosaukumu “Interesanti man kā vēsturniekam/cei”. Konkursa laikā pamatskolas grupas skolēnu komandas sacentās erudīcijā par Dziesmu svētkiem un Valsts simboliem, bet vidusskolas grupā – par Dziesmoto revolūciju. Konkursa tēmas tika izvēlētas, pamatojoties uz Valsts Izglītības Satura centra un MA prioritātēm vēstures izglītības jomā 2015./2016.mācību gadam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Konkursam “Mans lepnums-Bebru pagasts” 5 gadi24.03.2016

16krist_2.jpgĪstenojot mākslinieka, ārsta un V. Jākobsona skolnieka Andra Kristona ideju veicināt skolēnu kreativitāti kādā no mākslām, piecos gados Bebru pamatskola kopā ar V. Jākobsona memoriālo māju-muzeju “Galdiņi” un Bebru pagasta pārvaldi kopš 2012. gada skolēniem sarīkojusi piecus dažādus konkursus, kura nolikums vienmēr bijis izsludināts publiski. Tie skolēni, kuri sāka startēt sākumskolas grupā, šogad jau bija vecāko klašu skolēnu vērtēšanas grupā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Mācāmies rakstīt pētnieciskus darbus14.03.2016

2ud_1.jpgProjektu nedēļas ietvaros Bebru pamatskolas 5.-9. klašu skolēni apguva prasmi uzrakstīt, noformēt un prezentēt pētniecisku darbu. Tāds bija darbam atvēlētā laika galvenais mērķis.

Visus pētniekus vienoja tēma “Veselīgs dzīvesveids”. Katrs skolēns izvēlējās sev interesantāko pētniecības objektu. “Vitamīni”, “Piena produkti”, “Enerģijas dzērieni”, “Galda bietes”, “Citrusaugļi”, “Dienas režīms”, “Veselīgs uzturs” ir tikai daži no jautājumiem, kas ieinteresēja jauniešus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Tētis skolā24.02.2016

2td_1.jpg“Mans tētis kopā ar mani vēro cirka izrādi, kas atvesta uz Bebru pamatskolu. Man patīk joki, dzīvnieciņi, bet vairāk par visu mani priecē tas, ka man blakus sēd tētis, un klasesbiedri mūs vēro.

Cik tas ir kolosāli, ka viņš nāk līdzi arī uz mācību stundām! Tētis mācās kopā ar mani. Kaut biežāk tā notiktu! Es šodien jūtos pavisam citādi. Tagad tētis uz mani skatās pa gabalu, jo es dziedu skolas vokālajā ansamblī. Es izteiksmīgi deklamēju dzejoli, ko iemācījos skatuves runas konkursam. Es skatos, cik mans tētis ieinteresēti raugās uz mūsu skolas vecāko skolēnu prasmi soļot ierindā un dziedāt. Viņi visi ģērbti baltās blūzēs un kreklos. Cik labi viņiem izdodas iet svinīgā gājienā, mainoties vietām, apkārt griežoties!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Labdarības brauciens uz “Ulubeli”04.02.2016

p1340661_1.jpgPateicoties skolotājas Dzintras Sniedzes prasmei uzrunāt Bebru pamatskolas skolēnus un darbiniekus kļūt par labdariem - ziedotājiem, 3., 4. un 5. klases skolēniem bija iespēja Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes “Ulubele” iemītniekiem nogādāt iespaidīgu ziedojumu kravu. Tajā ietilpa segas, mīkstās drēbes, rotaļlietas, siksniņas, bļodas un suņu barība. Bērniem bija liela interese un līdzjūtība pret bezatbildīgu, cietsirdīgu saimnieku vārdzinātiem, pamestiem suņiem un kaķiem. Sociālajos tīklos skolēni nu ir ievietojuši “Ulubelē” safotografēto materiālu ar mērķi uzrunāt līdzcilvēkus, lai viņi aizbrauc, paskatās, palīdz materiāli un vislabākais – paņem gādībā kādu, kurš tik ļoti gaida saimnieku.

printēt Lasīt visu ziņu

Barikāžu laika sajūtu gaisotnē

21.01.2016 kur : Bebru pamatskola

5bar_1.jpg21. janvārī Bebru pagasta kultūras dzīves organizatore Daila Riekstiņa kopā ar pamatskolas vēstures skolotāju Ievu Puniņu un sociālo zinību skolotāju Annu Romanovsku pamatskolas pagalmā klātesošajiem radīja sajūtu, kāda valdīja janvāra barikāžu laikā Rīgā pirms 25 gadiem. Patriotiskas dziesmas, ugunskura dūmi, zupas un tējas katlu aromāts, diezgan liels aukstums ieskāva skolēnus, pagasta iedzīvotājus un barikāžu dalībniekus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Labdarības koncertos iepriecina vecļaudis

16.12.2015 kur : Bebru pamatskola

1lab_1.jpgOtrās Adventes nedēļā Bebru pamatskolas skolēni ar sirsnīgiem labdarības koncertiem ciemojās Iršos un Skrīveros.

10. decembrī Bebru pamatskolas vokālais ansamblis (vadītāja Liāna Haritonova) Ziemassvētku koncertā savu sirds siltumu dāvāja Ģimenes krīzes centra „Dzeguzīte” pansijas iemītniekiem, bet 11. decembrī vokālais ansamblis un vecāko klašu tautisko deju kolektīvs (vadītāja Laima Antoneviča) svētku noskaņu radīja Skrīveru sociālās aprūpes centrā – aģentūrā „Ziedu gravas”. Koncertus sagatavot palīdzēja un vadīja skolotāja Anna Romanovska.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top