Bebru pagasta bērni projekta ''Garā pupa'' ekskursijā Rīgā17.05.2015

Saulainajā sestdienā, 9. maijā, Bebru pagasta bērni devās pavasara sezonas bērnu kultūras projekta "Garā pupa" rīkotajā bezmaksas ekskursijā uz Rīgu, ko organizēja biedrība "Ascendum", sedzot visus izdevumus, skola nodrošināja transportu.

Šis projekts jau septīto sezonu sniedz iespēju reģionu bērniem iepazīt galvaspilsētu un tās dāvātās kultūras iespējas.

printēt Lasīt visu ziņu

Vienoti sportā

11.04.2015 kur : Bebru pamatskola

Ar nostāšanos ierindā, sasveicināšanos un jautrām stafetēm Bebru pamatskolā 11. martā sākās skolas padomes rīkotā sporta diena skolēniem, vecākiem un skolotājiem. Pēc stafetēm sākumskolas un pamatskolas skolēni spēlēja tautas bumbu. Kad beidzās volejbola spēles meistarības pārbaude, katrs varēja sevi apliecināt individuāli, metot bumbu basketbola grozā.

Klašu audzinātāji un vecāki izvēlējās, kuros sporta veidos piedalīties, bet itin visās aktivitātēs dalību ņēma skolas direktore L. Degtjareva.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais17.03.2015

Ir noslēdzies Bebru pamatskolas un memoriālās mājas – muzeja „Galdiņi” rīkotais 4. konkurss „ Mans lepnums – Bebru pagasts”, kas tēlnieka Voldemāra Jākobsona 116. dzimšanas dienas gadā bija veltīts mākslas darbu radīšanai no vecām, savu mūžu nokalpojušām lietām.

Un tā skolā iekļuva veci gludekļi, kannas, čemodāns, kurpe, puķu podi, burkas, plastmasas pudeles, karotes. Pat automašīnas riepas un stūre. Visas sadzīves lietas nemaz nenosaukt. No visa vecā un ne visai glītā dienas laikā radās daudz kas jauns un skaists. Uz vietas skolā tapa vairāk par 30 darbiem. Konkursa noteikums ir stingrs – darbam jātop uz vietas bez vecāku palīdzības. Protams, atbalsts no vecākiem bija saņemams līdz radīšanas brīdim. Ar ideju, ar darba instrumentu, piederumu sagādi – ar to visu daudzi vecāki bija līdzējuši. Paldies viņiem par ieinteresētību šajā notikumā! Bet tālākais – pacietība, rūpība, precizitāte, gaume – tas bija bērnu ziņā. Drīkstēja strādāt pārī, un daudzi skolēni labprāt izvēlējās pāru darbu. Radās interesantas kompozīcijas, krēsli, lampas, glezna, puķu galdiņš, plauktiņš, ziedu statīvs, vēja zvani un citas skaistumlietas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Īpaša diena

24.02.2015 kur : Bebru pamatskola

24. februārī Bebru pamatskolā atkal satikās skolēnu tēti, vectēvi, brāļi un citi tuvinieki, jo viņus kopā bija saukusi pirms daudziem gadiem februārī iedibinātā tradicionālā svētku diena – Tēva diena.

Satikšanās tika organizēta mazliet neierasti. Tās bija četras pieturvietas mūsu skolas trijos stāvos, kur bija iespēja gūt pozitīvas emocijas, atpūsties, izklaidēties un paraudzīties uz saviem bērniem no cita skatupunkta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Esam līderu pozīcijā12.02.2015

Skolēnu sekmju progresa konkursu „Mēs varam labāk!” rīko E-klase un Skolas Diena un līdz maijam apkopos mācību rezultātus, lai redzētu, kuras klases tobrīd ir līderes vidējās atzīmes uzlabošanas sacensībā.

Prieks bija pamanīt, ka janvārī starp 4. klasēm otro labāko vidējās atzīmes kāpinājumu uzrādījusi Bebru pamatskolas 4. klase, kuras vērtējumi janvārī, salīdzinot ar pirmā semestra noslēguma vērtējumiem pieauguši par 10, 576%.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Dzejas karnevāls Bebru pamatskolā

26.01.2015 kur : Bebru pamatskola

Tik jautra kā burbuļu avotiņš, Tik sēra kā pāri tam vītoliņš, Deg acīs zaļš spītības uguntiņš, Iz pirkstu galiem skrej zibentiņš. Tik zināmas sajūtas! Ļoti pazīstamas emocijas dzejolī „Tāda es esmu” attēlojusi dzejniece Aspazija, kuras dzeju lasījām, gatavojoties skolas karnevālam. Šī gada masku balle bija veltīta Aspazijas 150. dzimšanas dienai.

Visā valstī 2015. gads ir pasludināts par Raiņa un Aspazijas gadu. Arī pie mums tas sācies Aspazijas dzejas tēlu klātbūtnē. Protams, ka visiemīļotākais tēls izrādījās Aspazijas Nebēdne meitene, kurā iejutās gan puiši, gan meitenes.

Šajā sniegotajā ziemas mēnesī mūsu skolas dārzā saplauka daudz ziedu: Magones, Zilās ilgu puķes. 6. klase skolā ieveda Ziedoni, 8. klase izspēlēja lepno rožu izsmietā Dadzīša pārdzīvojumus vējā, kad viņam tika atņemta vienīgā draudzenīte Smildziņa. 1. un 3. klase iepazīstināja, kā Aspazijas dzejas varone naktī lasa grāmatiņu.

2. klasīte pierādīja, ka iespējams ne tikai dziesmu popūrijs. Kaut ko līdzīgu tam var izveidot arī no veiksmīgi apvienotiem dzejoļiem un dzejas varoņiem.

Dejas, danči, sevis prezentēšana mijās ar valodas spēlēm, kas sniedza zināšanas par Aspazijas dzīvi dzimtenē un emigrācijā, par viņas sasniegumiem un apbalvojumiem. 23. janvāra pasākums izvērtās par neaizmirstamu izklaidējoši informatīvu pasākumu.

Bebru pamatskolā jau izveidojusies tradīcija krāsaini un atraktīvi svinēt dzejnieku un rakstnieku apaļās dzimšanas dienas. Tādas mēs ar izklātiem ziedu paklājiem sarīkojām A. Brigaderei un O. Vācietim.

Bebru pamatskolas informācija

Vietalvas amatierteātra izrāde Bebros

16.01.2015

16. janvāra vakarā Bebru pamatskolā Vietalvas amatierteātris viesojās ar izrādi "Mīlas mokās ļaudis lokās", režisore Agita Lindenberga, autors Neretietis. Paldies apmeklētāju pulkam! Pēc izrādes māksliniekus Bebru pagasta pārvalde cienāja ar gardo rozīņu kliņģeri.

Marika Cegele,

Kultūras pasākumu organizatore Bebru pagastā

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top