Labdarības brauciens uz “Ulubeli”04.02.2016

Pateicoties skolotājas Dzintras Sniedzes prasmei uzrunāt Bebru pamatskolas skolēnus un darbiniekus kļūt par labdariem - ziedotājiem, 3., 4. un 5. klases skolēniem bija iespēja Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes “Ulubele” iemītniekiem nogādāt iespaidīgu ziedojumu kravu. Tajā ietilpa segas, mīkstās drēbes, rotaļlietas, siksniņas, bļodas un suņu barība. Bērniem bija liela interese un līdzjūtība pret bezatbildīgu, cietsirdīgu saimnieku vārdzinātiem, pamestiem suņiem un kaķiem. Sociālajos tīklos skolēni nu ir ievietojuši “Ulubelē” safotografēto materiālu ar mērķi uzrunāt līdzcilvēkus, lai viņi aizbrauc, paskatās, palīdz materiāli un vislabākais – paņem gādībā kādu, kurš tik ļoti gaida saimnieku.

printēt Lasīt visu ziņu

Barikāžu laika sajūtu gaisotnē

21.01.2016 kur : Bebru pamatskola

21. janvārī Bebru pagasta kultūras dzīves organizatore Daila Riekstiņa kopā ar pamatskolas vēstures skolotāju Ievu Puniņu un sociālo zinību skolotāju Annu Romanovsku pamatskolas pagalmā klātesošajiem radīja sajūtu, kāda valdīja janvāra barikāžu laikā Rīgā pirms 25 gadiem. Patriotiskas dziesmas, ugunskura dūmi, zupas un tējas katlu aromāts, diezgan liels aukstums ieskāva skolēnus, pagasta iedzīvotājus un barikāžu dalībniekus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Labdarības koncertos iepriecina vecļaudis

16.12.2015 kur : Bebru pamatskola

Otrās Adventes nedēļā Bebru pamatskolas skolēni ar sirsnīgiem labdarības koncertiem ciemojās Iršos un Skrīveros.

10. decembrī Bebru pamatskolas vokālais ansamblis (vadītāja Liāna Haritonova) Ziemassvētku koncertā savu sirds siltumu dāvāja Ģimenes krīzes centra „Dzeguzīte” pansijas iemītniekiem, bet 11. decembrī vokālais ansamblis un vecāko klašu tautisko deju kolektīvs (vadītāja Laima Antoneviča) svētku noskaņu radīja Skrīveru sociālās aprūpes centrā – aģentūrā „Ziedu gravas”. Koncertus sagatavot palīdzēja un vadīja skolotāja Anna Romanovska.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ziemassvētku tirdziņš

16.12.2015 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskolas skolēniem mācību gada pirmā semestra noslēgums izvērtās ļoti priecīgs, negaidītiem pārsteigumiem bagāts.

Jau 16. decembrī Ziemassvētku tirdziņā, uz kuru pirkt un pārdot vienmēr aicina skolotāja Dz. Karlsone, virmoja īsta svētku gaisotne. Katrs skolas tirdziņš piedāvāto preču ziņā atšķiras no iepriekšējā. Šogad nepameta sajūta, ka mums nekā netrūkst, pat mūzikas, satikšanās un izrunāšanās prieka. Mums ir viss, jo esam čakli rokdarbnieki, cepēji, māju saimnieki, latvisko tradīciju turpinātāji. Skolas tirdziņā varēja iegādāties vaska sveces, koka karotes, mājās sietu sieru, mājās ceptas tortes, kūkas, picas, cepumus. Tika pārdoti konservējumi, sulas, kartupeļi. Bija gardas lietas un greznas lietas. To labāk vienreiz redzēt, nekā daudzreiz par to dzirdēt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Sporta pēcpusdiena kā tradīcija

26.11.2015 kur : Bebru pamatskola

26. novembrī Bebru pamatskolas vecāku padome organizēja skolēniem sporta pēcpusdienu “Veselā miesā vesels gars”. Šī jau kļūst par Bebru pamatskolas tradīciju, kad bērni kopā ar vecākiem izkustas, aktīvi atpūšas.

Pasākums sākās ar video filmas “Cigarete - klusā nāve” noskatīšanos un redzētā izvērtēšanu. Sportiskās aktivitātes sporta zālē ievadīja kopīga iesildīšanās. To vadīja Ketijas mamma Liāna Teplova. Pēc tam veikli tika izveidotas četras jauktās komandas, un bērniem tik tīkamās stafetes varēja sākties. Komandās piedalījās arī sportiskie vecāki: Gita Birkāne, Gita Kosmačevska, Agita Leķe.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Bebru pagasta skolēni iesaistās zemes vākšanas akcijā Likteņdārzam

03.09.2015 kur : Bebru pamatskola

3. septembrī, atsaucoties Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedru aicinājumam piedalīties zemes vākšanas akcijā kalnam Likteņdārzā, Bebru pamatskolas un Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas skolēni un skolotāji pulcējās Bebru pamatskolas pagalmā, lai uz Likteņdārzu aizvestu savāktos ap 400 laukakmeņu un 100 kilogramu savāktās zemes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Bebru pamatskolas 4. salidojums

20.06.2015 kur : Bebru pamatskola

Dienā pirms vasaras saulgriežiem, 20. jūnijā, Bebru pamatskolas durvis bija atvērtas atkal tikšanās priekam un saulainām atmiņām absolventu, skolotāju un darbinieku tikšanās brīdī – Bebru pamatskolas 4. Salidojumā.

Pirms salidojuma atklāšanas koncerta tuvi un tāli – sirsnīgi gaidīti savējie varēja aplūkot skolas vēsturei veltītu izstādi un apmeklēt tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālo māju – muzeju. Par skolas šodienu un skolēnu sasniegumiem vēstīja Bebru pamatskolas literārā jaunrades pulciņa un skolotājas Lindas Šmites sagatavotais žurnāla „Bebrēns” speciālizlaidums. Piemiņas brīdī Zutēnu kapos, pieminot mūžībā aizsauktos Bebru pamatskolas skolotājus un pāragri no dzīves atvadījušos absolventus, viņu atdusas vietās noliktie margrietiņu pušķīši izteica bez vārdiem – labie darbi nepazūd un atmiņas neizgaist.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top