Jaunrades konkursā atklāj skaistāko Bebru pagasta ainavu13.03.2017

Tēlnieka Voldemāra Jākobsona 118. dzimšanas dienai veltīts tradicionālais, nu jau sestais jaunrades darbu konkurss, kuru 2. martā rīkoja memoriālā māja-muzejs “Galdiņi” sadarbībā ar Bebru pamatskolu, aicinot skolēnus aplikācijās atainot Bebru pagasta skaistākās ainavas.

Konkursā piedalījās 53 sākumskolas un pamatskolas skolēnu, izstrādājot darbus A3 un A4 formātā. Neatlaidīgākie konkursanti pie savas ainavas strādāja pat 6 stundas. Plēstu, burzītu, grieztu un virpinātu papīru jaunie mākslinieki līmēja pie pamata, izmantoja dabas un netradicionālus materiālus, lai radītu visdažādākos skatus uz sava dzimtā pagasta un novada vietām. Bērnus neatstāja vienaldzīgus mūsu koki, ceļi, meži, muzejs, estrāde, mīļā māja un, protams, Bebru pamatskola visos gadalaikos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Pirmās skolas dienas Bebru pamatskolā

01.09.2016 kur : Bebru pamatskola

Kā krāsaini bērnu sapņi pie Bebru pamatskolas 1. septembra rītā uzplauka balonu koku birztaliņa. Krāšņie balonu koki gaidīja mazos un lielākos skolā nācējus, lai pārsteigtu un iepriecinātu, lai dotu cerību, ka mācību gads būs interesants, raibs, daudzsološs.

1.septembrī Bebru pamatskolas kolektīvā tika mīļi uzņemti 10 pirmklasnieki, 8 zēni un 2 meitenes. Jau pirmajā dienā viņi pārliecinoši pierādīja, ka prot angļu valodu un rēķināšanu, ir veikli sportisti. Svinīgi saņemot skolēna apliecību, skolas kolektīvā tika uzņemti arī tie 5 skolēni, kuri mācījušies citās mācību iestādēs. Ziedi, satikšanās prieks, čalas, apsveikumu runas, valsts un skolas himna, klases stundas un jaunums – rīt mācību stundu nebūs, bet tik ļoti gribas ņemt līdzi un visiem parādīt jauno skolas somu, rakstāmpiederumu pilno penāli!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Vasaras brīvlaika sākums Kurzemē07.06.2016

Agrs 1.jūnija rīts Vecbebros. Pirmo saules staru apmirdzēti un patīkami satraukti Bebru pamatskolas 7.klases audzēkņi kāpj autobusā, lai dotos 2 dienu ekskursijā uz Kurzemi. Ir ieplānots apmeklēt Ventspili un Liepāju. Vairākas stundas ceļā un Ventspils pilsētas logo aicina mūs doties pilsētā, lai piedzīvotu, redzētu un izjustu jūras pilsētas atmosfēru un dotās iespējas, kā interesanti pavadīt brīvo laiku. Ziedu pulkstenis, izrotātās bobsleja kamanas, strūklaka „Sauleslaiviņas”, skaistie puķu veidojumi un skulptūras priecē mūsu acis. Un pats galvenais Ventspils simbols „govs” dažādās izpausmēs ir apbrīnas vērts. Ostas ielas promenāde mūs sagaida ar strūklaku „Kuģu vērotājs”. Iepazīstamies ar tuvāko apkārtni. Meitenes nopērk skaistas cepures, jo saulē jau +28! Veldzējamies ar saldējumu. Kuģītis „Hercogs Jēkabs” jau ir piestātnē un ceļojums pa Ventu var sākties! Ēdam zemenes, vērojam kuģus, kravas un celtņus, apkārtni, Livonijas ordeņa pili, jūras vārtus, molu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Konkursā “Interesanti man kā vēsturniekam/cei” sacenšas erudītākie Aizkraukles reģiona jaunieši13.04.2016

Piektdien, 8.aprīlī, Aizkraukles novada ģimnāzijā notika sadarbības novadu Vēstures metodiskās apvienības (MA) organizētais erudīcijas konkurss skolu 6.-7. un 10.-11.klašu skolēniem ar zīmīgu nosaukumu “Interesanti man kā vēsturniekam/cei”. Konkursa laikā pamatskolas grupas skolēnu komandas sacentās erudīcijā par Dziesmu svētkiem un Valsts simboliem, bet vidusskolas grupā – par Dziesmoto revolūciju. Konkursa tēmas tika izvēlētas, pamatojoties uz Valsts Izglītības Satura centra un MA prioritātēm vēstures izglītības jomā 2015./2016.mācību gadam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Konkursam “Mans lepnums-Bebru pagasts” 5 gadi24.03.2016

Īstenojot mākslinieka, ārsta un V. Jākobsona skolnieka Andra Kristona ideju veicināt skolēnu kreativitāti kādā no mākslām, piecos gados Bebru pamatskola kopā ar V. Jākobsona memoriālo māju-muzeju “Galdiņi” un Bebru pagasta pārvaldi kopš 2012. gada skolēniem sarīkojusi piecus dažādus konkursus, kura nolikums vienmēr bijis izsludināts publiski. Tie skolēni, kuri sāka startēt sākumskolas grupā, šogad jau bija vecāko klašu skolēnu vērtēšanas grupā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Mācāmies rakstīt pētnieciskus darbus14.03.2016

Projektu nedēļas ietvaros Bebru pamatskolas 5.-9. klašu skolēni apguva prasmi uzrakstīt, noformēt un prezentēt pētniecisku darbu. Tāds bija darbam atvēlētā laika galvenais mērķis.

Visus pētniekus vienoja tēma “Veselīgs dzīvesveids”. Katrs skolēns izvēlējās sev interesantāko pētniecības objektu. “Vitamīni”, “Piena produkti”, “Enerģijas dzērieni”, “Galda bietes”, “Citrusaugļi”, “Dienas režīms”, “Veselīgs uzturs” ir tikai daži no jautājumiem, kas ieinteresēja jauniešus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Tētis skolā24.02.2016

“Mans tētis kopā ar mani vēro cirka izrādi, kas atvesta uz Bebru pamatskolu. Man patīk joki, dzīvnieciņi, bet vairāk par visu mani priecē tas, ka man blakus sēd tētis, un klasesbiedri mūs vēro.

Cik tas ir kolosāli, ka viņš nāk līdzi arī uz mācību stundām! Tētis mācās kopā ar mani. Kaut biežāk tā notiktu! Es šodien jūtos pavisam citādi. Tagad tētis uz mani skatās pa gabalu, jo es dziedu skolas vokālajā ansamblī. Es izteiksmīgi deklamēju dzejoli, ko iemācījos skatuves runas konkursam. Es skatos, cik mans tētis ieinteresēti raugās uz mūsu skolas vecāko skolēnu prasmi soļot ierindā un dziedāt. Viņi visi ģērbti baltās blūzēs un kreklos. Cik labi viņiem izdodas iet svinīgā gājienā, mainoties vietām, apkārt griežoties!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top