Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/bebru_pamatskola1/tetis_skola
Drukas datums: 11:14:06 08.03.2021

Tētis skolā

24.02.2016

2td_1.jpg“Mans tētis kopā ar mani vēro cirka izrādi, kas atvesta uz Bebru pamatskolu. Man patīk joki, dzīvnieciņi, bet vairāk par visu mani priecē tas, ka man blakus sēd tētis, un klasesbiedri mūs vēro.

Cik tas ir kolosāli, ka viņš nāk līdzi arī uz mācību stundām! Tētis mācās kopā ar mani. Kaut biežāk tā notiktu! Es šodien jūtos pavisam citādi. Tagad tētis uz mani skatās pa gabalu, jo es dziedu skolas vokālajā ansamblī. Es izteiksmīgi deklamēju dzejoli, ko iemācījos skatuves runas konkursam. Es skatos, cik mans tētis ieinteresēti raugās uz mūsu skolas vecāko skolēnu prasmi soļot ierindā un dziedāt. Viņi visi ģērbti baltās blūzēs un kreklos. Cik labi viņiem izdodas iet svinīgā gājienā, mainoties vietām, apkārt griežoties!

Tētis pusdieno kopā ar citiem tētiem. Viņi sēd pie vairākiem galdiem un degustē Bebru pamatskolas pusdienas. Šķiet, tētim garšo mūsu pavārītes gatavotais tāpat kā man. Pēc pusdienām mans tētis vairs nav vērotājs, viņš jau darbojas pats. Mans tētis sacenšas ar pārējiem putnu būrīša gatavošanā. Cik viņš ir veikls un prasmīgs! Es lepojos ar savu tēti. Tagad, pēcpusdienā, gan man jāpagaida. Tētis pie kafijas tases kopā ar skolotājiem apspriež skolas jautājumus.”

Apmēram tā domāja katrs no Bebru pamatskolas mazākajiem skolēniem, kura tētis atbalstīja tradicionālo skolas pasākumu “Tēva diena”. Bija ieradušies arī vecāko klašu bērnu tēvi, bet viņu bija mazāk.

Prieks, ka mūsu bērnu tēti ir tik ieinteresēti un kuplā skaitā atsaucās aicinājumam skolā pavadīt veselu dienu. Skolā pavadītais laiks, iespējams, palīdzēs labāk izprast sava bērna ikdienas slodzi, dienas kārtību, mācību darba stilu.

Ar katru gadu Tēva dienas pasākums kļūst apmeklētāks.

Linda Šmite,

Dzintras Sniedzes foto