Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/bebru_pamatskola1/pedeja_zvana_diena_skan_muzikals_stasts
Drukas datums: 07:58:17 23.06.2021

Pēdējā zvana dienā skan muzikāls stāsts

21.05.2018

dsc_3154.jpg18. maijā, kā visā Latvijā, arī Bebru pamatskolā trīspadsmit devītās klases skolēniem skanēja zvans uz pēdējo stundu šajā skolā. Vēl tikai brīdis, un klāt pirmie eksāmeni. Vēl tikai brīdis un skolēni kļūs par absolventiem, citu skolu audzēkņiem. Devītās klases beigšana pēc pirmsskolas iestādes durvju aizvēršanas ir pirmais svarīgākais, pie tam patstāvīgi veiktais posms karjeras izglītībā, tāpēc tik nozīmīgs. Ak, mirkli apstājies!

Atmiņām no sākumskolas laikiem, skolas direktores, audzinātājas Dz. Žmuidenes un 8. klases nākotnes vēlējumiem uz mazu brīsniņu izdodas aizsprostot laika straujo tecējumu, bet 9. klases sagatavotais muzikālais stāsts klātesošajiem lika griezties savdabīgā laika ratā – te uz priekšu (re, ko izdomājuši, kādi viņi mūsdienīgi!) un te atpakaļ (rau, kā patiesībā bija!). Skolas kolektīvam un vecākiem devītie izdziedāja savu izglītošanos Bebru pamatskolā deviņu gadu garumā.

Aizkustinājuma, humora un smaidu pilnajos mirkļos skolas lielie bērni prata pateikties par viņiem sniegto atbalstu, atzīties dažos nedarbos un uzdāvināt klātesošajiem neviltotu prieku. Pats galvenais šajā stāstā bija tas, ka ikviens ar savu stāju pauda to, ka grūtības ir pārvaramas, viss labais, kas viņos ieguldīts, nekur nav izgaisis. Trīspadsmit jauniešu sejas un stāja liecināja, ka viņiem izdosies, izraudzītie ceļi vērsies un vedīs pretī mērķim. Jaunība apvienojumā ar gribasspēku un mērķtiecību spēj neiespējamo.

Paldies vecākiem par gaumīgajām ziedu kompozīcijām, to noformējumu un garšīgo svētku torti! Lai tikpat skaists un pozitīvām emocijām bagāts ir šī gada eksāmenu laiks un izlaidums!

Bebru pamatskolas informācija,

Dz. Sniedzes foto