Pavasara ekskursijas29.05.2012

Gudras, gardas, atraktīvas- tā Bebru pamatskolas skolēni var raksturot savas mācību ekskursijas, kas notikušas mācību gada noslēgumā.

Pirmie pavasara ekskursiju sezonu uzsāka 7. klases skolēni kopā ar audzinātāju Dzidru Žmuideni. Viņi vienas dienas laikā paguva izdarīt pārsteidzoši daudz: pabūt „Skrīveru Saldumos” un pagatavot konfektes „Gotiņa”, viesoties Rīgas Domē un Melngalvju namā, izbaudīt Dabas muzeja aktivitātes un aplūkot trušu izstādi, izpriecāties par boulinga spēli un izslidoties „Lido” slidotavā.

Arī 6. klasei laimējās iekļūt iespaidīgā ražotnē un būt lieciniekiem tam, kā top gardums- kartupeļu čipsi. Ādažos redzētais, degustētais un dzirdētais bija vērtīgs ieguvums uztura mācībā. Ekskursija pa Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu izvērtās par īstu piedzīvojumu. Daudzi skolēni tur vēl nebija ne reizi bijuši, daudzi ļoti sen.

Sākumskolas klases rīko kopīgu ekskursiju, šopavasar tās mērķis bija mācību ekskursija pa „Skrīveru Saldumiem”, Aizkraukles bērnu bibliotēkas, Pļaviņu HES un muzeja „Kalnaziedi” apmeklējums.

Rodeļu trase, Tarzāna trase un panorāmas rats Siguldā pārbaudīja 5. klases un audzinātājas Annas Romanovskas drosmi, izturību, ļaušanos asām izjūtām. Turaidas pils, Gūtmaņa ala un gleznainā Siguldas daba ierakstīja neaizmirstamas lappuses piektklasnieku pavasara grāmatā.

Gudri, gardi, atraktīvi- tā pagājušas Bebru pamatskolas skolēnu neaizmirstamās dienas ārpus mācību stundām.

9. klase savu pēdējo ekskursiju plāno pēc izlaiduma.

Linda Šmite

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top