Lapas karte
AA+A++
A AAA

Katra klase pastāsta par savu sapni

22.12.2019

dsc00142.jpg2019./ 2020. mācību gada 1. semestris Bebru pamatskolā pabeigts, ieskatoties bērnu izstāstītajos sapņos. Pēc kā tad ilgojas mūsdienu bērni? Pēc miera, mīlestības, krāsainības un kopā būšanas. To izteica katras klases iestudētais priekšnesums, kuru noskatīties bija ieradies arī Ziemassvētku vecītis. Viņš bija atvedis deviņus lielus dāvanu maisus.

Dāvanas ir patiesi nopelnītas, jo augstākie vidējie mācību sasniegumi skolā ir 9, 28 un 9,20. Vidējā balle 5. – 9. klasei 6,65. Daudz uzvaru gūtas sportā un pirmajās mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos. Pateicības, Atzinības un Goda raksti bērnu rokās gandarī vecākus, kuri cieši saistīti ar savu bērnu skolas gaitām un ir klātesoši ne tikai sapulcēs, bet arī sporta sacensībās, teātra izrādēs, koncertos un tirdziņos. Šogad Ziemassvētku tirdziņš apliecināja to pašu, ko iepriekš – esam saimnieciski, ražot un patīkami pārsteigt protam. Tirgus piedāvājumu nespēja ietekmēt iepriekšējā vakarā lielā vēja dēļ pārtrauktā elektrības padeve. Galdi no precēm lūza, bijusi tikai atbilstoša pirktspēja!

Aizkustinošus mirkļus 19. decembrī sagādāja skolas tautisko deju dejotāji, rotājot kopā ar šoziem tik reto viešņu saulīti. Pat eņģelīši griestos griezās līdzi Renātes Jaudzemas iemācītajiem deju rakstiem. Tikpat sirsnīgi savu veikumu rādīja skolas teātra pulciņa (vadītāja Dzintra Sniedze) dalībnieki, palīdzot zvēru policistam pieņemt pareizo spriedumu par Ievas Samauskas literāro varoņu izdarītajiem pārkāpumiem.

Visa pasaule šķietas kopā esam, kad Ziemassvētku koris mīļi dzied. Liānas Haritonovas vadītajam vokālajam ansamblim tradicionāli pievienojas dziedošie skolotāji. Šogad kora sapnis – lai mums būtu siltāk, mīļāk, un lai acis gaišāk redz.

 Bebru pamatskolas informācija

Dz. Sniedzes un Dz. Žmuidenes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top