Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/bebru_pamatskola1/kad_ziemassvetki_aizbraukusi
Drukas datums: 08:08:52 09.12.2019

Kad Ziemassvētki aizbraukuši27.12.2017

Ilgi gaidītie svētki ir prom, bet atmiņas, sajūtas, dāvanas paliek. Tās dod spēku un apņemšanos jaunajam darba cēlienam. Bebru pamatskolas skolēnu un vecāku rīkotais Ziemassvētku tirdziņš 21. decembrī bija tikpat bagāts un piedāvāto preču ziņā daudzveidīgs, cik iepriekšējos gados. Medus, ievārījumi, vistu un paipalu oliņas, lociņi, rokdarbi, saldumi, našķi, sveces. Lai piedod nenosaukto preču pārdevēji! Dīdžejs Kristers un viņa palīgi gādāja, lai tirdziņā netrūktu omulības un svētku noskaņas.

Pie Ziemassvētku egles 22. decembrī katra klase sniedza skatuvisku pārsteigumu: dziesmu, deju, dzeju, ludziņu. Nopietnais mijās ar humorpilno, klasiskais – ar moderno.  Svētku egle iemirdzējās košāk, kad skolas direktore L. Degtjareva sveica mācībās, sportā un ārpusstundu darbā aktīvākos skolēnus. Un to ir daudz. Malā stāvētājs nevēlas būt neviens. Prieks dzirdēt direktores rezumējumu par to, cik daudz panākumu sacensībās, olimpiādē un konkursos jau gūts mācību gada pirmajos četros mēnešos.

Gods būt skolēnam ar augstiem mācību sasniegumiem. Lūk, viņi visi: R. Ancāns, D. Dzerkalis, I. Orlovs, K. Vidiņa, K. Soņi, L. Rūne, E. Mozga, A. Vērdiņa, D.V. Daube, A. Kosmačevska, A. Dumpe, K. Lavrova, R. Bičenko, K. Paļčevskis, L. Dumpe, L. Saldava. Pateicība vecākiem par atbalstu saviem bērniem skolas gaitās.

Liecības saņemot, katram izglītojamam iespēja pārliecināties par savu mācību rezultātu dinamiku un izvirzīt mērķi – otrajā semestrī sacensties pašam ar sevi, kaut nedaudz, bet paaugstinot 1. semestrī sasniegto rezultātu.

Lai Jaunais gads iesākas ar jēgpilnu mērķu izvirzīšanu! Dzīve būs tik skaista un interesanta, cik cēli un daudzveidīgi būs izraudzītie mērķi.

Bebru pamatskolas informācija