Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/bebru_pamatskola1/ar_krasainiem_sapniem_vienoti
Drukas datums: 18:18:52 14.07.2020

Ar krāsainiem sapņiem, vienoti02.09.2019

Bebru pamatskolas pagalms Zinību dienā vienoja kā pirms 30 gadiem Baltijas ceļā. Plecs pie pleca, roka rokā, lai izglītošanās un izaugsmes ceļā drošāk, vieglāk. Katrs ar savu sapni šīs dienas rītā bija mērojis septembra saules izgaismoto ceļu uz skolu, lai sāktu vai turpinātu sapņa īstenojumu.

2019./2020. mācību gadu Bebru pamatskolā ir uzsākuši 97 skolēni, no tiem 7 pirmklasnieki, kuri saņēma ziedus, dāvanas un Bebru pamatskolai piederību apliecinošu dokumentu - Skolēna apliecību. Vismazākos skolēnus un visu skolas kolektīvu sveikt ieradās PII "Bitīte" 4. grupiņas audzēkņi un muzikālā audzinātāja Velga Gredzena, viņus pavadīja Sprīdītis, kuram somā atradās uz dejošanu, dziedāšanu un sadraudzību ierosinoša brīnumstabulīte.

Skolas direktore Lidija Degtjareva iepazīstināja ar valsts un skolas attīstības prioritātēm, un Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza vēlēja izvirzīto mērķu veiksmīgu īstenojumu.

Jaunais mācību gads tika atklāts ar krāsainu burbuļu salūtu. Nebēdnis vējš tos cēla augstu debesīs, nesa pār skolas jumtu.

Lai viegls, krāsains un ticības saviem spēkiem pilns skaisti iesāktais darba cēliens!

Bebru pamatskolas informācija, Dz. Sniedzes foto