Apbalvoti represēto nodaļas rīkotā konkursa dalībnieki21.05.2018

10. maijā Vecbebru tehnikumā profesionālās izglītības iestādes pulcējās kopīgos svētkos ar radošām aktivitātēm "Radi. Rādi. Raidi". Pasākuma laikā notika Kokneses novada politiski represēto nodaļas skolēniem rīkotā konkursa „Vēstures notikumi Kokneses novadā 100” labāko darbu autoru apbalvošana. Lība Zukule, konkursa žūrijas pārstāve, informē, ka šajā konkursā piedalījās 9 skolēni, kuri pētīja savas dzimtas, novada un Latvijas vēsturi.  Kokneses novada politiski represēto nodaļas un nodibinājuma „Kokneses fonds” balvas saņēma Patrīcija Ozoliņa, Marija Černova un Markuss Ūtēns no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Ramona Bičenko, Elīna Deņisova, Viktoria Calane, Viktorija Augule un Dāvids Makārovs–Plātiņš no Bebru pamatskolas, kā arī Pērses sākumskolas skolnieks Matīss Šutka.

Konkursa organizētāji pateicās skolotājām Annai Romanovskai un Valdai Kalniņai, Ģimenes atbalsta dienas centra vadītājai Ievai Ūtēnai par palīdzību skolēniem konkursa darbu sagatavošanā. Darbu autoriem un viņu palīgiem kopīga dāvana ir arī ekskursija 28. maijā uz Ogres tehnikumu.

Garšīgas balvas skolēniem ziedoja vietējo zemnieku saimniecību pārstāvji un mājražotāji, kuri šajā dienā piedalījās lauku labumu tirdziņā. Konkursa organizētāji pateicas par atsaucību: z/s "Lejasgravas", z/s "Vecsiljāņi" ražotnei "Ievas siers", z/s Dravas”, z/s „Zemītes", IK "Ķeipenieši", Ņinai Rušmanei, Maijai Pumpucei, Viktorijai Arcimovičai un Rutai Hmeļņikai. 

Sarmīte Rode

Dzintras Sniedzes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top