Adaptācijas dienā apgūst jaunas prasmes04.09.2019

Lai pēc atpūtas pilnās vasaras skolēniem būtu vieglāk atgriezties mācību darba ritmā, Bebru pamatskolā pēc Zinību dienas nu jau par tradīciju kļuvusi Adaptācijas dienas rīkošana, kurā iesaistās arī vecāki.

Šogad Adaptācijas dienā savu palīdzību piedāvāja Lība Zukules kundze un viņas brīvprātīgās Madara Vilere, Ņina Rušmane, uz Bebru pagasta stadionu uzaicinot Aizkraukles 55. kājinieku bataljona zemessargus un Jumpravas pamatskolas Pirmās palīdzības pulciņa dalībniekus ar vadītāju Rutu Liepiņu. Uz pasākumu uzaicinātie Pērses sākumskolas skolēni kopā ar Bebru pamatskolas skolēniem vēroja, kā cietušajiem pirmo palīdzību sniedz kara un miera laika apstākļos. Jumpravas pamatskolas skolēni saviem vienaudžiem mācīja apgūtās prasmes pirmās palīdzības sniegšanā, un tā par cilvēku glābēju bija iespēja kļūt ikvienam interesentam.

Pasākuma ievadā 2018. gada Brīvprātīgās titula ieguvēja Daiga Andersone jauniešos radīja izpratni par to, kas ir brīvprātīgais darbs un cik cieši tas dažkārt saistās ar pirmās palīdzības sniegšanu, piemēram, palīdzot citiem kā asins donoram.

Kultūras pasākumu organizatores Jolantas Pīķes izvēlētās mūzikas ritmos visi tika rosināti vingrot un ritmiski izkustēties, jo vasaras svelmi pēkšņi nomainījis rudenīgs drēgnums.

Kad pāris stundas aizritējušas svaigā gaisā un fiziskās aktivitātēs, tad zemessardzes lauku virtuvē izvārītā un baudītā pusdienu zupa garšoja jo īpaši labi. Paldies visiem, kuri ieguldīja darbu šīs dienas pasākuma noorganizēšanā! 

 Bebru pamatskolas informācija, L. Zukules un Dz. Sniedzes foto      

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top