Bebru pamatskola

Bebru pamatskola, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5135
56.720119 25.490023

Labo darbu fotokolāža19.10.2020

Mēs nestāstīsim, ko, kur un cik daudz padarījām Labo darbu nedēļā un arī pēc tās. Mēs vēlamies, lai paveiktie darbi paši runā par mums, labo darbu darītājiem. Bebru pamatskolas skolēniem pazīstams Annas Brigaderes Sprīdītis, kurš ķēniņam sacīja: "Ja tev stipru vīru vajag, tad tu zini, kur tos meklēt." 

printēt Lasīt visu ziņu

Pārgājiens pa novada vēstures takām05.10.2020

Ir Covid-19 izplatības ierobežošanas laiks, un kas var būt labāks par izvēli klases ekskursiju uz veselības drošībai nezināmu Latvijas vietu aizstāt ar pārgājienu pa dzimto novadu? Bebru pamatskolas 5. klase izplānoja maršrutu uz Jaunbebru Kartupeļu dumpja atceres vietu. Ceļš no Vecbebriem uz Jaunbebriem bagāts ar daudzām izziņu bagātinošām apstāšanās vietām. 2.oktobris vēl piederēja šī gada rudens siltajām un vasarīgi zaļajām dienām, kas iedvesmoja iet kājām, nevis sēsties komfortablā transporta līdzeklī.

Tā kā iestājies jau veļu laiks, mums somās bija svecītes, ko iedegt Otrajā pasaules karā kritušajiem karavīriem Brāļu kapos Recijās un Pirmajā pasaules karā dzīvības zaudējušajiem, kas atdusas zem kurgāna Jaunbebru pils parka malā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Skolas lepnums – uzvara rudens krosā01.10.2020

Bebru pamatskolas sportistu komanda 29. septembrī no Aizkraukles novada Sporta skolas organizētajām skolēnu sacensībām rudens krosā, kas notika Pļaviņu "Janku" trasē, atveda kausu un Diplomu par izcīnīto 1. vietu pamatskolu grupā. Augstāko vietu iegūst komanda ar mazāko punktu summu. Bebru pamatskolas komandas rezultāts: 26 punkti.

 1000 m skrējienā 1. vietu izcīnīja 9. klases skolniece Ramona Bičenko. Labus rezultātus uzrādīja arī visjaunākās D grupas dalībnieki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Projekts "PuMPuRS" Līderība un komanda. Lapsas Bebros25.09.2020

21. septembris. Bebru pamatskolas 7., 8., 9. klašu kolektīvi ar savām audzinātājām dodas uz Birzgales "Ritēm".  Meža ielokā visus sagaida skaists dabas stūrītis ar atraktīviem jauniešiem, kuri iepazīstina ar sevi  un dod mums pirmo uzdevumu – āra nojumē iekurt ugunskuru no mežā atrodamā materiāla. Te jau parādās pirmās dzīves prasmes un iemaņas. To paveicam un pamazām iejūtamies jaunajā vietā, kur mūs sagaida darbošanās dažādās  aktivitātēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Biedrība "Piedzīvojumu Gars" uzsākusi "PuMPuRS" projektu Bebru pamatskolā24.09.2020

21.septembrī Bebru pamatskolas 7.- 9.klašu jaunieši devās elpu aizraujošā piedzīvojumā uz biedrības "Piedzīvojuma Gars" lauku bāzi "Rites", Birzgales pagastā, Ķeguma novadā. Jaunieši savās klašu grupās pārvarēja bailes no augstuma, uzlaboja stratēģiskās un problēmu risināšanas spējas, apguva pamatus augsto virvju uzdevumos, kā arī viens otru atbalstīja un ļāva savai klasei paveikt vairāk, kā varbūt ikdienā varētu likties.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Disko ceļojums21.09.2020

Kad mācību trešā nedēļa tuvojas uz beigām, kad Bebru pamatskolā jau izveidojušies jauni pārvietošanās, personīgās higiēnas, pusdienošanas un citi paradumi, pie mums ierodas gandrīz vai pirmais ciemiņš – kurinātājs Ēriks – un, klasēm liekot ievērot distancēšanos, aizved disko ceļojumā uz tālām zemēm. Patiešām ir karsti, braucot vilcienos, kuru lokomotīve ir klašu audzinātāji, izkāpjot no vilciena, uzdejojot krievu, spāņu vai citas tautas deju, uzdziedot, atvadoties un atkal braucot tālāk.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top