Bebru pamatskola

Bebru pamatskola, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5135
56.720119 25.490023

Bebru pamatskolas 5. salidojums pārcelts uz 2021. gada jūniju27.04.2020

Balstoties uz valstī esošo situāciju un tās neprognozējamo mainību, klātienes mācību procesa pārtraukšanu un pulcēšanās aizliegumiem – plānotais Bebru pamatskolas 5. absolventu un darbinieku salidojums šī gada 20. jūnijā tiek pārcelts uz 2021. gada jūniju. 

Paldies darba grupai, kura iesaistījās salidojuma organizēšanā!  Turpināsim darbu nākamajā gadā!

printēt Lasīt visu ziņu

Ko bērni šobrīd pārdomā03.04.2020

Valstī un pasaulē iestājies Lielo Pārbaudījumu laiks. Arī mēs Bebru pamatskolā esam šo pārbaudījumu, nelūgtā koronavīrusa gūstā, dzīvojam, kā to nosaka valdība. Mācāmies attālināti, komunicējam, izmantojot visdažādākās elektroniskās sabiedrības saziņas  iespējas.

Sestajā klasē literatūras mācībās skolēni ne tikai paši apguvuši, kas ir aforismi un par ko raksta Reinis Kaudzīte, bet radījuši kolosālas savas atziņas. Ļoti iespējams, ka kādam domu īsi un kodolīgi izteikt mazliet piepalīdzēja vecāki (paldies par to!), bet tajās skaidri nolasāms, kā mēs patlaban jūtamies, ko domājam, uz ko ceram un paļaujamies. Citos apstākļos, visticamāk, rastos pavisam cita satura domu pērles, bet patlaban bērni izsakās tā:

 *Dzīves sastaptie šķēršļi ļauj vieglāk apiet tos nākotnē.

 *Dzīvo katru dienu tā, lai prieks to atcerēties!

printēt Lasīt visu ziņu

Ar palīdzības kravu uz "Ulubeli"07.02.2020

Bebru pamatskolas skolēniem ir tradīcija ik gadu vairot cilvēcību caur rūpēm par dzīvniekiem un apciemot Dzīvnieku pansijā "Ulubele" nokļuvušos dzīvniekus. Vairākus mēnešus pirms brauciena skolotāja Dzintra Sniedze izsludina akciju, kurā ikviens aicināts ziedot dzīvniekiem nepieciešamo: barību, segas, rotaļlietas, traukus. Tas ir viens no ceļiem, kā izkopt bērnu emocionālo inteliģenci.

Šogad atsaucība izvērtās plaša – savu labo gribu palīdzēt izrādīja visu klašu kolektīvi, vairāki pedagogi, skolas darbinieki un pagasta iedzīvotāji. Pārsteidzoša izrādījās 4.klases labdarība, jo pilnīgi visi bērni atrada iespēju ziedot. Daudzi labvēļi raudzījās, lai iegādātā sausā barība būtu kvalitatīva. Smagos pārtikas maisus mazajiem uz skolu palīdzēja nest vecāki. Paldies visām ģimenēm, kuras  bērniem māca, kā tas ir - atteikties par labu citai dzīvai dvēselītei!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Katra klase pastāsta par savu sapni22.12.2019

2019./ 2020. mācību gada 1. semestris Bebru pamatskolā pabeigts, ieskatoties bērnu izstāstītajos sapņos. Pēc kā tad ilgojas mūsdienu bērni? Pēc miera, mīlestības, krāsainības un kopā būšanas. To izteica katras klases iestudētais priekšnesums, kuru noskatīties bija ieradies arī Ziemassvētku vecītis. Viņš bija atvedis deviņus lielus dāvanu maisus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Teātra izrādē mācās latgaliešu valodu18.12.2019

17. decembrī Bebru pamatskolas 7. un 9. klases skolēni, noskatoties Daugavpils teātra izrādi "Raganiņa", iepazina programmas "Latvijas skolas soma" pasākumu Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes jomā. Tā ir pirmā Daugavpils teātra bērnu izrāde, kurā paralēli latviešu valodai skan latgaliešu runa.

Pirms pasākuma 7. klases skolēni latviešu valodas stundās iepazinās ar latgaliešu valodas izrunu, vārdu nozīmi, lasīja un no latgaliešu valodas tulkoja tautasdziesmas. Izrādi skolēni skatījās ar mērķi iemācīties jaunus vārdus. Gatavojoties teātra apmeklējumam, pārrunājām kultūras normas, kas jāievēro teātrī, ar ko atšķiras teātra un kino skatīšanās. 9. klases skolēni iepazina "Spēlmaņu nakts" uzvarētājus 2019. gadā. Arī raganiņas atveidotāja Zanda Mankopa ir saņēmusi šo augsto novērtējumu kā jaunā aktrise.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Seminārs sekmīgai dalībai projektā PuMPuRS12.12.2019

No 2020. gada janvāra Bebru pamatskola iesaistīsies projektā "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS) Nr. 8.3.4.0/6/1I/001, kura mērķis ir samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus 611 izglītības iestādēs. Mūsdienu sabiedrībā svarīga ir bērna labizjūta skolā un ģimenē, kopā pavadītais laiks un nedalīta uzmanība bērna vajadzībām.

Lai labāk sagatavotos sekmīgai dalībai projektā, 11.decembrī Bebru pamatskolas vadības grupai semināru rīkoja Preiļu novada Izglītības pārvaldes vadītājs, PuMPuRS koordintors Andrejs Zagorskis, klātesot Kokneses novada Izglītības darba speciālistei Inesei Saulītei.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top