faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Atrast otru Latviju pasaulē nav iespējams11.09.2017

Ar atgriešanos bērnības zemē, no kuras izaudzis gleznotāja, dzejnieka un rakstnieka Jāņa Jaunsudrabiņa spēcīgais patriotisms, 8. septembra priekšpusdienā sākās no Dieviņa izlūgts rudens saules apspīdēts  pasākums muzejā “Riekstiņi” Neretā. Uz to no Latvijas malu malām bija sabraukuši skolēni – J. Jaunsudrabiņa 140. dzimšanas dienai veltītā konkursa domrakstu rakstītāji un ainavu zīmētāji. Viņu vidū bija arī 15 no 25 Bebru pamatskolas skolēniem, kuri pērn atsaucās aicinājumam domāt un radīt dižā neretieša piemiņai. Tas vizuālās mākslas skolotājas Dz. Sniedzes nopelns – allaž rosināt gleznot un iegūt lielu bērnu atsaucību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Skaists un aizraujošs sākums05.09.2017

Bebru pamatskolas 89 skolēni skolas gaitas uzsākuši priecīgā, apņēmības pilnā noskaņā. Ceļš uz skolu 1. septembra rītā vārdu tiešajā nozīmē bija ziedu izgaismots.  13 devītklasnieki skolas pagalmā ieveda divpadsmit pirmklasniekus. Krāsainie rudens ziedi rotāja apsveiktos skolotājus, tehniskos darbiniekus, pirmklasniekus. Ar prieku skolas kolektīvā tika uzņemtas četras jaunas skolotājas: Indra Laba, Līga Kraukle, Lāsma Gūte un Vineta Grinšpone. Sirsnīgus apsveikumus skolēniem, vecākiem un visam skolas kolektīvam atnesa pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” pārstāvji, Bebru pagasta pārvaldes vadītāja, Bebru pagasta bibliotekāres, skolēnu pašpārvalde un, protams, skolas direktore.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Latvijas valsts dzimšanas dienu svin kā ģimenes svētkus

15.11.2016 kur : Bebru pamatskola

15. novembra vakarā Bebru pamatskolā daudz laimes dzimšanas dienā Latvijai vēlēja svētku koncerta dalībnieki un Bebru pagasta iedzīvotāji. Klātesošos svētkos sveica Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza, uzsverot šajā gadā nozīmīgākos paveiktos darbus. „Es lepojos ar visiem pagasta iedzīvotājiem, kuriem rūp sava pagasta izaugsme un nākotne,”- ar gandarījumu atzina pārvaldes vadītāja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Jaunrades konkursā atklāj skaistāko Bebru pagasta ainavu13.03.2017

Tēlnieka Voldemāra Jākobsona 118. dzimšanas dienai veltīts tradicionālais, nu jau sestais jaunrades darbu konkurss, kuru 2. martā rīkoja memoriālā māja-muzejs “Galdiņi” sadarbībā ar Bebru pamatskolu, aicinot skolēnus aplikācijās atainot Bebru pagasta skaistākās ainavas.

Konkursā piedalījās 53 sākumskolas un pamatskolas skolēnu, izstrādājot darbus A3 un A4 formātā. Neatlaidīgākie konkursanti pie savas ainavas strādāja pat 6 stundas. Plēstu, burzītu, grieztu un virpinātu papīru jaunie mākslinieki līmēja pie pamata, izmantoja dabas un netradicionālus materiālus, lai radītu visdažādākos skatus uz sava dzimtā pagasta un novada vietām. Bērnus neatstāja vienaldzīgus mūsu koki, ceļi, meži, muzejs, estrāde, mīļā māja un, protams, Bebru pamatskola visos gadalaikos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Pirmās skolas dienas Bebru pamatskolā

01.09.2016 kur : Bebru pamatskola

Kā krāsaini bērnu sapņi pie Bebru pamatskolas 1. septembra rītā uzplauka balonu koku birztaliņa. Krāšņie balonu koki gaidīja mazos un lielākos skolā nācējus, lai pārsteigtu un iepriecinātu, lai dotu cerību, ka mācību gads būs interesants, raibs, daudzsološs.

1.septembrī Bebru pamatskolas kolektīvā tika mīļi uzņemti 10 pirmklasnieki, 8 zēni un 2 meitenes. Jau pirmajā dienā viņi pārliecinoši pierādīja, ka prot angļu valodu un rēķināšanu, ir veikli sportisti. Svinīgi saņemot skolēna apliecību, skolas kolektīvā tika uzņemti arī tie 5 skolēni, kuri mācījušies citās mācību iestādēs. Ziedi, satikšanās prieks, čalas, apsveikumu runas, valsts un skolas himna, klases stundas un jaunums – rīt mācību stundu nebūs, bet tik ļoti gribas ņemt līdzi un visiem parādīt jauno skolas somu, rakstāmpiederumu pilno penāli!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Vasaras brīvlaika sākums Kurzemē07.06.2016

Agrs 1.jūnija rīts Vecbebros. Pirmo saules staru apmirdzēti un patīkami satraukti Bebru pamatskolas 7.klases audzēkņi kāpj autobusā, lai dotos 2 dienu ekskursijā uz Kurzemi. Ir ieplānots apmeklēt Ventspili un Liepāju. Vairākas stundas ceļā un Ventspils pilsētas logo aicina mūs doties pilsētā, lai piedzīvotu, redzētu un izjustu jūras pilsētas atmosfēru un dotās iespējas, kā interesanti pavadīt brīvo laiku. Ziedu pulkstenis, izrotātās bobsleja kamanas, strūklaka „Sauleslaiviņas”, skaistie puķu veidojumi un skulptūras priecē mūsu acis. Un pats galvenais Ventspils simbols „govs” dažādās izpausmēs ir apbrīnas vērts. Ostas ielas promenāde mūs sagaida ar strūklaku „Kuģu vērotājs”. Iepazīstamies ar tuvāko apkārtni. Meitenes nopērk skaistas cepures, jo saulē jau +28! Veldzējamies ar saldējumu. Kuģītis „Hercogs Jēkabs” jau ir piestātnē un ceļojums pa Ventu var sākties! Ēdam zemenes, vērojam kuģus, kravas un celtņus, apkārtni, Livonijas ordeņa pili, jūras vārtus, molu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Konkursā “Interesanti man kā vēsturniekam/cei” sacenšas erudītākie Aizkraukles reģiona jaunieši13.04.2016

Piektdien, 8.aprīlī, Aizkraukles novada ģimnāzijā notika sadarbības novadu Vēstures metodiskās apvienības (MA) organizētais erudīcijas konkurss skolu 6.-7. un 10.-11.klašu skolēniem ar zīmīgu nosaukumu “Interesanti man kā vēsturniekam/cei”. Konkursa laikā pamatskolas grupas skolēnu komandas sacentās erudīcijā par Dziesmu svētkiem un Valsts simboliem, bet vidusskolas grupā – par Dziesmoto revolūciju. Konkursa tēmas tika izvēlētas, pamatojoties uz Valsts Izglītības Satura centra un MA prioritātēm vēstures izglītības jomā 2015./2016.mācību gadam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top