Bebru pagasta bibliotēka pasūtījusi žurnālus un avīzes 2014.g.06.01.2014

Žurnālus:

1. Citāda pasaule

2. Dari pats

3. Ilustrētā junioriem

4. Vēsture

5. Ilustrētā zinātne

6. Ieva

7. FHM

8. Auto Bild Latvija

9. Privātā dzīve

10. Patiesā +speciālizdevumi

11. 100 labi padomi

12. Klubs

13. Rokdarbu vācelīte

Avīzes:

1.Staburags + TV Diena + dzīvespriekam

2.Latvijas avīze+ Mājas viesis +Praktiskais Latvietis

Lata Romāns

printēt

Par labu darbu brauciens uz Briseli18.12.2013

Aizkraukles novada kultūras namā 6. decembrī pasākumā „Lielā lasītāju balva 2013” satikās grāmatu draugi, literāti un bibliotekāri. Svinīgo pasākumu tradicionāli vadīja Lauku bibliotēku atbalsta biedrības (LBAB) valdes priekšsēdētāja Biruta Eglīte un rakstnieks publicists Ēriks Hānbergs. Šajā gadā lasītākās grāmatas palīdzēja noskaidrot LBAB kopā ar žūriju, kurā darbojās bibliotekāres no dažādiem Latvijas novadiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kokneses bērnu bibliotēkā noslēgusies "Bērnu/Jauniešu žūrija 2012"

30.01.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

30.janvāra pēcpusdienā Kokneses bērnu bibliotēkā ar darbīgu pasākumu atzīmējām projekta „Bērnu/Jauniešu žūrijas 2012”noslēgumu. Šoreiz projektu līdz galam izturēja 38 žūrijas eksperti, to skaitā arī 9 pieaugušie eksperti, kuri piedalījās jaunizveidotajā „Vecāku žūrijā”.

Kokneses mazākie eksperti par vislabāko atzina bērnu grāmatiņu „Lizelotei nenāk miegs” Štefensmeijers A., kurā ir jauks stāstiņš par gotiņas Lizelotes cīņu ar miegu un gulēšanu. Bērniem ļoti patika arī I. Zanderes „Dieguburti”, kurā katram alfabēta burtiņam ir savs dzejolītis. Kā viena no trim labākajām bērnu skatījumā ir arī M. Cielēnas stāstu grāmatiņa „Ēžuļa peldriņķis”, kurā pieci meža zvēri meklē atbildes uz dažādiem viņiem svarīgiem jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

Kad Merlins Mensons ir sabiedrotais - Helovīni Kokneses bibliotēkā

31.10.2012 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

31.oktobrā vakarā no plkst.19.00-20.00 Kokneses bibliotēka bija pārvērtusies par visīstāko raganu ballītes vietu! Ja izgrebtais ķirbis visu dienu priecēja pieaugušos lasītājus, tad vakarā ieņēma goda vietu bērnu bibliotēkā.

Piedalīties ballītē varēja tikai tie, kuri bija rūpīgi sagatavojušies: saģērbušies atbilstoši pasākuma tēmai, sagatavojuši mājasdarbu-kādu šausmu stāstu, anekdoti, baisu atgadījumu. Pie durvīm visiem bija jānodod solījums, ka visas šausmas viņi aizmirsīs un atcerēsies tikai pēc gada. Bija iespēja baudīt īsti raganisku ēdienkarti- pūķa smadzeņmaizi, zirnekļa acu uzlējumu, zaļu ragangovs pienu.. Piedāvājām arī raganu spa programmu, kuru izmantoja visas mazās raganiņas. Vienojāmies, ka par skaistumkopšanas rezultātiem viņas mums paziņos pēc gada!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Miķeļdiena Kokneses bibliotēkā

01.10.2012 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Miķeļdiena ir rudens ieskaņas svētki. Ticējums vēsta, ka šajā dienā neko nedrīkstot mājās nest, jo tad to apēdot peles un žurkas! Visu varēja droši nest uz bibliotēku, lai svētkiem vārti vaļā!

Jau no paša rīta mēs kopā ar bibliotēkas apmeklētājiem priecājāmies par rudens ziediem, tulkojām to valodu, piemeklējām attiecīgos dzejoļus, degustējām dažādus interesantus ievārījumus un vārījumus. Īpaša piekrišana bija biešu džemam (paldies Ingai Skrebelei), brūklenēs un samtenēs marinētajiem gurķīšiem, rabarberu mājas vīnam, kabaču ievārījumiem un dažādiem tomātiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Tikšanās Dzejas dienu pieturās

11.09.2012

11. septembrī – Raiņa dzimšanas dienā, Bebru pamatskolas skolēni devās Dzejas dienu gājienā pa pagasta centru, apstājoties vairākās vietās – dzejas pieturās, kur skandēja savus izvēlētos Raiņa dzejoļus. Latviešu valodas skolotājas Lindas Šmites rosināti, skolas bērni bija vērīgāk ielūkojušies lielā latviešu dzejnieka daiļradē un centušies atrast sev tuvu dzejoli. Dzejas dienu gājiens no Bebru pamatskolas veda uz dzejas dienu pieturām. PII „Bitīte” pagalmā skolēni atsauca atmiņā Raiņa dzejoļus bērniem, bet ceļa malā augošo ābeli viņi sveicināja ar dzejoli „Vecītis un ābele”. Dzejas pieturā pie Vecās skolas skolotāja Linda Šmite pastāstīja par dzejnieka bērnības un skolas gaitām, bet skolēnu dzejoļos Rainis atklājās kā saules dziesminieks. Vecbebru muižas parkā pie ceriņiem atskanēja tiem veltīts dzejolis. Pēdējā pieturā „Galdiņu” muzejā pie skulptūras „Vecā kaķene” jauki iederējās dzejolis „Kaķenīte”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top