faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Rudens Burvība Bebru pagasta bibliotēkā

09.10.2014 16:00 kur : Bebru pagasta bibliotēka

9. oktobrī Bebru pagasta bibliotēkas telpās notika pasākums „Rudens burvībā", kuru organizēja bibliotēkas vadītāja Ausma Rode un kultūras pasākumu organizētāja Marika Cegele. Kopā ar mūsu viesi jaunjelgavieti Ludmilu Ēveli darbojāmies radošajās darbnīcās. Vērojām Ludmilas izsmalcināto, pašgatavoto kartiņu izstādi (Scrabboking), kā arī viņa mūs iepriecināja ar savām dziesmām un  burvīgu ģitāras spēli. Pirmie darbiņi Ludmilai tapa pirms pieciem gadiem. Izstādītē varēja aplūkot dažādām tēmām veidotas kartiņas, albumiņus un blociņus. Fantastiskās apsveikuma kartiņas iepriecina ikvienu to saņēmēju. Pasākuma beigās veidojām paši savas apsveikumu kartiņas no iepriekš sarūpētiem materiāliem. Aizrautīgi darbojās gan bērni, gan pieaugušie. Liels paldies visiem pasākuma atbalstītājiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Tikšanās ar Lindu Šmiti grāmatas"Aušas un tiepšas"

30.09.2014 14:00 kur : Bebru pagasta bibliotēka

30.septembrī Bebru pagasta bibliotēkā smaržoja āboli un ziedi, ciemos nāca Bebru pamatskolas skolotāja, rakstniece Linda Šmite, lai prezentētu savu jaunāko grāmatu „Aušas un Tiepšas”.

Klausītāji tika iepazīstināti ar prototipiem un vizuāli L.Šmite parādīja, kas viņu tieši iedvesmojis radīt šos grāmatas tēlus. Klausītājiem bija daudz jautājumu par grāmatas tapšanu, veidu, kā tika sarakstīts šis darbs. Skolēni lasīja fragmentus no grāmatas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Smaidīga ēna Bebru bibliotēkāSmaidīga ēna Bebru bibliotēkā16.02.2014

12.februārī bibliotēkā smaidīdama ar darāmajiem darbiem iepazinās Madara Vilere, kura bibliotēku apmeklē jau no pirmās klases. Meitenei jau sen esot gribējies uzzināt, kā tas ir – būt bibliotekāram, jo visi jau domājot, kas tad tur liels, izdod grāmatas, pasēdi pie datora un atbildi uz uzdotajiem jautājumiem. Liels bija meitenes pārsteigums, ka viņa uzzināja, cik daudz ir jāzina, jāmāk.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Akcija „Aizmirstā grāmata”07.02.2014

No 10. februāra līdz 10. martam Bebru pagasta bibliotēkā notiks akcija „Aizmirstā grāmata”. Katrs, kuram ilgāku laiku ir „aizmirsies” nodot bibliotēkas grāmatas, varēs tās ielikt pie bibliotēkas durvīm novietotā speciālā kastē ar uzrakstu „Aizmirstā grāmata”, pat nepiesakoties pie bibliotēkas darbinieka.

Ausma Rode, Bebru pagasta bibliotēkas vadītāja

printēt

Bebru pagasta bibliotēka pasūtījusi žurnālus un avīzes 2014.g.06.01.2014

Žurnālus:

1. Citāda pasaule

2. Dari pats

3. Ilustrētā junioriem

4. Vēsture

5. Ilustrētā zinātne

6. Ieva

7. FHM

8. Auto Bild Latvija

9. Privātā dzīve

10. Patiesā +speciālizdevumi

11. 100 labi padomi

12. Klubs

13. Rokdarbu vācelīte

Avīzes:

1.Staburags + TV Diena + dzīvespriekam

2.Latvijas avīze+ Mājas viesis +Praktiskais Latvietis

Lata Romāns

printēt

Par labu darbu brauciens uz Briseli18.12.2013

Aizkraukles novada kultūras namā 6. decembrī pasākumā „Lielā lasītāju balva 2013” satikās grāmatu draugi, literāti un bibliotekāri. Svinīgo pasākumu tradicionāli vadīja Lauku bibliotēku atbalsta biedrības (LBAB) valdes priekšsēdētāja Biruta Eglīte un rakstnieks publicists Ēriks Hānbergs. Šajā gadā lasītākās grāmatas palīdzēja noskaidrot LBAB kopā ar žūriju, kurā darbojās bibliotekāres no dažādiem Latvijas novadiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top