Sveču diena Bebru pagasta bibliotēkā

02.02.2016 kur : Bebru pagasta bibliotēka

Visu gadu naudu krāju Sveču dienas gaidīdams; Kad atnāca sveču diena, Tad naudiņa jātērē. 2. februārī Bebru pagasta bibliotēkā uz Sveču dienai veltītu pasākumu un izstādi aicināja Bebru pagasta pensionāru padome „Mārtiņroze”. Pasākumā piedalījās PII "Bitītes" 4. grupas bērni, kuri iepazīstināja ar Sveču dienas tradīcijām un klātesošos priecēja ar dziesmām un dejām. Sveču un svečturu izstādi bibliotēkā var aplūkot līdz 5.februārim.

Raganiņu saiets Bebru pagasta bibliotēkā09.11.2015

No 19.oktobra - 26.oktobrim, Visu svēto dienu gaidot, Bebru pagasta bibliotēkā tika organizēta raganiņu izstāde - ”Raganiņu saiets”. No dažādiem materiāliem ar izdomu un radošumu bija iespēja darināt raganiņas. Jautrās lidones tika veidotas no sen nokalpojošām Bārbiju lellēm, kļavu lapām, tās bija gan adītas, gan meistarotas no citiem mājās un dabā pieejamiem materiāliem. Vissīvākā cīņa bija starp Kosmačevsku ģimenes veidoto Lapu raganu un Lielraganu, kuru bija veidojuši PII „Bitīte” bērni ar audzinātāju Nelliju Matešu. Noslēgumā pirmo vietu ar pāris konfekšu pārsvaru vinnēja Lapu ragana, otro vietu ieņēma Lielragana un trešo vietu ieguva ragana – Modes dāma, kuru bija pagatavojusi Krūmiņu ģimene. Bibliotēkas apmeklētāji piedalījās balsojumā, katru raganiņu vērtējot ar konfektēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Dzeja nemelo!07.09.2015

printēt

Paula Stradiņa medicīnas un vēstures muzeja piedāvātā lielplakātu izstāde - "Atkarības"

23.02.2015 - 24.03.2015 kur : Bebru pagasta bibliotēka

No 23.02. - 24.03. Bebru pagasta bibliotēkā apskatāma Paula Stradiņa medicīnas un vēstures muzeja piedāvātā lielplakātu izstāde - "Atkarības".

Ziemassvētku noskaņa Bebru pagasta bibliotēkā01.12.2014

28.novembrī Bebru pagasta bibliotēkas mājīgajās telpās bebrēnieši pulcējās uz Adventes dekoru izstādes „Ziemassvētku ieskaņās" noslēgumu, kuru organizēja Marika Cegele un Ausma Rode.

Izstādei Adventes vainagus un citus svētku rotājumus no 21. līdz 28. novembrim ar prieku un izdomu bija gatavojuši mazi un lieli bebrēnieši.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top