faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Kopā jautrāk!13.06.2016

Jūnijā un jūlijā katru trešdienu un ceturtdienu no plkst.11:00 līdz 12:00 bibliotēkā notiks kolektīva obligātās literatūras lasīšana. Grāmatas lasīs bibliotekāre, bērni, vecāki, vecvecāki.

Uz tikšanos!

printēt

Žurciņš

02.05.2016 - 16.05.2016 kur : Bebru pagasta bibliotēka

Pārnovadu bibliotēku darbinieki viesojas Bebru pagastā29.04.2016

28.aprīlī Bebru pagastā Bibliotēku nedēļas ietvaros viesojās pārnovadu bibliotēku darbinieki no Neretas novada bibliotēkām, Viesītes novada bibliotēkām un Skrīveru bērnu bibliotēkas. Laiks lutināja ar sauli un siltu vēju. Bibliotekāres iepazinās ar pagasta centru un priecājās par tā sakoptību.

Pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte” trīs grupiņu bērni kopā ar personālu un vecāku atbalstu viešņām sniedza saulainu, pavasarīgu koncertu. Tā noslēgumā kapelas “Aizezeres muzikanti” bibliotekāres iesaistīja rotaļās, kopīgā dziesmā un dejā. Tālāk sekoja gājiens uz tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālo māju – muzeju, kur muzeja vadītāja Justīne Pastore, atraktīvi un ar humora pieskaņu, pastāstīja par mākslinieka radošo darbību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Sveču diena Bebru pagasta bibliotēkā

02.02.2016 kur : Bebru pagasta bibliotēka

Visu gadu naudu krāju Sveču dienas gaidīdams; Kad atnāca sveču diena, Tad naudiņa jātērē. 2. februārī Bebru pagasta bibliotēkā uz Sveču dienai veltītu pasākumu un izstādi aicināja Bebru pagasta pensionāru padome „Mārtiņroze”. Pasākumā piedalījās PII "Bitītes" 4. grupas bērni, kuri iepazīstināja ar Sveču dienas tradīcijām un klātesošos priecēja ar dziesmām un dejām. Sveču un svečturu izstādi bibliotēkā var aplūkot līdz 5.februārim.

Raganiņu saiets Bebru pagasta bibliotēkā09.11.2015

No 19.oktobra - 26.oktobrim, Visu svēto dienu gaidot, Bebru pagasta bibliotēkā tika organizēta raganiņu izstāde - ”Raganiņu saiets”. No dažādiem materiāliem ar izdomu un radošumu bija iespēja darināt raganiņas. Jautrās lidones tika veidotas no sen nokalpojošām Bārbiju lellēm, kļavu lapām, tās bija gan adītas, gan meistarotas no citiem mājās un dabā pieejamiem materiāliem. Vissīvākā cīņa bija starp Kosmačevsku ģimenes veidoto Lapu raganu un Lielraganu, kuru bija veidojuši PII „Bitīte” bērni ar audzinātāju Nelliju Matešu. Noslēgumā pirmo vietu ar pāris konfekšu pārsvaru vinnēja Lapu ragana, otro vietu ieņēma Lielragana un trešo vietu ieguva ragana – Modes dāma, kuru bija pagatavojusi Krūmiņu ģimene. Bibliotēkas apmeklētāji piedalījās balsojumā, katru raganiņu vērtējot ar konfektēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top