Grāmatas „Vīrs ar Nameja gredzenu” atvēršanas svētki Bebros

06.12.2016 kur : Bebru pagasta bibliotēka

6.decembrī Bebru pagasta bibliotēkā izcilajam bebrēnietim Vilnim Plūmem veltītās rakstnieces Lindas Šmites grāmatas „Vīrs ar Nameja gredzenu” atvēršanas svētki kopā sasauca tos, kuri savulaik strādājuši Vecbebru sovhoztehnikumā prasmīgā direktora vadībā un daudzus citus Bebru pagasta iedzīvotājus. Sirsnīgajā pasākumā piedalījās arī Viļņa Plūmes tuvinieki – dzīvesbiedre Sarmīte Plūme un jaunākais dēls Artūrs Plūme. Savējo vidū mīļi gaidīta viešņa bija Maija Malaševska, kurai par darba un dzīves gadiem Bebros saglabājušās vissiltākās atmiņas. Viņas savāktais bagātīgais materiālu klāsts par Vilni Plūmi un Vecbebriem lieti noderēja autorei grāmatas tapšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Kopā jautrāk!13.06.2016

Jūnijā un jūlijā katru trešdienu un ceturtdienu no plkst.11:00 līdz 12:00 bibliotēkā notiks kolektīva obligātās literatūras lasīšana. Grāmatas lasīs bibliotekāre, bērni, vecāki, vecvecāki.

Uz tikšanos!

printēt

Žurciņš

02.05.2016 - 16.05.2016 kur : Bebru pagasta bibliotēka

Pārnovadu bibliotēku darbinieki viesojas Bebru pagastā29.04.2016

28.aprīlī Bebru pagastā Bibliotēku nedēļas ietvaros viesojās pārnovadu bibliotēku darbinieki no Neretas novada bibliotēkām, Viesītes novada bibliotēkām un Skrīveru bērnu bibliotēkas. Laiks lutināja ar sauli un siltu vēju. Bibliotekāres iepazinās ar pagasta centru un priecājās par tā sakoptību.

Pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte” trīs grupiņu bērni kopā ar personālu un vecāku atbalstu viešņām sniedza saulainu, pavasarīgu koncertu. Tā noslēgumā kapelas “Aizezeres muzikanti” bibliotekāres iesaistīja rotaļās, kopīgā dziesmā un dejā. Tālāk sekoja gājiens uz tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālo māju – muzeju, kur muzeja vadītāja Justīne Pastore, atraktīvi un ar humora pieskaņu, pastāstīja par mākslinieka radošo darbību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top