Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/bebru_pagasta_biblioteka/smaidiga_ena_bebru_bibliotekasmaidiga_ena_bebru_biblioteka
Drukas datums: 13:50:22 17.08.2019

Smaidīga ēna Bebru bibliotēkāSmaidīga ēna Bebru bibliotēkā16.02.2014

12.februārī bibliotēkā smaidīdama ar darāmajiem darbiem iepazinās Madara Vilere, kura bibliotēku apmeklē jau no pirmās klases. Meitenei jau sen esot gribējies uzzināt, kā tas ir – būt bibliotekāram, jo visi jau domājot, kas tad tur liels, izdod grāmatas, pasēdi pie datora un atbildi uz uzdotajiem jautājumiem. Liels bija meitenes pārsteigums, ka viņa uzzināja, cik daudz ir jāzina, jāmāk.

Madaras teiktais:- Tik daudz un bieži esmu apmeklējusi sava pagasta bibliotēku, ka iedomājos kā tas ir, būt bibliotekāram, vai tas ir tik viegli kā izskatās no malas, vai tas ir acu apmāns. Ēnu dienā uzzināju, ka nekas nav tā, kā izskatās, katra grāmata ir jāuzskaita un jānoliek tai paredzētajā vietā, dokumenti nav tikai papīra lapas, tie ir īpaši un svarīgi, bibliotēkas apmeklētājiem ir tik daudz un dažādi jautājumi, ka ir jāzina, ko atbildēt; jāzina, kur meklēt informāciju, kā palīdzēt, ko ieteikt, jāatceras, kādas grāmatas kurš lasījis…. Nu nedomāju, ka tik daudz ir jāzina… šajā dienā uzzināju un sapratu, ka šis darbs prasa iecietību, uzmanību, pacietību. Darba apjoms ir tik liels, ka ar visu vienā dienā nevar iepazīties…. Bet, neskatoties ne uz ko,…… grāmatas ir skaistas!

Ausma Rode,

Bebru pagasta bibliotēkas bibliotekāre