Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/bebru_pagasta_biblioteka/parnovadu_biblioteku_darbinieki_viesojas_bebru_pagasta
Drukas datums: 08:05:01 21.01.2019

Pārnovadu bibliotēku darbinieki viesojas Bebru pagastā29.04.2016

28.aprīlī Bebru pagastā Bibliotēku nedēļas ietvaros viesojās pārnovadu bibliotēku darbinieki no Neretas novada bibliotēkām, Viesītes novada bibliotēkām un Skrīveru bērnu bibliotēkas. Laiks lutināja ar sauli un siltu vēju. Bibliotekāres iepazinās ar pagasta centru un priecājās par tā sakoptību.

Pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte” trīs grupiņu bērni kopā ar personālu un vecāku atbalstu viešņām sniedza saulainu, pavasarīgu koncertu. Tā noslēgumā kapelas “Aizezeres muzikanti” bibliotekāres iesaistīja rotaļās, kopīgā dziesmā un dejā. Tālāk sekoja gājiens uz tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālo māju – muzeju, kur muzeja vadītāja Justīne Pastore, atraktīvi un ar humora pieskaņu, pastāstīja par mākslinieka radošo darbību.

Turpinājumā viešņas apmeklēja Latvijas biškopības vēstures muzeju. Muzeja vadītāja Anita Svoka izsmeļoši pastāstīja par biškopības nozares pirmsākumiem un ceļu līdz mūsdienām, kā arī aizraujošā stāstījumā atklāja interesantus faktus par Bebru pagasta vēsturi un Vecbebru muižas ēku. Pastaigā pa muižas parku tika aplūkoti retu šķirņu koki.

Apskatot 2008. gadā atklāto katoļu baznīcu, Regīna Madelāne pastāstīja par tās tapšanu un darbību. Brīdis gaišajā dievnamā vedināja uz pārdomām par cilvēka dzīvi ticībā.

Noslēgumā pie kafijas tases kolēģes dalījās savā darba pieredzē. Sirsnīgais pasākums noslēdzās ar jaunām idejām un plāniem.

Ausma Rode,

Bebru pagasta bibliotēkas vadītāja