CFLA aicina uz semināru par ERAF atbalsta iespējām ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai28.01.2019

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina interesentus uz semināru 19. februārī par projektu iesniegumu sagatavošanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta iegūšanai ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidē vai rekonstrukcijā. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no ERAF.

Ar ERAF atbalstu plānots veicināt apstrādes rūpniecības un viedo specializācijas jomu komersantu darbības paplašināšanos un jaunu uzņēmumu veidošanos, sekmējot industriālo telpu izveidi reģionos.

Paredzēts, ka finansējumu piešķir ražošanas ēku būvniecībai, pārbūvei vai atjaunošanai visā Latvijas teritorijā, izņemot Rīgu. Vienam plānošanas reģionam pieejamais ERAF finansējums ir 5 088 784 eiro; vienam projektam maksimālais ERAF finansējuma apmērs ir 1 500 000 eiro, Rīgas plānošanas reģionā – 5 088 784 eiro.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs "Par Lauku attīstības programmas aktualitātēm un pasākumiem"23.01.2019

Norises vieta: Aizkraukles novads, Aizkraukles novada kultūras nams

Datums. 06.02.2019

Grupas nr. 1Ai-S

Programma / Lektoru uzskaites lapa

Laiks

Stundas

Saturs

Lektors

10:00 - 11:30

01:30

Jaunā zootehniskā regula. Dzīvnieku reģistrēšana ciltsgrāmatā. Audzēšanas programmas, pievienošanās audzēšanas programmām.

Māris Līdaks

(ciltsdarba speciālists)

11:30 - 13:00

01:30

Govju neauglības cēloņi un tās noteikšanas metodes.

Dainis Arbidāns

(Konsultants-eksperts veterinārmedicīnā)

13:00 - 14:00

01:00

Individuālā vaislas buļļu piesaiste ganāmpulkam, izmantojot Buļļu pārošanas atlases programmu. "2019.gada vaislas buļļu piedāvājums un ciltsvērtības novērtējums"

Inita Bedrīte

(Siguldas CMAS Ražošanas un tirdzniecības daļas vadītājas vietniece)

Lekciju ilgums

    04:00
printēt Lasīt visu ziņu

Nesēdi mājās! Nāc uzzini, kas ir bioekonomika un kāds ir bioresursu potenciāls Tavā teritorijā!22.01.2019

Biedrība “Aizkraukles rajona partnerība” īsteno starptautisku sadarbības projektu Nr. 18-00-A019.333-000003 “Aprites ekonomika lauku reģionos. Global Eko – Inno Eko”. Šajā projektā piedalās partneri no Igaunijas, Somijas, Itālijas un Portugāles. Projekta ietvaros ir paredzēti pieredzes apmaiņas braucieni pie katra no partneriem, kā arī vietējās aktivitātes teritorijas iedzīvotājiem.

No februāra līdz aprīlim tiek organizēts lekciju cikls “Aprites ekonomika”, kur ikviens interesents tiek aicināts uzzināt par to, kas ir bioekonomika, ko mēs varam darīt, lai saaudzētu savu apkārtējo vidi un kāds ir bioresursu potenciāls Aizkraukles rajona partnerības darbības teritorijā.

printēt Lasīt visu ziņu

SIA "Kāpiņa" realizētie projekti 2018. gadā 15.01.2019

Pagājušais 2018. gads bija darbīgs, ražens un notikumiem bagāts. Mums bija ekskluzīva iespēja būt lieciniekiem Latvijas valsts simtgades svinībām un piedzīvot neierasti karstu un garu vasaru.

  SIA "Kāpiņa" uzņēmums čakli strādāja un realizēja vairākus projektus, kuru ieviešana prasīja pieņemt atbildīgus (riskantus) lēmumus, daudz rūpju un fiziska darba. Bet visi projektiņi ir sirdsmīļi un jau palaisti dzīvē, lai augtu un attīstītos.

  Pirmais projekts bija veikaliņa "Dāvanu laiks"( www.facebook.com/davanukaiks)  atvēršana vasaras Saulgriežos. Ļoti ceram, ka koknesiešiem un Kokneses tūristiem tā būs ērta iespēja iegādāties skaistas Latvijā ražotas un  amatnieku darinātas dāvanas. Pašlaik strādājam pie preču klāsta, kas prezentēs Koknesi un koknesiešus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

​SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi" informācija07.01.2019

SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi" informē, ka saskaņā ar 27.12.2018. Kokneses novada domes lēmumu no 01.02.2019. Kokneses novada Kokneses pagastā tiek noteikti sekojoši ūdensapgādes un kanalizācijas tarifi:

  • ūdensapgādes tarifs: 0,85 EURO/m3 bez PVN
  • kanalizācijas tarifs: 1,45 EURO/m3 bez PVN
printēt

Bezmaksas informatīvais seminārs meža īpašniekiem un kopējiem12.11.2018

Pļaviņu novada Vietalvas pagastā 15.novembrī plkst. 10:00 Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Aizkraukles nodaļa organizē bezmaksas informatīvo semināru “Jaunaudžu kopšana, papildināšana un aizsardzība pret dzīvnieku postījumiem”.

Semināra sākums plkst. 10:00 Vietalvas pagasta pārvaldē (“Pagastmāja”, Vietalvas pagasts, Pļaviņu novads), turpinājums – īpašumā “Taurupi”, Vietalvas pagasts. Seminārā interesentiem būs iespēja uzzināt un atsvaidzināt zināšanas par jaunaudžu kopšanu, kā arī praktiski izmēģināt līdzekļa Cervacol (pret dzīvnieku postījumiem) lietošanu egļu jaunaudzē.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top