​SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi" informācija07.01.2019

SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi" informē, ka saskaņā ar 27.12.2018. Kokneses novada domes lēmumu no 01.02.2019. Kokneses novada Kokneses pagastā tiek noteikti sekojoši ūdensapgādes un kanalizācijas tarifi:

  • ūdensapgādes tarifs: 0,85 EURO/m3 bez PVN
  • kanalizācijas tarifs: 1,45 EURO/m3 bez PVN
printēt

Bezmaksas informatīvais seminārs meža īpašniekiem un kopējiem12.11.2018

Pļaviņu novada Vietalvas pagastā 15.novembrī plkst. 10:00 Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Aizkraukles nodaļa organizē bezmaksas informatīvo semināru “Jaunaudžu kopšana, papildināšana un aizsardzība pret dzīvnieku postījumiem”.

Semināra sākums plkst. 10:00 Vietalvas pagasta pārvaldē (“Pagastmāja”, Vietalvas pagasts, Pļaviņu novads), turpinājums – īpašumā “Taurupi”, Vietalvas pagasts. Seminārā interesentiem būs iespēja uzzināt un atsvaidzināt zināšanas par jaunaudžu kopšanu, kā arī praktiski izmēģināt līdzekļa Cervacol (pret dzīvnieku postījumiem) lietošanu egļu jaunaudzē.

printēt Lasīt visu ziņu

Kursi meliorācijas sistēmu darbības nodrošināšana platību pārmitrinājuma un sausuma periodu ietekmes mazināšanai01.11.2018

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” komplektē 2 dienu mācību grupu visiem interesentiem, kuri vēlas papildināt zināšanas meliorācijas darbu organizēšanā un kuriem paredzēts darbs meliorācijas projektu īstenošanā zemnieku saimniecībās vai pagastu teritorijās.  Mācības plānotas š.g. 8. un 9. novembrī.

 Mācības notiek LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana” ietvaros ar klausītāju līdzfinansējumu. Līdzfinansējums atkarīgs no klausītāju skaita grupā, un ir 40-45 EUR (t.sk. PVN) robežās.   

Tēma ir aktuāla un sniegs papildu zināšanas meliorācijas sistēmu rekonstrukcijai, labošanai ar ES fondu atbalstu vai ar saimniecības finansējumu. Mācību laikā klausītāji apmeklēs saimniecības (objektus), kur tiek risināti meliorācijas pamatjautājumi: platību nosusināšana vai laistīšana.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina piedalīties topošos un esošos uzņēmējus izglītojošos pasākumos 02.10.2018

11.oktobrī no plkst. 10:00-13:00 Aizkraukles pilsētas kultūras nama 2. stāva zālē notiks informatīva diena par projektu jauniešiem “CREAzone 2.0./ Reinvent”. Tas ir unikāls jauniešu uzņēmējdarbības projekts, kura mērķis ir palīdzēt  jauniešiem apvienot uzņēmējdarbības modeļus un radošumu organiskos, jaunos un daudzsološos uzņēmumos. Projekta mērķa grupa ir 240 jaunieši no Latvijas un Lietuvas vecumā no 18-25 gadiem.

16. oktobrī no plkst. 9:30 – 16:00 aicinām uz Biznesa ideju darbnīcu un LLKC informatīvo pusstundu par pasākumu “Laukiem būt”, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jaunceltnes iela 21, Aizkraukle

  17. oktobrī. no plkst. 9:30 – 16:00 notiks seminārs “Tiesiskā forma un nodokļi jaunajiem uzņēmumiem”, Domes sēžu zālē, Lāčplēša iela 1, Aizkrauklē.

printēt Lasīt visu ziņu

Pieredzes apmaiņas brauciens mājražotājiem19.09.2018

3. oktobrī esošie un topošie mājražotāji tiek aicināti uz pieredzes apmaiņas pasākumu Zemgalē. Braucienu atbalsta Kokneses novada dome ar transportu un Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) ar finansējumu lektoriem. Pasākumā piedalās Aizkraukles rajona teritorijas uzņēmēji.

Atkarībā no dalībnieku skaita būs līdzmaksājums no 3 līdz 8 eiro. Dalībnieku skaits 20 cilvēki. Priekšroka tiek dota mājražotājiem, kuri piedalās izstādē Riga Food, atbalsta novada pasākumus un mājražotāji, kuri ir piedalījušies LLKC mācībās mājražotājiem.

printēt Lasīt visu ziņu

LAUKIEM BŪT! Apmācības un grantu konkurss biznesa idejām laukos!10.09.2018

Aicinām visus idejām bagātos un aktīvos  jauniešus uz bezmaksas mācībām, lai papildinātu savas zināšanas  uzņēmējdarbībā, sagatavotu savu biznesa plānu konkursam “Laukiem būt” un iegūtu naudas balvu savas idejas īstenošanai.  Lūgums padalīties tālāk ar informāciju.

Dalībnieku pieteikšanās līdz 28.septembrim.

Sīkāka informācija – Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai

1)   KAS TAS IR?

Pasākuma mērķis – jauniešu aktivizēšana laukos, to kompetenču attīstība, un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbības un sabiedriskās dzīves attīstīšanā un veidošanā..

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top