LM aicina pieteikties intensīvām apmācībām sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai08.01.2020

Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu no visas Latvijas, kam ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai. Apmācības būs unikāla iespēja īsā laikā dažādu speciālistu vadībā apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai dibinātu savu sociālo uzņēmumu un ideju beidzot pārvērstu realitātē.

Apmācību sākumā dalībniekiem tiks skaidrota sociālās uzņēmējdarbības būtība un tiesiskais regulējums Latvijā, kā arī notiks praktiskais darbs, lai izvērtētu savas biznesa idejas atbilstību sociālajai uzņēmējdarbībai. Tālāk tiks sniegtas padziļinātas zināšanas par mārketingu, komunikāciju, uzņēmuma zīmolu un dažādiem attīstības modeļiem. Īpaši vērtīga apmācību daļa būs par grāmatvedību un nodokļiem, kur šie jautājumi tiks aplūkoti ņemot vērā sociālā uzņēmuma specifiku. Apmācību kursa noslēgumā dalībnieki apgūs zināšanas par finanšu vadību un to, kā sagatavot veiksmīgu AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” granta pieprasījuma projektu sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai.

printēt Lasīt visu ziņu

Izsludināta 7.kārta uzņēmējdarbībai LEADER programmā03.01.2020

Izsludināta 7.KĀRTA uzņēmējdarbībai LEADER programmā no 2020.gada 17.februāra līdz 17.martam! Informācija par pieteikšanos: 

http://aizkrauklespartneriba.lv/2019/12/23/tiks-izsludinata-7-karta-uznemejiem/?term_id=11

printēt

12. decembrī Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju 9. Kontaktbirža03.12.2019

Līdz 5. decembrim Kokneses novada amatnieki un mājražotāji var pieteikties dalībai Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju 9. Kontaktbiržā!

printēt

"Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" – SIA "Hanza-elektro"02.12.2019

Zemgales Plānošanas reģions un tā struktūrvienība "Uzņēmējdarbības centrs" jau ceturto reizi  sveica krietnākos uzņēmējus Zemgalē. 29. novembrī Rundāles pils Baltajā zālē uzņēmēju godināšanas pasākumā "Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" Atzinības rakstu, 500 euro naudas balvu un īpaši darinātu vējdzirnavu piemiņas zīmi saņēma Kokneses novada SIA "Hanza-elektro" valdes loceklis Aivis Ščerbinskis kopā ar sievu Anitu Ščerbinsku. Laureātu svinīgi sveica Zemgales Plānošanas reģiona vadītājs Aivars Oknovs un Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Atbilstoši Nolikumam, ko apstiprinājusi Zemgales Attīstības padome, visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības izraudzījušas vienu titula "Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" cienīgu ieguvēju. Šādu atzinību var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā. Starp kritērijiem tiek vērtēta arī uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz reģiona ekonomisko izaugsmi, sociālo problēmu risināšana, videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, radošums un sabiedriskā aktivitāte.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Seminārs un saimniecību apmeklējums piena lopkopībā26.11.2019

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" decembrī organizē pasākumus piena lopkopībā. 

  11. decembrī:  LLKC Aizkraukles birojā, Bērzu ielā 7 Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra eksperti stāstīs par ekonomiskajiem aprēķiniem piena lopkopībā un govju neauglības cēloņu noteikšanas metodēm kā arī LDC informēs par aktualitātēm dzīvnieku reģistrā un pārraudzībā. 

  12. decembrī: saimniecību apmeklējums Kokneses novadā: SIA Vecsiljāņi, ZS Pilslejas un SIA Jaunholandes piens. Dalībnieki tiek nodrošināti ar transportu maršrutā Ozolnieki - LLKC Aizkraukle - saimniecības un atpakaļ. Nodrošinātas pusdienas. Mērķauditorija: pārraugi, MA tehniķi, veterinārārsti, saimniecību īpašnieki un citi nozares interesenti Dalībnieka līdzmaksājums: 11. decembris: 20,00 eiro t.sk. PVN 12. decembris: 24,20 eiro t.sk. PVN Piedaloties abās dienās, maksa: 40,00 eiro t.sk. PVN Pieteikšanās līdz 10.12.2019. šeit: Uz 11.12.2019. https://www.mitto.me/pienalopkopiba-11/pieteikties Uz 12.12.2019. https://www.mitto.me/pienalopkopiba-12/pieteikties

printēt Lasīt visu ziņu

NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darba vietu izveidei 05.11.2019

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) filiālēs aicina darba devējus līdz šī gada 15.novembrim pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot subsidētajās darba vietās NVA reģistrētos bezdarbniekus.

Izveidojot subsidēto darbavietu NVA reģistrētam bezdarbniekam, darba devēji saņem dotāciju nodarbināto bezdarbnieku un darba vadītāju atalgojumam, kā arī noteiktos gadījumos dotāciju valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no bezdarbnieka darba algas dotācijas daļas. Ja subsidētā darbavieta izveidota bezdarbniekam ar invaliditāti, darba devējs var saņemt vienreizēju dotāciju darbavietas pielāgošanai.

printēt Lasīt visu ziņu

LTRK aicina uz Zemgales biznesa forumu “Cilvēks – veiksmes faktors”15.10.2019

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi aicina uzņēmējus un medijus pieteikties Zemgales biznesa forumam “Cilvēks – veiksmes faktors”, kas notiks 1.novembrī, Krustpils Kultūras namā, Rīgas ielā 212, Jēkabpilī.

Ar atklāšanas uzrunām uzstāsies Jēkabpils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Pēc tam ar prezentāciju par plānoto nodokļu reformu 2020.gadā uzstāsies finanšu ministrs Jānis Reirs.

“Aicinām aktīvi iesaistīties uzsāktajās diskusijās par nodokļu sistēmas reformēšanu, lai nākamgad pieņemtie lēmumi veicinātu uzņēmējdarbību un konkurenci starptautiskā līmenī. LTRK interesē reģionālo uzņēmēju viedoklis, tāpēc šajā forumā aicinām būt klāt un kopā ar finanšu ministru pārrunāt turpmākos darāmos soļus, lai Latvija kļūtu labklājīgāka,” saka A.Rostovskis.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top