Noskaidroti trīs labākie "skaļie lasītāji" Koknesē09.03.2020

Februārī un martā 46 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas piekto un sesto klašu skolēni piedalījās Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības  (SkaLa) pirmajā kārtā.

Skolēniem bija jāizvēlas kāda sev tīkama grāmata, par kuru viņi pastāsta klausītājiem un skaļi nolasa paša izvēlētu fragmentu no šīs grāmatas, kā arī iepazīstina ar sevi. Lasītājam tiek dotas trīs minūtes, kurās tas viss jāizdara.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Jauns impulss sadarbībai ar Pleskavas apgabalu Krievijā09.03.2020

Lai sniegtu papildus zināšanas par biznesa vidi Latvijas kaimiņzemes Krievijas Pleskavas apgabalā ar vairāk nekā 600 000 iedzīvotāju, Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) bija noorganizējis mācību semināru pilsētu un lauku vidējā un mazā biznesa pārstāvjiem, kuri ieinteresēti attīstīt sadarbību ar līdzvērtīgiem partneriem tuvējās ārzemēs un paplašināt savu ražojumu noieta tirgu.

Mācības notika ar Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas Eiropas kaimiņattiecību instrumenta 2014.-2020. gadam projekta LV-RU-020 "Pleskavas un Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un veicināšana caur pārrobežu sadarbību" (SMEPRO) atbalstu. Projekta ieviešanas sākumposmā Latvijas pusē līdzīgas mācības jau notikušas uzņēmējdarbības speciālistiem, konsultantiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem, taču tagad lietišķas informācijas aprites nodrošināšanā iesaistījušies arī paši uzņēmēji.

printēt Lasīt visu ziņu

Izglītojošā ceturtdiena03.03.2020

Attēlu rezultāti vaicājumam “latv ijas skolas soma logo”

2020. gada 20. februārī sešpadsmit Kokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamie “Latvijas skolas somas”  projekta ietvaros devās uz  Latvijas galvaspilsētu Rīgu, lai kinoteātrī “Splendind Palace” noskatītos latviešu režisora Viestura Kairiša  filmu “Pilsēta pie upes”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Apstiprināts projekts "Kokneses pilsdrupu priekšpils teritorijas labiekārtošana"10.03.2020

Biedrība "Daugavas Savienība" atbalstījusi projektu "Kokneses pilsdrupu priekšpils teritorijas labiekārtošana", kura ietvaros tiks izgatavots un uzstādīts jauns masīvkoka galds ar soliem. Darbi tiks veikti no 15.marta līdz 31.jūlijam.

Galds un soli tiks izgatavoti no izzāģētajiem bīstamajiem un kritušajiem ošiem Kokneses parkā, tādējādi dāvājot tiem otru mūžu jaunā veidolā. Masīvkoka galds un soli piešķirs senatnīgu izskatu un vēsturisku auru pilsdrupu priekšpils teritorijai, tādējādi labāk iekļaujoties gleznainajā Daugavas krastu ainavā. Galda garums būs apmēram 4,5 metri, bet solu garums līdz pat 5 metriem. Darbu veicējs – Aldis Neija.

printēt Lasīt visu ziņu

Skolu koru un ansambļu sadziedāšanās koncerts “Ticot saviem sapņiem”

09.03.2020 17:00 kur : Kokneses kultūras nams

9.martā pulksten 17.00
Kokneses kultūras namā

Ceļā uz XII Latvijas
Skolu jaunatnes
dziesmu un deju svētkiem

Skolu koru un ansambļu
sadziedāšanās koncerts
“Ticot saviem sapņiem”

Piedalās: 5.-9.klašu kori no
Skrīveriem, Aizkraukles, Salas, Kokneses

Pasākumā laikā notiks fotografēšana un filmēšana.

Izrāde "Tinder Surprise jeb manas bijušās"

13.03.2020 19:00 kur : Kokneses kultūras nams

Kokneses kultūras namā 13.martā plkst. 19:00 Riharda Čerkovska stāvizrāde

"TINDER SURPRISE jeb MANAS BIJUŠĀS".

 Ieejas maksa 5-7eiro. Biļetes iegādājamas BezRindas.lv.

Preses relīze par izrādi

Atbalstīsim Brīvības pieminekļa izgaismošanu!10.01.2020

Brīvības piemineklis ir tautas brīvības simbols. Tas reiz celts un atjaunots par tautas ziedojumiem, un tiks gaismā celts par tautas līdzekļiem. Diennakts tumšajā laikā Brīvības piemineklim jātop gaišam! Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonds organizē Brīvības pieminekļa izgaismošanu - projekta izstrādi, projektēšanu un līdzekļu vākšanu izgaismošanai. 

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļa sadarbībā ar Kokneses novada senioriem un represēto nodaļas biedriem rīko akciju "Atbalstīsim Brīvības pieminekļa izgaismošanu". Akcija noritēs no 11. janvāra līdz 24. martam. Ziedojumu kastīte atrodas veikalā "Ataudze" Koknesē. 

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas florbola čempionāta 2.līgas pirmā ceturtdaļfināla izslēgšanas spēle

06.03.2020 20:15 kur : Kokneses sporta centrs

Šodien, 6. martā plkst. 20:15, Kokneses sporta centrā Latvijas florbola čempionāta 2.līgā  komandai “Aizkraukle/Koknese” gaidāma pirmā ceturtdaļfināla izslēgšanas spēle pret  komandu “SK Slampe/Zevid”. Slampes komanda regulāro turnīru noslēdza pirmajā vietā rietumu divīzijā, kamēr apvienotā Koknese/Aizkraukle komanda austrumos bija ceturtā labākā.

Ceturtdaļfinālā komandas cīnīsies sērijā līdz divām uzvarām. Pirmā spēle notiks Koknesē, bet atlikušās divas norisināsies Slampē. Komanda, kas uzvarēs šo dueli, pusfinālā spēkosies pret Kalsnavas un Vārmes komandu pāra uzvarētāju.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top