Ārstnieciskā vingrošana fizioterapeita pavadībā Vecbebros15.09.2020

Ārstnieciskā vingrošana fizioterapeita pavadībā pirmdienās Vecbebros! Vingrosim kopā pareizi! Nodarbības ir bez maksas un tiek rīkotas projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu

Rudens tūrisma velobrauciens pa četriem novadiem

12.09.2020 07:30 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

Jau septīto gadu Koknesē pulcējas velomīļi no visas Latvijas, lai kopīgi dotos rudens velobraucienā. 12.septembra agrā rītā, kad Kokneses viduslaiku pilsdrupas vēl tinās nelielā miglas vālā, kopā pulcējās vairāk nekā 70 riteņbraucēji, lai uzsāktu ap 75 km garo velomaršrutu.

 Līdz pirmajai nelielajai atpūtas pauzei pieveicami 12 kilometri pa Kokneses- Krapes ceļu. Laika apstākļi paliek arvien labāki – parādās saule un neliels vējiņš – īsti piemēroti ātriem velobraucējiem. Maršruta ceļš ved Aizkraukles purvā, kur pa betona plāksnēm braucot, vērojam milzīgo kūdras laukus ar lielām kūdras kaudzēm. Aizraujas elpa no apkārtnes ainavām un varam tik iedomāties, kā te izskatījās pirms vairāk nekā 8000 gadiem, kad sākusies purva attīstība.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (136)

Pumpurs plaukst Koknesē14.09.2020

Starp Kokneses novada domi un biedrību "Kokneses jauniešu biedrība" tika noslēgts sadarbības līgums par atklātā projekta konkursa "Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projekta "Vasaras izaugsmes programmas ESteRE" īstenošanu 25 Kokneses novada bērniem, pamatojoties uz darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa "Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus", pamatojoties uz "Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos" konkursa rezultātiem.

"Vasaras izaugsmes programmas ESteRE" kopējais dalībnieku skaits bija 25 jaunieši, vecumā no 12 – 17 gadiem, ar kuriem strādāja Programmas vadītāja Ieva Ūtēna, mentori Ieva Minde un Jolanta Mašinska, kā arī trīs biedrības biedri, brīvprātīgie jaunieši – apburošās meitenes Natālija Zeica un Ksenija Vītoliņa, kā arī mirkļu ķērājs, fotogrāfs Valters Kārklis. Dalībnieku sastāvā tika pieci Iršu pagasta, divi Bebru pagasta un astoņpadsmit Kokneses pagastā dzīvojoši jaunieši, kuri vēlējās aktīvi pavadīt laiku, pilnveidojot savas prasmes, izzināt sevi un savu novadu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Mācības jauniešiem - topošajiem uzņēmējiem14.09.2020

SIA LLKC Aizkraukles konsultāciju birojs aicina 9.10.2020. plkst. 10:00 uz pirmo mācību dienu jauniešiem.

Pasākuma mērķis ir atbalstīt gados jaunu cilvēku uzņēmējdarbības uzsākšanu lauku teritorijās, sniedzot iespēju iegūt ar uzņēmējdarbību saistītas zināšanas, apmeklējot intensīvu mācību kursu, un iespēju iegūt naudas balvu, ko var izmantot biznesa idejas īstenošanai, piedaloties jauno uzņēmēju konkursā.

Mācību dalībnieki – jaunieši un jaunie uzņēmēji vecumā no 18 līdz 40 gadiem, individuāli vai komandā: ar esošu uzņēmējdarbības ideju; kuri ir idejas meklējumos un vēlas iegūt praktiskas iemaņas biznesa plāna izstrādē.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: valentina.beca@llkc.lv ; Tel. +37126158775.

printēt

Mācības "Kailgliemežu izplatība ierobežošanas iespējas"14.09.2020


LLKC Aizkraukles birojs 2020.gada 28.septembrī aicina uz mācībām "Kailgliemežu izplatība ierobežošanas iespējas".

Lektors - Māris Narvils.

IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS! 

Informācija un pieteikšanās: valentina.beca@llkc.lv, tālr. 26158775

printēt Lasīt visu ziņu

LEADER seminārs 15. septembrī par izsludināto 8. kārtu uzņēmējdarbībā14.09.2020

2020. gada 15. septembrī plkst. 10:00 – 15.30  Aizkraukles  pilsētas kultūras namā, Spīdolas ielā 2, Aizkrauklē 

LEADER seminārs 04.10.2020 – 04.11.2020 izsludināta 8.kārta uzņēmējdarbībai. 

Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākumā 19.2 Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītu vietējās attīstības stratēģiju – aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas".

printēt Lasīt visu ziņu

Aktualitātes projektā Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" 14.09.2020

2020. gada 20. jūnijā ir stājušies spēkā grozījumi Ministru Kabineta noteikumos Nr. 359 "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" īstenošanas noteikumi", kas nosaka projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" 6. darbības pagarinājumu par vēl vienu pilnu mācību gadu.

Darbu projektā turpinās pedagogs karjeras konsultants, kurš ir ieguvis sertifikātu un tiesības sniegt individuālās karjeras konsultācijas.

Projektā iesaistītās skolas:

  •   Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola;
  •  Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs;
  • Bebru pamatskola.
printēt Lasīt visu ziņu

Tēva diena Iršos

13.09.2020 11:00

Sporta hallē "Irši" 13. septembrī norisinājās Tēva dienai veltīts pasākums "Es ar tēti kolosāli".  Pasākuma aktivitātes mērķtiecīgi tika veidotas tā, lai patiktu pašiem mazākajiem, gan arī lielākajiem ģimenes bērniem.

Bērni kopā ar tētiem varēja piedalīties spēlēs un stafetēs, kā arī pārbaudīt savus spēkus un zināšanas. Kopā piedalījās 11 komandas: "Bergmaņi", "Gāzi grīdā", "A3", "Uzvarētāji", "Rūķi", "Kate", "Tīģeri", "Ruži-Riekstiņi", "Enija", "Nikolajevi", "Alvis un burunduki".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Turpinās projekta "Koknese-veselīgākā vide visiem!" aktivitātes10.09.2020

Septembrim tuvojoties noslēgumam, turpināsies projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ilgi gaidītie bezmaksas veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi, nodarbības un lekcijas.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespēju piedalīties nodarbībās un pasākumos, lai stiprinātu savu veselību! Nodarbības un pasākumi tiks organizēti, ievērojot fizisko distancēšanos un valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

No septembra beigām līdz pat decembrim, to ieskaitot, paredzētas ārstnieciskās vingrošanas nodarbības fizioterapeita pavadībā, peldbaseina apmeklējumi, atvērtie sporta vakari visām iedzīvotāju grupām, bet atsevišķi tikai senioriem ir paredzētas ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī un bērniem veselīga uztura nodarbības.

printēt Lasīt visu ziņu

SPKC uzsāk kampaņu par pareizu roku mazgāšanu vecākiem un bērniem10.09.2020

Vakar, 9. septembrī, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar Veselības ministriju uzsāka sabiedrības informēšanas kampaņu "Mazgā rokas tīras, lai no mikrobiem tās brīvas". Kampaņas mērķis ir aicināt pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecākus pievērst lielāku uzmanību savai un bērnu roku higiēnai, veidojot un nostiprinot bērniem pareizus roku mazgāšanas paradumus un veselīgu attieksmi pret roku higiēnu. Lai roku mazgāšanu bērniem padarītu saistošāku, kampaņas ietvaros ir sagatavota arī pareizai roku mazgāšanai veltīta dziesma – “Ziepiņa roku mazgāšanas dziesmiņa”, kurai mūziku sacerējis producents Kaspars Ansons, bet to iedziedājis Intars Busulis.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top