Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Pieteikšanās skolotāju izglītības projektam "Mācītspēks" noslēgsies 1.martā

17.02.2021

macitspeks_horizontali.jpgIkvienas nozares speciālists var pieteikties vērienīgajā skolotāju izglītības projektā "Mācītspēks", lai apgūtu skolotāja profesiju un vienlaikus uzsāktu darbu skolā, nākamajā mācību gadā pievienojoties Latvijas izglītības sistēmai kā viens no 100 jaunajiem pedagogiem. Projekta kandidāti var pieteikties līdz 1. martam.

Anna Peipiņa, projekta "Mācītspēks" dalībnieku piesaistes vadītāja: "Daudzi no projekta dalībniekiem par skolotāja profesiju domājuši jau ilgāku laiku. Kādam tā reiz palikusi kā otrā studiju prioritāte, citam bijusi pieredze neformālajā izglītībā, un ir vēlme savu artavu sniegt daudz lielākā apjomā. Īstais "grūdiens" daudziem nācis tad, kad viņi uzzinājuši par projektu "Mācītspēks" un iespēju mācīt un mācīties reizē. Ļoti ceru, ka arī šī ziņa par jauno pieteikšanos sasniegs tos, kas vēl lemj par savu karjeras attīstību pedagoģijā un nebaidīsies šo iespēju izmantot!"

Lasīt visu ziņu

Jau piektajā Latvijas Pasta un ziņu portāla Delfi konkursā aicina balsot par iecienītāko pagājušā gada pastmarku

15.02.2021

2021_02_09_10_01_16_2601_latvijas_pasts_gada_pastmarka_2020_web.jpgLai noskaidrotu populārāko 2020.gadā izdoto pastmarku, Latvijas Pasts sadarbībā ar ziņu portālu Delfi jau piekto reizi aicina visus Latvijas iedzīvotājus piedalīties konkursā Gada pastmarka. 2020.gadā Latvijas Pasts izdeva vairāk nekā 20 pastmarku kopumā 2 miljonu eksemplāru tirāžā – neskatoties uz Covid-19 pandēmiju, arī pagājušogad tapa gan jauni pastmarku oriģinālizdevumi, gan pastmarkas jau tradicionālās un klientu iemīļotās sērijās. Balsot par savu iecienītāko pastmarku iespējams portāla Delfi sadaļā Gada pastmarka 2020. Balsojums ilgs divas nedēļas un noslēgsies 23.februāra plkst.23.59. 

Pastmarkas ir vērtszīmes, ko izmanto sūtījumu apmaksai un kolekcionēšanai, bet būtiska pastmarku funkcija ir arī valsts atpazīstamības veicināšana. Latvijā par pastmarku izdošanu lemj Pastmarku emisijas komisija, izvēloties valstiski svarīgus notikumus, personības un to atceres gadadienas, ievērojamus dabas, vēstures un kultūras objektus, ko atainot pastmarkās, kas pēc tam apceļo visu pasauli. Idejas par pastmarku tematiku kviens interesents var iesniegt komisijai, kas tās izvērtē, pieņemot lēmumu par nākamajā gadā izdodamajām pastmarkām.

Lasīt visu ziņu

Donoru diena Koknesē

12.02.2021

vadc_covid.jpg17. februārī  no pulksten 10 līdz pulksten 13 Kokneses kultūras namā, Hanzas ielā 2, norisināsies Valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētā donoru diena. 

*personas, kas pārslimojošas Covid-19,  drīkst nodot asinis 14 dienas pēc pilnīgas izveseļošanās;

*pēc Pfizer un BioNTech vakcīnas "Comirnaty" un Moderna otrās vakcīnas saņemšanas,  jāpaiet 14 dienām, lai varētu nodot asinis.

Lasīt visu ziņu

Konkursā "Foto zibsnis 2020" dabas ainavas un aizvadītā gada mirkļi

20.01.2021 - 01.02.2021

ziemas_ainava.jpgKokneses kultūras nams aicināja iedzīvotājus piedalīties konkursā "Foto zibsnis 2020". Līdz 1. februārim tika gaidītas fotogrāfijas, kas atklāj interesantāko, jautrāko un iedvesmojošāko 2020. gada notikumu vai arī iemūžinātu dabas ainavu. 23 atsūtītās fotogrāfijas tika publicētas Kokneses kultūras nama Facebook lapā un piedalījās skatītāju balsojumā. 

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Izsludinām atklātu jauniešu iniciatīvu projektu konkursu “ESI UZŅĒMĪGS JAUNIETIS KOKNESES NOVADĀ”

12.02.2021

kokneses_jauniesu_iniciativu_projektu_konkurss.jpgJa Tu esi Kokneses novada jaunietis vecumā no 13 līdz 29 gadiem un Tev ir ideja, izmanto iespēju saņemt finansējumu līdz pat 200 eiro savas ieceres īstenošanai. Iesniedz projektus no 2021.gada 1.marta līdz 31.marta plkst. 15:00! Īstenot savu ideju varēsi līdz 2021.gada decembrim. 

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Eiduka sarūpē pirmo Latvijas pusfinālu sprintā pasaules čempionātos U23

12.02.2021

eiduka_2020nov_1.jpgVuokati (Somija) notiekošajā pasaules čempionātā distanču slēpošanā U23 grupā klasiskā stila sprintā 57 dalībnieču konkurencē Latvijas vadošā slēpotāja Patrīcija Eiduka no Kokneses novada iekļuva pusfinālā un izcīnīja 9.vietu, kļūstot par pirmo Latvijas slēpotāju, kas pasaules čempionātā U23 grupā sprintā iekļūst ne tikai trīsdesmitniekā, bet arī pusfinālā, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Lasīt visu ziņu

Noslēdzies virtuālā masku gājiena "NĀC, NĀKDAMIS, METENĪTI…" skatītāju balsojums

07.01.2021 - 28.01.2021 kur : Kokneses kultūras nams

meteni.jpgPēc Kokneses kultūras nama un folkloras kopas "Urgas" aicinājuma virtuālajā Meteņdienas masku gājienā piedalījās 71 maska. Kokneses kultūras namā Facebook lapā ikviens varēja nobalsot par masku, kura patika vislabāk.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

LTRK Zemgales Biznesa diena “Jaunais, nezināmais 2021. gads – biznesā un dzīvē”

11.02.2021

24.02.2021. no pulksten 13:00 – 15:15 Zemgales Biznesa diena “Jaunais, nezināmais 2021. gads – biznesā un dzīvē”

Dalību apstiprinājuši:

  • LTRK prezidents Aigars Rostovskis
  • AS Swedbank galvenā ekonomiste Latvijā Līva Zorgenfreija
  • RSU KF studiju programmas “Žurnālistika” vadītāja un žurnāla “Annas Psiholoģija” galvenā redaktore  Anna Peipiņa
  • AS “Balticovo” Komunikācijas un attīstības direktors Toms Aukškāps

 Biznesa dienā runāsim par uzņēmējiem un uzņēmējdarbībai aktuāliem jautājumiem: gan praktiskām tēmām, gan arī ar psiholoģisku ievirzi. Jau gandrīz gadu vairākas ekonomikas nozares ir nonākušas pilnīgi jaunā realitātē, tajās liela daļa uzņēmumu pilnīgi pārtrauks darbu. Savukārt, citas piedzīvo strauju izaugsmi.

Lasīt visu ziņu

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības aicinājums vecākiem

10.02.2021

Mīļie vecāki! Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina būt atbildīgiem un iespēju robežās nevest bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādi. Covid-19 izplatība, diemžēl, palielinās tieši starp pirmsskolās strādājošajiem.

Mēs ļoti labi saprotam, ka visiem vecākiem nav iespēju pašiem būt kopā visu darba dienu ar bērnu/iem. Pirmsskolu kolektīvi zina, cik svarīgs ir vecāku darbs, tāpēc ir gatavi strādāt, bet būtiski, lai mēs visi – bērni, vecāki, pirmsskolas darbinieki būtu veseli!

Lasīt visu ziņu

"Slēpju pēda" Vecbebros gaida katrās brīvdienās līdz februāra beigām

06.02.2021 - 07.02.2021

whatsapp_image_2021_01_21_at_17_19_54.jpgAicinām baudīt sniegotās ziemas dienas atpūtai brīvā dabā! Slēpošanai ir izveidotas sliedes, kas sākas un arī noslēdzas laukumā aiz DUS "Virši". Slēpošanas trase ir piemērota ikvienam slēpotājam, ģimenēm ar bērniem. Laika ziņas veselu mēnesi prognozē ziemīgus laika apstākļus, tāpēc var cerēt, ka sniega sega saglabāsies un palielināsies. Maršruta sākuma atpazīšanai ir nostiprināta slēpe ar informācijas dēlīti. Slēpju sliede, pēc iespējas tiek izbraukta katru dienu, ar kādiem retiem izņēmumiem. 


Lasīt visu ziņu galerija (2)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top