Koknesē aizvadīta Pasaules sniega diena 201725.01.2017

Nu jau trešo gadu pēc kārtas Koknesē norisinājās Pasaules sniega dienas pasākums, kurā dalībniekiem bija iespēja piedalīties stafešu skrējienos, distanču slēpošanā un biatlonā. Pirms pasākuma radās nelielas bažas par sniega kvalitāti, jo iepriekšējā dienā paslēpot bija praktiski neiespējami un lietus smidzināja arvien stiprāk, bet nelielais sals naktī trasi padarīja stingru un ātru. Bija arī divi palīgi - sniega mašīnas, kas paveica ļoti labu darbu un lielākās bedres aizbēra ar lāpstām, lai slēpošana būtu kaut cik pieņemama.

Vispirms gan pasākumu iesākām ar iesildīšanos un kopīgām stafetēm, kur šoreiz piedalījās vien kādi 20 cilvēki, bet izskrieties dabūja visi un par to tika atalgoti ar saldām balvām. Pēc tam interesenti tika aicināti piedalīties distanču slēpošanas sacensībās. Pavisam 11 slēpot gribētāji izgāja uz starta. Vispirms 800 metru distancē piedalījās 5 dalībnieki – 3 zēni, 1 meitene un 1 seniore. Vislabāk šoreiz veicās Andrejam Zvejniekam - pirmā vieta, otrais bija Kristers (kurš pieteicās bez uzvārda), bet trešajā vietā Kristers Gražulis. Tā kā meitenēm un seniorēm bija tikai pa vienam dalībniekam, tad abām arī pirmās vietas – Laurai meiteņu grupā un Lībai Zukulei senioru grupā.

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 21.martam pagarināta pieteikšanās dalībai kultūras notikumā “Baznīcu nakts”23.01.2017

Saglabājoties interesei par dalību kultūras notikumā “Baznīcu nakts”, izsludināta pieteikšanās otrā kārta, kas ilgs līdz 2017.gada 21.martam. Pasākumā aicināti piedalīties kristīgo konfesiju dievnami visā Latvijā. Reģistrēt baznīcu dalībai aicinām notikuma vietnē www.baznicunakts.lv. Šis kultūras notikums visā Latvijā norisināsies 2017. gada 2. jūnija vakarā.

Noslēdzoties pirmajai kārtai, dalībai reģistrētas jau vairāk par 80 baznīcām visā Latvijā, tostarp astoņas no tām piedalīsies pirmo reizi. Baznīcu skaits turpina augt un ar aktuālo informāciju ikviens aicināts iepazīties pasākuma mājas lapas interaktīvajā kartē.

printēt Lasīt visu ziņu

Skati dāmu no cepures!

21.01.2017 10:00 - 15:00 kur : Kokneses novada dome

Ikviena dāma ziemas sezonā vēlas atrast piemērotu galvassegu, kura gan lieliski piestāvētu, gan būtu ērta un silta. 27. janvārī no pulksten 10 līdz 15 Kokneses novada domes sēžu zālē 1.stāvā būs apskatāma dāmu cepuru izstāde, kuru autore ir Latvijā pazīstamā cepuru māksliniece Sanda Ezeriņa.

28. janvārī no pulksten 10 - 15 daiļā dzimuma pārstāves būs gaidītas amatu, atpūtas un mācību centrā „Mazā kāpa” Koknesē, kur varēs apskatīt un iegādāties Sandas Ezeriņas cepuru darbnīcā Rīgā radītās dāmu cepures. Uzņēmuma īpašniece pati cepures gatavo jau vairāk kā 20 gadus. Viņai ir Rīgas dizaina un mākslas vidusskolā iegūta izglītība. Pēc tam vairākus gadus Sanda Ezeriņa strādājusi pie vairākiem modes dizaineriem un pašmācības ceļā, eksperimentējot, kļūdoties un tās labojot, apguvusi cepurnieka arodu, jo Latvijā citādi šo arodu nemaz nevar apgūt. „Cepuru kolekciju veidošanai iedvesmu un idejas iegūstu, sadarbojoties ar klientiem, tāpēc pati braucu uz gadatirgiem vai citiem publiskiem pasākumiem tirgot savas cepures. Esmu ievērojusi, ka pircējiem patīk redzēt pašu darbu autoru – mākslinieku, no kura viņi pērk produktu,” stāsta Sanda Ezeriņa. Arī mums Koknesē būs lieliska iespēja satikties ar Latvijā pazīstamo cepuru meistari.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

DZĪVOJAMO ĒKU ENERGOEFEKTIVITĀTES PAAUGSTINĀŠANA20.01.2017

Aicinām Kokneses daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus izvērtēt iespēju piedalīties daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas projektu konkursā.  Sagatavojot pielikumā pievienoto aptaujas lapu, katras mājas pārstāvis līdz 2017. gada 23. janvārim to var iesniegt SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” lietvedei, 1905.gada ielā 7, Koknesē (3.stāvā), tālrunis 65161838.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada barikāžu dalībnieki pieņem Rezolūciju iesniegšanai Saeimai17.01.2017

2017. gada 13. janvārī 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres pasākumā Kokneses kultūras namā Kokneses novada barikāžu dalībnieki pieņēma Rezolūciju.

Mēs, Kokneses novada barikāžu dalībnieki, kuri apbalvoti ar Barikāžu nozīmi un Goda rakstu par piedalīšanos 1991. gada barikādēs, ierosinām Latvijas Republikas Saeimai barikāžu dalībniekiem nodrošināt:

1. Ārsta vizītes bez samaksas;

2. Sabiedriskā transporta izmantošanu bez maksas;

3. Pensijas palielināšanu līdz minimālajai algai.

Pasākuma dalībnieku vārdā,

Kokneses nodaļas bijušās Tautas frontes vadītājs Jānis Rudaks

printēt

Atgādinājums suņu īpašniekiem!13.01.2017


Atgādinām, ka no 2017.gada 1. janvāra suņiem jābūt obligāti čipētiem un reģistrētiem. Visiem, kuri to vēl nav izdarījuši, lūgums sākt Jauno gadu ar vērtīgu un labu darbiņu - veterinārārsta apmeklējumu un suņa reģistrēšanu. Pārējo mājdzīvnieku čipēšana un reģistrēšana ir brīvprātīga.

Biežāk uzdotie jautājumi:

• Kā cilvēkiem jārīkojas, ja viņu mājdzīvnieki vēl nav čipoti un reģistrēti? Vai ir noteikts kāds termiņš, kurā tas jāizdara?

printēt Lasīt visu ziņu

Visi uz slidām!12.01.2017

„Visi uz slidām! Jāsteidz baudīt ziemas prieki!”, teic tie, kuri jau paguvuši apmeklēt slidotavu Zaļā tirgus laukumā Koknesē. Paldies jāteic Kokneses Komunālās nodaļas darbiniekiem, kuri no 9. līdz 11. janvārim čakli rosījās slidotavas ierīkošanā. Jau ceturto ziemu slidot gribētāji šajā vietā var pavadīt brīvo laiku. Laukums ir apgaismots, tāpēc līdz pat vēlam vakaram zib slidas un skan priecīgas čalas. Lūgums ziemas prieku baudītājiem un viņu vecākiem parūpēties par kārtību ledus laukumā!

Būsim atbildīgi un novērtēsim cilvēku ieguldīto darbu. Pavisam nesen no lielas samīļošanas bija nogāzies viens no eņģelīšiem, kuri uzstādīti līdzās laukumam. Diemžēl neviens neuzdrošinājās viņam palīdzēt piecelties.

Kamēr sals un kamēr sniegs, lai uz slidotavu doties prieks!

Sarmīte Rode

Benitas Peciņas foto

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Gada ienākumu deklarācijas par 2016. gadu VID pieņems no 1. marta10.01.2017

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka gada ienākumu deklarāciju par 2016. gadā gūtajiem ienākumiem šogad ne tikai elektroniski, bet arī papīra formātā būs iespējams iesniegt no 2017. gada 1. marta. Tikai tad VID rīcībā būs visa darba devēju un citu ienākumu izmaksātāju iesniegta informācija, kas nepieciešama, lai varētu pilnvērtīgi apstrādāt iesniegtās deklarācijas un precīzi noteikt personai atmaksājamo iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas summu.

printēt Lasīt visu ziņu

Drošākais uzņēmuma autoparks 2016 - PIESAKIES!06.01.2017

Ja Jūsu uzņēmuma autoparkā ir vismaz 10 spēkrati un Jūs esat gatavi sevi izaicināt, lai noskaidrotu, cik prasmīgi protat pārvaldīt savu autoparku, rūpējoties gan par darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību, aicinām pieteikties BALTA gada balvai “DROŠĀKAIS UZŅĒMUMA AUTOPARKS 2016”.

Kāds ir Jūsu uzņēmuma ieguvums piedaloties konkursā?

Zelta, Sudraba vai Bronzas godalga kā atzinība par uzņēmuma sasniegtajiem rezultātiem droša autoparka pārvaldīšanā. Kategorija tiks piešķirta, balstoties uz konkursa rezultātiem, un šo apbalvojumu saņems visi 2. kārtas dalībnieki;

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām atsaukties KNĪPAS UN KNAUĶUS!05.01.2017

Kokneses kultūras namā jaunajā gadā atsākas gatavošanās un turpinās pieteikšanās Mazo talantu atrastuves “KNĪPA un KNAUĶIS” pasākumam.

Pagājušajā gadā pasākumam bija pieteicies nepietiekams dalībnieku skaits un daži pieteicās novēloti, tāpēc tika nolemts to pārcelt uz 2017.gada 4.martu.

Šobrīd esam 3 knīpas un 2 knauķi, bet labprāt savā pulkā redzētu vēl kādu 4-6 gadus jaunu dalībnieku.

Pirmā tikšanās kultūras namā būs otrdien 24.janvārī plkst. 18.00. un tad sāksies aktīva gatavošanās, mācīšanās noslēguma pasākumam.

Pieteikties pa e pastu: inguna.strazdina@koknese.lv, vai t.26574538 līdz 20.janvārim.

printēt
back to top