faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Saulaino cenu dienas festivāla INFINITUS 2012 ietvaros28.05.2012

Festivāla INFINITUS 2012 organizatori sagatavojuši patīkamu pārsteigumu festivāla apmeklētājiem – biļešu iegādes atlaides šī gada 29. un 30.maijā. Tikai šajās dienās būs iespēja iegādāties divas biļetes par vienas cenu. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā. Nāc pats, un ņem draugu līdzi!

Saulaino cenu dienās notiks arī festivāla INFINITUS 2012 bezmaksas ieskaņas koncerti – 29.maijā Klintaines estrādē un 30.maijā pie Aizkraukles kultūras nama. Abu koncertu sākums plkst. 19:00, un šo ieskaņas koncertu laikā apmeklētāji varēs laimēt ielūgumus uz festivālu INFINITUS 2012, kas norisināsies šī gada 2.jūnijā Kokneses parka estrādē.

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts akciju sabiedrība "Privatizācijas aģentūra" paziņo:24.05.2012

Noslēgts neapbūvēta valsts zemesgabala (kadastra Nr.3246 003 0014) "Kūlēni", Bebru pagastā, Kokneses novadā, nomaksas pirkuma līgums. Pircējs sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Conatus BIOenergy". Pirkuma cena Ls 140 200.

printēt

Koknesē notiks seminārs par seno svētvietu apsaimniekošanu22.05.2012

Otrdien, 5. jūnijā pulksten 9 Kokneses novadā, viesnīcas „Orinoko”, kas atrodas gleznainā vietā, Daugavas labajā krastā, konferenču zālē notiks Zemgales Plānošanas reģiona ( ZPR) rīkotais seminārs ar pieredzes apmaiņu par seno svētvietu apsaimniekošanu Latvijā, Igaunijā un Zviedrijā. Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību darbinieki, bet it īpaši plānotāji, kā arī seno svētvietu zemes īpašnieki, novadpētnieki, tūrisma speciālisti un citi interesenti.

Semināra mērķis ir tā dalībniekiem sniegt jaunu informāciju un zināšanas par tautas kultūrvēstures svarīgas komponentes – dabā sastopamo seno svētvietu – akmeņu, avotu, alu, koku, kalnu un pakalnu, kā arī citu līdzīga rakstura objektu aizsardzību atbilstīgi nacionālā līmeņa likumdošanai, ilgtspējīgu apsaimniekošanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm. Turklāt semināru zemgalieši organizē laikā, kad kulmināciju sasniegusi Centrālās Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA programmas atbalstītā projekta „Senās kulta vietas – nozīmīgs vides un kopēju identitāti veicinošs elements Baltijas jūras reģionā” ieviešana. Tieši patlaban Rīgas, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales plānošanas reģionā beidzas pērnajā gadā ekspedīciju laikā apzināto seno svētvietu apsaimniekošanas stratēģijas izstrāde, top brošūra un tūrisma karte ar parauga maršrutiem, ietverot katrā reģionā nozīmīgākās, ceļojumu galamērķim piemērotākās svētvietas un to apkaimē esošos citus populārākos apskates objektus, tiek domāts par informatīvo zīmju un stendu izgatavošanu un izvietošanu, kā arī par grāmatas „Senās kulta vietas Zemgalē” izdošanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Muzeju nakts "Galdiņos"

21.05.2012 kur : Tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālā māja

Ar stāstu par Pērses meiteni – tēlnieka Voldemāra Jākobsona skulptūru „Salst”, ar Rūdolfa Blaumaņa nerātno velniņu piedzīvojumiem, kurus mums no jauna atklāja Pērses pamatskolas lielie un mazie mākslinieki, ar Bebru pamatskolas vokālā ansambļa mūziklu „Sarkanbikses un vilks” un vokālā ansambļa „Bitītes” dziesmām par ūdeņiem un rotaļām pie ugunskura pagājusi vēl viena Muzeju nakts tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālajā mājā – muzejā „Galdiņos” . Sirsnīgs paldies Pērses pamatskolas kolektīvam un izrādes režisorei Ligitai Bērziņai par atsaucību! Ar savu iestudējumu viņi ciemojušies daudzviet, bet pirmo reizi izrāde notika uz simtgadīgas dēļu grīdas „Galdiņos” – vietā, kurai savulaik iespējams garām gājis „Velniņu” autors. Ar tikpat dedzīgiem aplausiem skatītāji pateicās mūzikla „Sarkanbikses un vilks” dziedātājiem, skolotājām Liānai Haritonovai un Lindai Šmitei. Šajā vakarā atklājām tēlnieces, ogrēnietes Diānas Verneras darbu izstādi, kurā skatītājus pārsteidza mākslinieces radītā akmens un gaismas saspēle, bet pie akmens strūklakas ikvienam gribējās pakavēties ilgāk.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Ar Sama modināšanas svētkiem atklāta tūrisma sezona Koknesē

19.05.2012 kur : Kokneses tūrisma informācijas centrs

19. maijā visas dienas garumā Koknesē notika "Sama modināšanas svētki". Jau otro gadu ar lielā Sama modināšanu ir uzsākta tradīcija simboliski atzīmēt tūrisma sezonas atklāšanu Koknesē.

Rīts sākās ar tirgus aktivitātēm, kur iepirkšanās prieki bija visiem - gan lieliem, gan maziem. Stādi, amatnieku darinājumi, gardumi un atrakcijas bērniem, kā arī dažādas saimniecībā noderīgas lietas pieaugušajiem. Zaļā tirgus laukumā ieradās daiļā "Pērses meitene" ar palīgiem, kuri dienas gaitai sekoja līdzi un bija klāt visās pasākuma norises vietās.

Aktīvās atpūtas cienītāji tikās pie luterāņu baznīcas, kur tika atklāta pastaigu taka gar Daugavas krastu no baznīcas līdz Likteņdārzam. Šī taka noteikti kļūs par daudzu koknesiešu iemīļotu pastaigu vietu. Par skaisto ainavu vieni no pirmajiem pārliecinājās nūjotāji, kuri devās nūjošanas pārgājienā sertificēta instruktora pavadībā. Uz pārgājienu aicināja brīvdienu piestātne "Pērsejas".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (180)

PAZIŅOJUMS!17.05.2012

SAKARĀ AR NOTIKUŠAJĀM TEHNISKAJĀM PROBLĒMĀM, MĀJAS LAPĀ IEVIETOTĀ DAĻA INFORMĀCIJAS, KAS IEVADĪTA IEPRIEKŠĒJĀ GADA LAIKĀ (NO 09.2011. - 05.2012.), NAV PIEEJAMA.

printēt

Tuvojas festivāls INFINITUS 201217.05.2012

Jau pēc nepilna mēneša – šī gada 2.jūnijā Koknesē norisināsies mūzikas un mākslas festivāls INFINITUS 2012. Organizatori turpina cītīgi gatavoties, un arī apmeklētājiem jāsāk sarosīties, jo festivāla programma paredzēta gana plaša un daudzveidīga.

Festivāls INFINITUS Koknesē tiek organizēts jau piekto gadu, un šogad festivāla apmeklētājiem būs iespēja klausīties ne vien pašmāju, bet arī ārzemju mūziķu sniegumu. Festivāla programmā iekļautas gan muzikālas, gan aktīvas, sportiskas un radošas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem. Festivāla apmeklētājus šogad priecēs Latvijas grupas: Gapoljeri, Crazy Dolls, Oranžās brīvdienas, Credo un Double Faced Eels, kā arī grupa Deeper Upper no Lietuvas, Karavan no Baltkrievijas un Avi no Austrālijas.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies dzejas konkursā10.05.2012

Kokneses pagasta bibliotēka aicina visus, kuri sasnieguši 17 gadu vecumu, būt radošiem un piedalīties ar savu dzejoli – veltījumu Koknesei - dzejas konkursā. Dzejoļus gaidām no 14. maija - 14.jūnijam!

Sīkāka informācija par noteikumiem, balvām - nolikumā.

Tālrunis: 65161719

e-pasts: bibl._2k@inbox.lv

printēt

Hei, ieskaties!09.05.2012

Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā ar 2012. gada novembri darbu uzsākusi rotaļu grupa pirmsskolas vecuma bērniem, kurā pedagogu vadībā tiek nodrošināta bērnu uzraudzība un drošība, ēdināšana un atpūta, attīstību veicinošas un audzinošas nodarbības, sociālo prasmju un citu iemaņu attīstīšana.

Uzņemšana:

  • Pirmsskolas rotaļu grupā uzņem bērnus no diviem līdz pieciem gadiem.
  • Uzņemšana notiek visu mācību gadu.
printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada dome aicina izteikt viedokli par Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu08.05.2012

No 2012. gada 5. aprīļa līdz 15. maijam Kokneses novada dome veic publisko apspriešanu ar mērķi noskaidrot Kokneses novada iedzīvotāju viedokli par Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu, lai vēsturiski Kokneses pagasta un Bebru pagasta teritorijās ietilpušās teritorijas iekļautu Kokneses novadā un izveidotu optimālu novada teritoriju.

Iedzīvotāju viedoklis tiks noskaidrots par 2 jautājumiem:

  1. Vai iedzīvotāji atbalsta Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu, nosakot to pa Lobes ezera vidu, atbilstoši ezera krasta līnijai Kokneses novada pieguļošajām zemēm;
  2. Vai atbalsta Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu, nosakot to atbilstoši vēsturiskajām robežām pēc stāvokļa uz 1940.gada 21.jūliju - nosakot novadu robežu pa Lokmanes upi.
printēt Lasīt visu ziņu

Bebru bibliotēkā taps lakati!27.04.2012

02.05.2011. plkst 15.00 Bebru pagasta bibliotēkā taps lakati. Ne austi, ne adīti, ne tamborēti, ne šūti,bet... uz kartona darināti un šo māku rādīs Skrīveru bērnu bibliotēkas vadītāja Sandra Trakina. Līdzi jāņem 30 x30 cm liels kartona kvadrāts ar ik pēc 1 cm iegrieztām svītriņām, 30 cm garš lineāls ar caurumiņu galā, dzijas kamolītis un protams labs garastāvoklis un darbošanās prieks!!!

printēt

Amatnieks 2012

26.04.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Cilvēka mūžs bez darba nav iedomājams. Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā 2012.gada 26. aprīlī ar skaistu, amatniekiem veltītu pasākumu „AMATNIEKS 2012” noslēdzās metodiskās komisijas „Cilvēks un sabiedrība” aktivitāšu mēnesis.

Aprīļa sākumā darbnīcā „Pie Lieldienu zaķa” sociālo zinību skolotāja Daina Logina skolēniem mācīja, kā pagatavot skaistus un gaumīgus Lieldienu dekorus. Skolēniem bija iespēja piedalīties a/s Balticovo rīkotajā Lieldienu zīmējumu konkursā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Tiek izsludināta pieteikšanās „Finanšu piesaistes programmai 2012”24.04.2012

Biedrība “Jaunatnes līderu koalīcija” (JLK) piedāvā interesentiem iesaistīties “Finanšu piesaistes programmā 2012” (FP programma), kuras mērķis ir sagatavot topošos projektu vadītājus jaunatnes darba atbalstam Latvijas pašvaldībās un īstenot finanšu piesaisti jaunatnes darba jomā Latvijā.

FP programma ir paredzēta jauniešiem, jaunatnes NVO un jauniešu centru pārstāvjiem, kuri vēlas piesaistīt finansējumu idejām jaunatnes darba attīstībai savos un tuvākajos novados, attīstīt prasmes savas idejas formulēšanā - projekta sagatavošanā, finansējuma piesaistē un projekta vadīšanā.

FP programmai pavisam kopā ir paredzēti četri posmi:

  1. Apmācības par FP
  2. FP ideju īstenošanai
  3. Noslēguma ziņojumu sagatavošana
  4. Noslēguma konference
printēt Lasīt visu ziņu

Saulīti sagaida dancojot, muzicējot un dziedot! (Papildināts ar foto)

19.03.2012 kur : Kokneses kultūras nams

19. aprīļa pēcpusdienā saulīte bija paslēpusies aiz mākoņiem, bet Kokneses kultūras namā novada pirmsskolas izglītības iestāžu un Kokneses mūzikas skolas audzēkņu atskaites koncertā „Saulīti gaidot” mēs, skatītāji, sajutām sev apkārt daudz siltu saules staru – bērnu smaidošajās acīs, viņu dzidrajās balsīs, spriganajā dejas solī, brīnišķīgajās mūzikas skaņās. „Pavasarī pamostas ne tikai daba, arī bērni, sajūtot pavasari, ir tikpat līksmi un rosīgi” – sacīja Kokneses PII „Gundega” vadītāja Rita Gabaliņa, kura piesakot koncerta dalībniekus, katram bija atradusi vissaulainākos un priecīgākos vārdus. Bērnu vecāki un vecvecāki, pārējie skatītāji pārliecinājās, cik cītīgi bērni ir mācījušies un darbojušies gada garumā, cik daudz darba un pacietības ieguldījuši skolotāji un kolektīvu vadītāji, lai ar prieku sagaidītu šo svētku dienu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top