Ziedojumu akcijā “Top Latvijas Likteņdārzs!” saziedo 30 875 eiro08.08.2016

Astotajā ziedojumu akcijā “Top Latvijas Likteņdārzs!” dārza būvniecības turpināšanai saziedoti 30 875 eiro. Akcijas rīkotāji – Latvijas Televīzija un “Kokneses fonds” - saka lielu paldies visiem, kas atbalstīja Likteņdārza tapšanu, piezvanot pa ziedojumu tālruni 9000 6381 (maksa par zvanu 1.42 EUR).

Zvanot pa ziedojumu tālruni, Likteņdārzā uz vietas un uz „Kokneses fonda” norēķinu kontu kopš akcijas sākuma – 18. jūlija – saņemti 30 875 eiro. Saņemtie līdzekļi tiks ieguldīti turpmākajos dārza darbos vēl šajā rudenī.

Akcijas koncertā, ko varēja vērot arī LTV1 tiešraidē 6. augusta vakarā, uzstājās dažādi latviešu mākslinieki, piepildot dārzu ar pozitīvu enerģiju. Savu talantu Likteņdārzam ziedoja vienas no pašmāju radošākajām grupām, solo māksliniekiem un koriem.

Vislielākie paldies vārdi grupām „The Sound Poets”, “Flame & The Rolltones”, “Pērkonvīri” un “Laimas Muzykanti”. Paldies Olgai Rajeckai, kas Likteņdārza koncertā uzstājās ne pirmo reizi, Aleksandrai Špicbergai, kas astoņu gadu laikā, kopš notiek LTV Likteņdārzam veltītās ziedojumu akcijas, bija visjaunākā mūziķe, un Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas mūziķiem un Emīla Dārziņa jauktajam korim ar diriģenti Noru Vītiņu. Paldies Daugavpils teātra aktieriem – Inesei Ivulānei - Mežalei, Kristīnei Veinšteinai, Mārim Korsietim un Egilam Viļumovam -, kas priecēja ar iedvesmojošu enerģiju.

Pateicamies arī dārza īpašās gaisotnes veidotājiem, lai uzburtu svētku sajūtas pirms koncerta. Šogad koncerta viesus iesildīja izbraucieni ar kuģīti “Vīgante”, vikingu liellaivu “Nameisis” un velosipēdiem no “Raibbalts”. Meistardarbnīca no Ogres rūpējās par hennas un dabīgo ziepju izgatavošanu, savukārt deju pasniedzēja Agnese Limanāne apmeklētājus iepazīstināja ar vieglāko deju nodarbību.

Akcijas organizatori vēlas pateikties AS „Latvijas valsts meži”, Latvijas Radio un www.draugiem.lv, kā arī Likteņdārza uzticamajiem draugiem LTV žurnālistiem Aijai Kincai un Jānim Gestem, kuri ar Likteņdārzu kopā ir jau no pirmās akcijas dienas 2009. gadā.

Ziedojumu akcija ir noslēgusies, taču nākamais pasākums Likteņdārzā jau pavisam drīz – 27. augustā – pirmo reizi notiks Sajūtu diena. Tuvāka informācija drīzumā - www.liktendarzs.lv.

Ziedojumu akcija ir gadskārtēja tradīcija, un dārza apmeklētāju skaits katru gadu pieaug. Lai kuplinātu Likteņdārza apmeklētāju pulku, vasarai promejot un rudenim sākoties, aicinām vest zemi Lielajam kalnam un savus pelēkos laukakmeņus amfiteātrim, kā arī ziedot bruģakmenim ar savu vārdu Likteņdārza Ābeļu alejā www.draugiem.lv/liktendarzs. Nākamie bruģakmeņi Likteņdārza draugu alejā tiks iebruģēti uz šā gada 18. novembri.

Linda Peciņa „Kokneses fonda”

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Daces Svētiņas foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top