Vislatvijas zāļu skapīšu tīrīšanas akcijā aicina nodot nederīgos medikamentus18.07.2014

Sākot ar šo nedēļu visās SIA “A-Aptiekas” tīkla aptiekās, arī Koknesē,  iedzīvotājiem būs iespēja nodot nederīgos medikamentus, tādējādi parūpējoties par to drošu iznīcināšanu un saglabājot tīru apkārtējo vidi. Patlaban iedzīvotāji visbiežāk lietošanai vairs nederīgās zāles izmet kopā ar sadzīves atkritumiem, jo nevēlas maksāt par to iznīcināšanu licencētam bīstamo atkritumu pārstrādes uzņēmumam.

Speciāli medikamentu savākšanas konteineri tiks izvietoti visās 78 “A Aptiekas” tīkla aptiekās un uzņēmums apmaksās to iznīcināšanu dabai draudzīgā veidā. “Mums rūp ne tikai savu pircēju veselība un droša zāļu lietošana, bet arī apkārtējā vide, un, ja mūsu klientiem dažādu iemeslu dēļ ir iekrājušies nederīgi medikamenti, šis ir lielisks veids, kā gan mums, gan iedzīvotājiem ar atbildību izturēties pret bīstamajiem atkritumiem,” norāda SIA „A Aptiekas” Iepirkumu un mārketinga vadītāja Nora Krauja. Kā zināms, medikamenti, kas nonāk apkārtējā vidē, var veidot toksiskus savienojumus, kas piesārņo ūdeni un gaisu, turklāt var būt kaitīgi visiem dzīvajiem organismiem.

Akcija “Vislatvijas zāļu skapīšu tīrīšana” norisināsies līdz oktobra beigām un tās laikā aptieku apmeklētājiem būs iespēja aizpildīt arī anketas par zāļu lietošanas paradumiem, lai, pamatojoties uz iegūtajiem datiem, „A Aptiekas” speciālisti varētu izstrādāt rekomendācijas medikamentu drošai lietošanai. Ikviens anketas aizpildītājs varēs laimēt arī atpūtu Latvijas laukos.

Papildus informācija:

Viesturs Deksnis,

SIA „A Aptiekas” pārstāvis,

Tālrunis: 29404286

Par SIA „A Aptiekas”:

A Aptiekas ir viens no straujāk augošajiem aptieku tīkliem Latvijā – ar A Aptiekas zīmolu šobrīd darbojas 78 aptiekas visā Latvijā un puse no tām atrodas Rīgā. Uzņēmums izveidots 2007. gadā, apvienojot vairākus mazus uzņēmumus. SIA A Aptiekas ietilpst vienā no lielākajām Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām Magnum, kuras uzņēmumi darbojas Baltijas valstīs un Somijā. A Aptiekas strādā vairāk nekā 250 farmaceiti, kuri sniegs profesionālu padomu kā

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top