Veiksmīgi aizvadītas Meža dienas 202006.10.2020

Sākoties labo darbu nedēļai, pirmdienas rītā, 5.oktobrī, notika Meža dienas 2020 talka kopā ar izglītojošu lekciju par koku nozīmi un mežu apsaimniekošanu Kokneses parkā, lai izdaiļotu parka ainavu ar daudzveidīgiem stādījumiem. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 30 talkotgribētāji un laikapstākļi lutināja ar siltu laiku un sauli.

Meža dienas 2020 sākās ar AS "Latvijas valsts meži" Meža infrastruktūras un ugunsdzēsības speciālista Raimonda Liepiņa izglītojošu lekciju par koku nozīmi un mežu apsaimniekošanu, vērību pievēršot Kokneses parka koku daudzveidībai, bioloģiskajam vecumam un atjaunošanas sarežgītībai, bet turpinājumā norisinoties kopīgai talkai. Talkā piedalījās un ar saviem padomiem dalījās Meža infrastruktūras un ugunsdzēsības speciālists Raimonds Liepiņš, bet talkošanu rūpīgi uzraudzīja Kokneses novada domes Komunālās nodaļas darbinieces – Benita Peciņa un Margita Krūze. Talkas laikā tika sastādīti 30 ceriņu, 20 abēliju, 10 parasto ievu, 39 skaraino hortenziju un 10 parasto ozolu stādi. Talkas noslēgumā dalībniekiem bija sagādāts cienasts par labi paveiktu darbu. Speciālists Raimonds Liepiņš uzsvēra, ka šādas talkas ir patīkamas un sirdi sildošas, jo to veikums atspoguļosies ilgtermiņā.

Darbi tika veikti ar Meža attīstības fonda finansiālu atbalstu Latvijas Pašvaldību savienības projekta ietvaros. Kopējās projekta izmaksas ir 700,00 euro, kas pilnībā tiek finansētas no projekta līdzekļiem.

Paldies senioru klubiņam “Pīlādzītis” par lielo dalībnieku atsaucību, paldies Kokneses novada domes kolektīvam par dalību un Komunālās nodaļas darbiniekiem par rūpīgi veiktajiem sagatavošanās darbiem, kā arī visiem pārējiem dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos un čaklajām darba rokām! Pasākuma laikā tika īstenotas visas plānotās aktivitātes.

 Informāciju sagatavoja:

Projektu vadītāja Ieva Rusiņa

Kokneses novada domes Attīstības nodaļa

Anitas Šmites foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top