Veiksmīgi aizvadītas mednieku kluba "Ķepainis" Kausa 2019 sacensības12.07.2019

Noslēgušās mednieku kluba "Ķepainis" Kauss 2019 trīs posmu sacensības šaušanā uz lidojošiem šķīvīšiem Sportingā un Amerikāņu trapā, ir noskaidroti labākie šāvēji sacensību uzvarētāji.Kopvērtējumā, apkopojot trīs posmu kopējos rezultātus, 1.vietu ir ieguvis Einārs Lapiņš,  2.vieta Uldim Lapiņam, bet 3.vieta Guntim Upmalim. 1. posmā aprīļa beigās piedalījās 29 dalībnieki: 

Šķīvīšu šaušanā A Finālā 1.vieta Eināram Lapiņam, 2.vieta  Kristapam  Lapiņam, 3.vieta Uldis Lapiņam. B Finālā 1.vietu ieguva Dāvis Zaube, 2.vieta Renāram Strazdiņam, 3.vieta Raivim Bērziņam.

2. posmā jūnija sākumā bija 44 dalībnieki:

Šķīvīšu šaušanā A Finālā 1.vieta Kristapam Lapiņam, 2.vieta Eināram Lapiņam, 3.vietā Aivars Dronka. B Finālā 1.vietā Juris Kļaviņš, 2.vieta Emīlam Kļaviņam, 3.vieta Aināram Rozem.

 3.posmā šķīvīšus šāva 32 dalībnieki:

Šķīvīšu šaušanā A Finālā  1.vieta Eināram Lapiņam,  2. vieta Ralfam Vingrim,  3. vieta Uldim Lapiņam, B Finālā 1. vieta Guntim  Upmalim, 2. vieta Elvim Rubenim, 3. vieta Agrim Mežmalim.    

Papildus šķīvīšu šaušanai notika sacensības ar pneimatiku stāvošā mērķī 10 m un skrejošā mērķī 10m, lai izklaidētu līdzjutējus, medniekus un viņu ģimenes.

Papildus disciplīnās:

* Skrejošā meža cūka ar pneimatiku 10m:

1.vietā Agris Mežmalis, 2.vietā Lauma Zīle, 3.vietā Vitālijs Ozoliņš

* Pneimatika stāvošs mērķis 10m sieviešu un jauniešu konkurence:

 1.vieta Laumai Zīlei, 2.vieta Danai Lapiņai, 3.vieta Jānim Dikam.

 Galvenie sacensību atbalstītāji MK Ķepaiņa kausam bija Kokneses novada dome, "Ievas siers" un "Bursh" alus darītava.

Vienlaicīgi ar šīm sacensībām 6.jūlijā notika Kokneses novada svētki. Bija tik jauki redzēt medniekus svētku drānās! Mednieki, skaisti uzpucējušies, piedalījās Kokneses svētku gājienā un pēc gājiena iegriezās šautuvē, lai satiktu savus kluba biedrus un labus draugus. Mednieku kluba "Ķepainis" sacensību organizatori Normunds Bērziņš, Raivis Bērziņš, Jānis Bērziņš, Guntis Upmalis, Arvīds Baltcers un citi MK "Ķepainis" mednieki ir ieguldījuši lielu darbu, lai popularizētu medības un sporta šaušanu! Šis ir nozīmīgs ieguldījums medniecībā - uzlabot mednieku prasmes šaušanā un piesaistot jaunus interesentus! Papildus sacensībām notika arī medību trofeju novērtēšana, ko profesionāli, izsniedzot sertifikātu, veica medniece un C.I.C. eksperte Līga Jansone.  Visgaršīgākā medījuma soļanka ir ar mednieces rokām vārīta! Zupa tapa no žāvēta bebra un aļņa kaulu buljona ar medījuma žāvēto desu un meža cūkas konserviem! Ivetas Pumpuras izpildījumā, 30 litru katls MK Ķepainis kausa 3.etapā pazuda dalībnieku vēderos nemanot!

Sacensību organizatori ir pateicīgi visiem, gan sponsoriem, gan medniekiem un sporta šāvējiem un viņu ģimenēm par dalību sacensībās un atbalstu!  

 Laumas Zīles teksts un foto


 

 

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top