Vasaras vakara noskaņu koncerti Kokneses parkā "ZIED VASARA PĒRSES UN DAUGAVAS KRASTOS"22.05.2020

Šovasar vēlamies piedāvāt koknesiešiem jaunumu – noskaņu koncertus Kokneses parkā, mūzikas nesteidzīgai baudīšanai, relaksācijai un īpašai noskaņai dabas un mūzikas mijiedarbībā. Tie notiks gan pilsdrupās, gan pie "Fauna galvas", gan pie Pērses ūdenskrituma atveida un virziena norādņu staba akmeņainajā laukumā. Nelabvēlīgos laika apstākļos pārcelsimies uz kultūras namu. Šis īpašais laiks gan mūsu plānos ir ieviesis nelielas izmaiņas un noteikumus, bet KONCERTI BŪS, ievērojot visus valstī izsludinātos noteikumus par pulcēšanās ierobežojumiem un distancēšanos.

19.jūnijā plkst. 20:00 Kokneses pilsdrupās kopā ar mums būs DACE STRAUME (gongas, kokle, balss), kura aicinās sajust un izdzīvot sevi caur daudzpusīgi skanošiem un netradicionāliem mūzikas instrumentiem, kurus papildinās balss dziedājumi. 

Tie skanēs kā dvēseliskie tagadnes mirkļu zvani, kas iedvesmos mūs būt un gūt. Lai mēs varētu nodrošināt distancēšanos un klausītāju skaits nepārsniegtu noteikumos paredzēto, lūdzam pieteikt savu klātbūtni pa tālruni: 25431154. Ieejas maksa: 3 euro.

17. jūlijā plkst. 20:00 ieklausīsimies ģitārista NORMUNDA ŅĒRBUĻA muzicēšanā.

 14. augustā plkst. 20:00 tiksimies ar dziesminieku KĀRLI KAZĀKU.

 4. septembrī plkst. 20:00 vasaras izskaņā muzicēs grupa "WILLOW FARM".

 Ieplānojiet šos piektdienu vakarus mūzikai, dabai un sajūtām. Iesakām pirms vai pēc koncertiem izstaigāt Kokneses parku, lai gūtu pozitīvas emocijas.

Par precīzām norises vietām un jaunumiem sekojiet www.koknese.lv  un sociālajos tīklos.

Inguna Strazdiņa,

Kokneses kultūras nama direktore

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top