Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Uzsākta ceļa "Gaiļi-Atradze" seguma pārbūve

06.10.2021

bilde1.jpgŠī gada 5. oktobrī uzsākta ceļa "Gaiļi - Atradze" seguma pārbūve Kokneses pagastā. Projekta ietvaros paredzēts pārbūvēt ceļa posmu 1,009 km garumā, jo ceļa konstrukcija ir neapmierinošā tehniskā stāvoklī, tā segums nolietojies, grants segums sajaucies ar pamatnes kārtu. Vietām redzami iesēdumi un izveidojušās bedres. Brauktuves malās ir izveidojušies apaugumi, kas kavē ūdens novadi no ceļa klātnes.

Projekta mērķis ir veikt ceļa asfalta konstrukcijas izbūvi, lai tā atbilstu valstī noteiktajām prasībām un standartiem, uzlabojot satiksmes drošību.

Ceļa "Gaiļi-Atradze" pārbūves darbus paredzēts pabeigt līdz 2022. gada 31. oktobrim.

Par būvdarbu izpildi noslēgts līgums ar  SIA "OŠUKALNS". Būvuzraudzību veic SIA “IR & VS” un autoruzraudzību nodrošina sertificēts būvspeciālists Edvīns Tolmanis.

Kopējās projekta izmaksas veido 347 202.15 eiro, tai skaitā: būvprojekta izstrāde – 6 298.00 eiro, būvdarbu izmaksas – 333039.15 eiro, būvuzraudzība  – 6 655 eiro, autoruzraudzība – 1 210 eiro.

Pašvaldības investīciju projekts tiek finansēts no valsts aizdevuma programmas Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai.

Informāciju sagatavoja:

Kokneses apvienības pārvaldes

Attīstības nodaļa

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top