Lapas karte
AA+A++
A AAA

Uz karantīnas laiku slēgtais bērnudārzs "Bitīte" atsāks darbu

26.02.2021

bitite1.jpgKokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" no 1. marta atsāks darbu. Bērnudārzs bija slēgts uz karantīnas laiku no 17. februāra līdz 27. februārim, kad saslimšana ar Covid-19 bija konstatēta divām darbiniecēm.

PII "Bitīte" vadītāja Justīne Miezīte informē, ka iestādes kolektīvs ir veicis Covid-19 testus, visiem darbiniekiem, kuri strādā ar bērniem, ir apstiprināti negatīvi rezultāti.

Visu četru grupiņu skolotājas ir informējušas bērnu vecākus, ka no pirmdienas, 1. marta, bērnudārzs atsāks darbu ierastajā režīmā.

Tomēr iestādes vadītāja atgādina Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) aicinājumu vecākiem būt atbildīgiem un, ja tas ir iespējams, nevest bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādi. Covid-19 izplatība, diemžēl, palielinās tieši starp pirmsskolās strādājošajiem. (LIZDA) paziņojumā teikts: "Mēs ļoti labi saprotam, ka visiem vecākiem nav iespēju pašiem būt kopā visu darba dienu ar bērnu/iem. Pirmsskolu kolektīvi zina, cik svarīgs ir vecāku darbs, tāpēc ir gatavi strādāt, bet būtiski, lai mēs visi – bērni, vecāki, pirmsskolas darbinieki būtu veseli!"

 Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top