Tuvojas festivāls INFINITUS 201217.05.2012

Jau pēc nepilna mēneša – šī gada 2.jūnijā Koknesē norisināsies mūzikas un mākslas festivāls INFINITUS 2012. Organizatori turpina cītīgi gatavoties, un arī apmeklētājiem jāsāk sarosīties, jo festivāla programma paredzēta gana plaša un daudzveidīga.

Festivāls INFINITUS Koknesē tiek organizēts jau piekto gadu, un šogad festivāla apmeklētājiem būs iespēja klausīties ne vien pašmāju, bet arī ārzemju mūziķu sniegumu. Festivāla programmā iekļautas gan muzikālas, gan aktīvas, sportiskas un radošas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem. Festivāla apmeklētājus šogad priecēs Latvijas grupas: Gapoljeri, Crazy Dolls, Oranžās brīvdienas, Credo un Double Faced Eels, kā arī grupa Deeper Upper no Lietuvas, Karavan no Baltkrievijas un Avi no Austrālijas.

Paralēli būs iespēja apmeklēt arī DJ telti, kurā muzicēs DJ Flipis, DJ madVIP un DJ, kuri tiks noteikts atlases konkursā šī gada 9.maijā.

Kā ierasts, festivālā tiks atbalstīti arī jaunie mūziķi. Iepriekš atlasītas 10 mūziķu grupas sacentīsies par galveno balvu - singla ierakstu Kristapa Krievkalna ierakstu studijā. Kā ziņots iepriekš, konkursa finālā 2.jūnijā Koknesē uzstāsies grupas "Arkādija", "Minstrels", "Fire Exit", "The Citizens" un "SmiND" no Rīgas, grupa "Useful" no Ogres, grupa "Tonick" no Cēsīm, grupa „Ar basām kājām” no Skrīveriem, grupas "Pogainie" un "Nepilns litrs" no Kokneses.

Papildus muzikālajām festivāla aktivitātēm, darbosies vairākas radošās teltis: Latvijas Mazpulki, LSKJ (Sarkanais Krusts), ZAZ klubs (Retro auto), Klubs "Māja", Papardes Zieds, RED, kā arī notiks konkursi un dažādas spēles.

Festivāla sauklis: “Pārmērīga jautrība festivālā var būtiski ietekmēt Tavu vasaru!”

Atbalsta:

Kokneses novada dome, Z/S Kalnavoti, Ekonomikas un kultūras augstskola, INFINITgroup SIA, LZS jauniešu nodaļa, portāli spoki.lv, mammam.lv, tetiem.lv, Mūzikas Video kanāls, Latvijas Mazpulki, GLOBAL MARKET AS, klubs “Pie L Tipa”, Mūziķis un producents Kristaps Krievkalns, Krasta Krogs, ABC Jums, KL Sporta klubs, Mobile Sound, Virši-A,

Papildu informācija:

Mājas lapa - http://www.infinitus.lv

Twitter konts - @infinitus_lv

Biļetes – http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/festivals/visi./?concert=101936

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top