Svinīgi un sirsnīgi skolas izlaidumā. Uz tikšanos skolas salidojumā!17.06.2019

15. jūnijā smaržo bērzu meijas pie Bebru pamatskolas ārdurvīm un iekštelpās. Vāzēs rudzupuķu un margrietiņu skaistums. Skalbes, peonijas, madaras, sarkanais āboliņš – visa ziedošā daba sanākusi sveikt skolas 2019. gada absolventus, kuriem pēc veiksmīgi nokārtotiem eksāmeniem nu sācies ceļš pretī jauniem izaicinājumiem.

Šī ir skolotāja Aivara Bernāna audzināmā klase, no kuras grūti šķirties, jo kopā pavadītais laiks aizritējis zem labas saprašanās zīmes. To, cik tuvu un precīzi katra absolventa patiesajai būtībai piekļuvis audzinātājs (matemātiķis), liecināja viņa radītās un absolventiem uzdāvinātās dzejas rindas.

Svinīgais pasākums, kas organizēts apliecību par vispārējo pamatizglītību izsniegšanai, izvērtās par emocionālu aizkustinājumu mirkļu sēriju. Tos radīja neviltotie apsveikumu vārdi, pateicības vecākiem un skolai, vienkāršība, sirsnība un jo īpaši – Skuju ģimenes muzikālais sniegums.  Duets, solo, vijoles spēle, trio, īpaši piemeklēts dziesmu repertuārs – skaists un emocionāls baudījums. Īsti svētki dvēselei. Gandarījums par paveikto. Acīm redzama jauniešu izaugsme un sasniegtais rezultāts.

Uz tikšanos Bebru pamatskolā nākamgad – skolas 5. salidojumā 2020. gada 20. jūnijā!

Lai mūsu absolventiem pietiek gribasspēka jaunu virsotņu sasniegšanai! Vienmēr atcerēties, ka cilvēka griba ir viņa debesis!

Bebru pamatskolas informācija,

 Dz. Sniedzes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top