Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Svētki esam mēs

27.09.2021

20210918_133804.jpgŠogad izskan XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas sākās jau vasarā un notiek no jūlija līdz oktobra beigām. Daudzi notikumi jau aiz muguras, daži vēl priekšā! Arī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopa "Tīne" daudzos notikumos bija aktīvi līdzdalībnieki. Citādi. Neparasti. Radoši. Ar pārliecību, ka to darām no sirds un sev par prieku!  

 Viss sākās jau pavasarī, kad veidojām video formātā gan svētku sveicienu, gan folkloras kopas mazo videorullīti par dažādām savas darbības norisēm šogad. Tēma "Rotā saule, rotā bite". 

Vasarā, kopā ar citiem Aizkraukles novada skolēniem, piedalījāmies svētku gājienā. Arī citādi. Bet mums patika! Mēs dziedājām Aizkrauklē, "Kalna Ziedu" muzejā. Vasarā ar lielajām "Tīnes" meitenēm ierakstījām 4 dziesmas studijā "Lauska". Un sagatavojām arī video priekšnesumus konkursiem "Dziesmu dziedu, kāda bija" un "Klaberjakte". Pusfinālos veicās ļoti labi. Finālā mūsu Kristai Strazdiņai pietrūka tikai pāris punktu, lai piedalītos Konkursu laureātu koncertā, kuru LTV1 pārraidīja 19.septembrī. 

Kopā ar citiem vidzemniekiem piedalījāmies Svētku Atklāšanas programmā "SVĒTKI ESAM MĒS", Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, 18.septembrī. Dižs paldies vecākiem par lielo atbalstu visa gada garumā, un ne tikai! Paldies Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolai un Kokneses apvienības pārvaldei par iespēju būt un piedalīties!  Lai arī citādi, tomēr gandarījums par paveikto ir liels, tāpēc - neskumstam, bet darām!   

Inguna Žogota, 

folkloras kopas "Tīne" vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top