Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/sveicam_sarmiti_plumi_ar_augsto_valsts_apbalvojumu
Drukas datums: 20:27:59 24.02.2020

Sveicam Sarmīti Plūmi ar augsto valsts apbalvojumu! 02.05.2019

Kokneses novada pašvaldība sirsnīgi sveic mūsu novadnieci Sarmīti Plūmi, saņemot augsto valsts apbalvojumu - Triju Zvaigžņu piektās šķiras ordeni! 30. aprīlī Rīgas pilī Latvijas Televīzijas Raidījumu daļas redaktorei Sarmītei Plūmei par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvojumu svinīgi pasniedza Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Skaistajā brīdī kopā ar Sarmīti Plūmi bija viņas ģimene - bērni un mazmeita, kuri arī ļoti lepojas ar viņas darba novērtējumu.

Lauku ļaudis vienmēr atcerēsies Sarmītes Plūmes veidoto televīzijas raidījumu "Province". Vairāk kā 40 gadus mīlestību uz latviešu tautas deju viņa ir mācījusi Vecbebru tehnikuma jauniešu deju kolektīvam "Kāre". Pateicoties Sarmītes Plūmes sirds darbam, "Kāres" vārds ar zelta burtiem ierakstīts Bebru pagasta un Kokneses novada kultūras dzīvē, neskaitāmi deju raksti no 1977. gada ievīti uz lielās Dziesmu un deju svētku skatuves un vēl tālāk par Latvijas novadiem.

Kokneses novada pašvaldība teic paldies Sarmītei Plūmei par lielo ieguldījumu Kokneses novada kultūras dzīves attīstībā un tautas mākslas tradīciju saglabāšanā!

Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa