Stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa" Koknesē un Lielvārdē27.11.2019

12. novembrī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā un 22. novembrī Lielvārdes kultūras centrā notika Stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa" 1. un 2. kārta. Pusfināls notika Lielvārdē. Fināls būs Rīgā, 7. decembrī. 

Šī konkursa tradīcijas mūsu skolā ir jau vairāku gadu garumā. Cenšamies uzturēt stāstīšanas tradīciju un to attīstīt, rosinot pašizpausmi stāstīšanas jomā. Stāstot katrs stāstnieks labāk izjūt savas valodas bagātību, veido savu vārdu krājumu un bagātina to. 

Pusfināls Lielvārdē šogad bija pulcējis lielu stāstnieku pulku. Konkursa dalībnieki bija no Aizkraukles, Jaunjelgavas, Pļaviņām, Lielvārdes, Jumpravas, Ķeguma, Jaunkalsnavas, Allažiem, Katlakalna un Kokneses. Kopskaitā 41 stāstnieks no 1.- 12.klasei un pat viens students! 

Stāstītprasmes līmenis katru gadu aug, un skolēni arvien labāk sagatavo savu repertuāru. Parasti ir kāds Mazais stāstnieks, bet šogad visi bija Lielie stāstnieki, un 16 dalībnieki piedalīsies finālā, Rīgā. 

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolu pusfinālā pārstāvēja Rimants Keišs, 1.a klase, Elza Donika, 2.b klase, Laura Vilde, 2.b klase un Visvaldis Henriks Kalniņš, 6.a klase. 

Visi atbrauca mājās ar Lielā stāstnieka diplomiem, bet uz Rīgu brauks Rimants Keišs un Laura Vilde.

Veiksmi konkursā! Lai izdodas! 

Inguna Žogota, 

Piedaugavas novada folkloras kopu koordinatore

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top